Şimdi Ara

YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN İMZA TOPLUYORUZ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
42
Favori
44.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MerkeziYataySüreleri

hayır süre uzarsa tabili alcaz dedi hangi bölüme gircen

süre uzarsadan kasıt başvuru süresinin 30 ağustosa kadar değilde daha ileri bir tarihe kadar olması mı ? süre uzamazsa peki
    bölüm gazetecilik (iö için başvuru yapacağım)
  • bimere mail atıcamda arkadaşlar, yök e attığım mailin aynısı olmaz heralde örnek yazı varsa yollar mısınız?
  • Arkadaşlar dünkü örnek dilekçeyi fax yoluyla göndericemde kendime göre düzenledim fakat wordde imza atamıyorum nasıl olucak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead94

yökün sitesinden yazdım, gönderdim.

yarın da dilekçeyi göndereceğim, bir de boğaziçiyle konuşacağım. ( kazandı belgesi yetiyor mu diye soracağım )

Olursa beni de haberdar ediver kardeş.

boğaziçi de öğrenci belgesi istedi.

süre uzayıp öğrenci belgesiyle başvurmazsam olmazmış. yöke kaldık.
  • Burak Kılanç bu durumu ve mağduriyetimizi YÖK ile görüştüğünü ve görüşmeye devam edeceğini söyledi mesaj attı
  • Arkadaslar agustos boyunca rahatsız edelim.

Bir de sadece yöke yüklenmeyın bimer cok dıkkate alıyor şikayetleri.

Benım bir arkadas bütünleme sınavıyla ilgili bimere sıkayette bulundu bı hafta sonra rektör cagırmıstı.

Bimere dilekce gonderın ve arayın mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EVET BİMERE SÜREKLİ ŞİKAYET DİLEKÇESİ YOLLAYALIM BEN YOLLADIM HADİ ARKADAŞLAR
  • ŞU SIRALAR BOL BOL ŞİKAYET DİLEKÇESİ YAZIN ARKADAŞLAR MALUM DİLEKÇEYE BİRAZ GEÇ CEVAP VERİLİYOR ŞİMDİDEN YÜKLENELİM BİMER YÖK VE SOSYAL MEDYAYA HADİ ASILIN
  • @cetinsayag

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli0123 -- 1 Ağustos 2014; 15:37:20 >
  • umut25 kullanıcısına yanıt
    tc girdiğimizde çıkan sayfadan bahsediyorsunuz sanırım fakat çıkan ekranın öğrenci belgesi niteliği olduğunu düşünmüyorum
  • quote:

hayır süre uzarsa tabili alcaz dedi hangi bölüme gircen

hocam kesin mi bu dilekçe ben anlamadım öğrenci belgesi falan istediğini nerden biliyosunuz transkript falanda diyo bana biraz saçma geldi başarı gerekmiyor diyo onu bile istemesi bu istenen belgeler kesin mi resmi bir yerden mi alınmış bu örnek ??
  • kanka ege üniye gittim konuştum süre uzarsa %30 kontenjan aççaklar
  • quote:

kanka ege üniye gittim konuştum süre uzarsa %30 kontenjan aççaklar

galiba yanlış kişiye söylediniz egeyle ilgim yok benimde şu dilekçe olayı nasıl olcak istenen belgeler resmi mi ?
  • kardeşim dilekçe nasıl yazılır mı diyon anlamadım seni
  • quote:

kardeşim dilekçe nasıl yazılır mı diyon anlamadım seni

hayır istenen belgelerde öğrenci belgesi var olduğunu nerden biliyosunuz resmi mi acaba
  • resmi tabi konunun başlarını oku biz bi şey uydurmuyoruz. geçiş yapmak için üni ye kayıt olcan öğrenci belgesi alcan
  • 2-3 saat önce bimerle görüştüm durumu anlattım ismimi soyismimi adrsimi tc mi aldı sanırım benim adıma bimerden şikayet dilekçesi yolladı yök e
  • Ben de bimere mail gönderdim. Durmak yok bastıralım sürekli.
  • Abi allah askina akliniz mantiginiz nasil aliyor bu seyi? Bu sene yerlesicekler yatay gecis yapabilseydi turkiye capindaki heryere extra yuzde 30 kontenjan eklenmis gibi bise olurdu ve taban puan denen sey hikaye olurdu yani sen orayi yazmamissin senden sonraki kisi oraya girmis ve taban puan dusmus de dusmus ondan sonra git yatay gecis yapcam de. Komedisiniz vallahi

• Peki gecen sene niye oldu gecen sene niye yerlesenler 1 ay okumadan degistirdi komiksek kaybol burdan

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.