Şimdi Ara

YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN İMZA TOPLUYORUZ (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
42
Favori
44.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jumpshot

Selamlar. Yök açıkladı bahar dönemi geçiş hakkı tanındı. Bahar döneminde yatay geçiş açılması, yaz döneminde yatay geçiş hakkı verilmeme olasılığını ortaya çıkarır mı? Yani bu yaz yine merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapılabilecek mi ?

Yapılacak hocam sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazarruname

quote:

Orijinalden alıntı: Jumpshot

Selamlar. Yök açıkladı bahar dönemi geçiş hakkı tanındı. Bahar döneminde yatay geçiş açılması, yaz döneminde yatay geçiş hakkı verilmeme olasılığını ortaya çıkarır mı? Yani bu yaz yine merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapılabilecek mi ?

Yapılacak hocam sorun yok.

eyvallah hocam
  • üniversiteler kontenjan açmıyor
  • nasıl açmıyor geçen arkadaşlarım var. Ayrıca en büyük dileğim şimdi yaptılar diye yazın yapmayalım demezler inş
  • Herkese selamlar. Bu yaz okuduğum bölümden başka bir bölüme merkezi yerleştirme puanıyla yatar geçiş yapacağım kısmetse. Fakat eğlencesine şansımı denemek için bu sene de YGS ye girdim. Bu sene de YGS ye girmiş olmam yazın yatay geçiş yapmam konusunda bir sorun çıkartır mı ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar yatay geçiş başvuruları başlıyor ama merkezi yerleştirme ile yatay geçişe dair tarihleri bulamadım. İlgilenen arkadaşlar öğrendikleri üniversitelerin tarihlerini yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazarruname

Arkadaşlar yatay geçiş başvuruları başlıyor ama merkezi yerleştirme ile yatay geçişe dair tarihleri bulamadım. İlgilenen arkadaşlar öğrendikleri üniversitelerin tarihlerini yazabilir mi?

hocam facebookta merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş diye bir sayfa var, açıklanan okulları sayfada paylaşıyolar isterseniz bi göz atın oraya
  • Arkadaslar boyle bir olay var mi? Yanlis tercih sirasi yuzunden istemedigim bir sayisal bolume yerlestim. Sjmdi hic okula baslamadan direk kayit yapip, puanimin tuttugu bir esit agirlik bolume yerlesebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.