Şimdi Ara

YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN İMZA TOPLUYORUZ (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
42
Favori
44.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carking58

quote:

Orijinalden alıntı: ArdaKrgn

Burak Kılanç marmara üniversitesi için yanlış biliyo olabilirler dedi

Nasil yani hocam biraz acabilir misiniz

hocam zaten iki ihtimal var. ya yanlış biliyorlar bu değişiklikten haberleri yok veya var ama geçen senenin aynısını koymuşlar. ya da insiyatif kullanma hakkı verilmiş okullara. ben de yanlış bildiklerini düşünüyorum geçen seneki duyurunun aynısını tarihleri değiştirip koymak gibi bir şey ya da.
  • tazarruname T kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam bu arada size ozelden sormak istedigim sorular var pm gonderebilir misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yarın dilekçelerimizi göndermeyenler varsa göndersinler. gönderebileceğimiz farklı kurumlar varsa o kurumlara da gönderelim ve arayalım. dilekçe kısmına çok önem veriyorum. bence çok önemli. ve arkadaşlar sadece süreye odaklanmayın mail twet ve dilekçelerde. bu sene yerleşenlerin de geçen sene olduğu gibi yararlanmalarını istediğinizi belirtin. bir de bu okulların sitelerde yazdığına herkes bel bağlamasın lütfen yanlış anlamayın önemsiz demiyorum bel bağlamayın tek ve asıl yol bu gibi görmeyin hepsi yapar mı yapacak mı bilemiyoruz mesela benim veya kardeşimin geçeceği iki okulu da aradık yapamayacaksınız dediler. yani yökten bir karar gelirse değişiklik yapılırsa herkes faydalanabilir duruma gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazarruname

arkadaşlar yarın dilekçelerimizi göndermeyenler varsa göndersinler. gönderebileceğimiz farklı kurumlar varsa o kurumlara da gönderelim ve arayalım. dilekçe kısmına çok önem veriyorum. bence çok önemli. ve arkadaşlar sadece süreye odaklanmayın mail twet ve dilekçelerde. bu sene yerleşenlerin de geçen sene olduğu gibi yararlanmalarını istediğinizi belirtin. bir de bu okulların sitelerde yazdığına herkes bel bağlamasın lütfen yanlış anlamayın önemsiz demiyorum bel bağlamayın tek ve asıl yol bu gibi görmeyin hepsi yapar mı yapacak mı bilemiyoruz mesela benim veya kardeşimin geçeceği iki okulu da aradık yapamayacaksınız dediler. yani yökten bir karar gelirse değişiklik yapılırsa herkes faydalanabilir duruma gelecek.

Hocam birazdan bi dilekce ornegi paylasacagim umarim herkese bi faydasi dokunur

• Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın arkadaşlar. Ben ünimden memnunum ama geçiş olursa itü yü değerlendirebilirim ama maalesef gerçekten memnun olmayanlar var. Elimden geldiğince yardım ediyorum face twitter dan. Sizde vazgeçmeyin.olumsuz yorum yapanlara bakmayın insanlar illa yanlıs tercih yapacak diye bişeyde yok. Bir özel üni yazıyor üste bnim gibi ama bir bakıyor ki puanı alta yazdıklarının da altına düşmüş bu sefer adam soğuyor ordan ve alta yazdığı devlet ünilerini istiyor. İnsanlar konusur siz aldırmayın her ne sebepten olursa olsun insanız biz evvela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dilekçe örneğini kendim hazırladım eksiklerim olabilir ancak gecenin şu yarısında sabaha hazır edebilmek için uğraşıyorum. Gördüğünüz aksaklıkları dile getirirseniz ortaya tam manasıyla hazır bi evrak koymuş oluruz.
  • carking58 kullanıcısına yanıt
    güzel hazırlanmış kardeşim benzerini 3.ye yollucam bugun iade taahütlü 10-15 tane yollucam ben :D D:D
  • Son Dakika! Marmara ile Gorustum İzlenimlerim;
    Arkadaslar Marmara universitesi ogrenci islerinden bi adamla simdi gorustum. İnternet sitelerindeki o yaziya karsilik Yök'ün yazisindaki 2. Maddedeki 2014-2015 yilindan onceki kayitli adaylar ibaresini soyledim. Bu yilki duzenlemenin okullarina ulastigini kendi bilgilendirme yazilarini oluatururken bunu dikate aldiklarini ve o yaziyi bu sene yerlesenlere ilaveten gecen senelerde de kayitli olanlari da dahil edecek seklinde yorumladiklarini ve buna istinaden de bizim kendilerine cok yuksek ihtimalle basvuru yapabilecegimizi soyledi. Kesin sartlar ve gerekli belgelerin haftaya belli olacagini ve kayit kabul edeceklerini dile getirdi. Ben ozellikle bu yil ki yazinin degisikliginin farkinda olup olmadiklarini teyit etmek istedim ve onlarda bu yaziyi okuyup ta sartlari belirlediklerini farkinda olduklarini belirttiler. Arkadaslar bu demek ki biz daha cok bastirirsak once Yök o olmasa bile universiteler araciligiyla bu sorunu cozecegiz durmak yok.

• yalnız marmaranın durumu biri yer biri bakar durumuna dönmüş
    en kısa zamanda ortak yol bulunacaktır inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazarruname

quote:

Orijinalden alıntı: Jumpshot

Şimdi benim kafamı karıştıran bir konu var. Diyelim ki merkezi sınav puanımızla bir üniversiteye yatay geçiş yaptık. Sonra bölümde not ortalamamızı yüksek tutuk ve not ortalaması şartlarıyla tekrar daha iyi bir üniversiteye yatay geçiş yapabiliyor muyuz ? Yalnızca 1 kere yapılabilir deniyor fakat böyle bir şey mümkün mü ?

hocam merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçişi bir kez yapabiliyorsunuz. diğer yatay geçişle bir alakası olduğuna dair bir şey yazmıyor.

teşekkür ederim hocam
  • quote:

Arkadaşlar dilekçe örneğini kendim hazırladım eksiklerim olabilir ancak gecenin şu yarısında sabaha hazır edebilmek için uğraşıyorum. Gördüğünüz aksaklıkları dile getirirseniz ortaya tam manasıyla hazır bi evrak koymuş oluruz.

Örnek güzel olmuş ama biraz kurumlar arası resmi yazılara benzemiş konu ve ilgi başlıklarıyla. Bende dilekçe göndereceğim yarın inşallah. Biraz daha araştırayım :)

• Arkadaşlar son sözü yök mü söyleyecek?
    İnşallah bizim istediğimiz birşekilde sonuçlanır
  • quote:

Son Dakika! Marmara ile Gorustum İzlenimlerim;
    Arkadaslar Marmara universitesi ogrenci islerinden bi adamla simdi gorustum. İnternet sitelerindeki o yaziya karsilik Yök'ün yazisindaki 2. Maddedeki 2014-2015 yilindan onceki kayitli adaylar ibaresini soyledim. Bu yilki duzenlemenin okullarina ulastigini kendi bilgilendirme yazilarini oluatururken bunu dikate aldiklarini ve o yaziyi bu sene yerlesenlere ilaveten gecen senelerde de kayitli olanlari da dahil edecek seklinde yorumladiklarini ve buna istinaden de bizim kendilerine cok yuksek ihtimalle basvuru yapabilecegimizi soyledi. Kesin sartlar ve gerekli belgelerin haftaya belli olacagini ve kayit kabul edeceklerini dile getirdi. Ben ozellikle bu yil ki yazinin degisikliginin farkinda olup olmadiklarini teyit etmek istedim ve onlarda bu yaziyi okuyup ta sartlari belirlediklerini farkinda olduklarini belirttiler. Arkadaslar bu demek ki biz daha cok bastirirsak once Yök o olmasa bile universiteler araciligiyla bu sorunu cozecegiz durmak yok.

bu çok iyi bir şey yök değişiklik yapmasa bile üniversitelerden bu insiyatifi istemek, örnek teşkil etmesi açısından..

• Marmara üniversitesi yapabiliyorsa neden diğerleride yapamasın? Yök açık kapı bırakmış o zaman. Bir an önce doğru düzgün net bi açıklamayla gelseler iyi olur.

• Dilekçeyi nereye ve nasıl nereden göndericez?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h3O_TuRKeY -- 31 Temmuz 2014; 12:33:41 >
  • Pek bir işe yarayacağını sanmıyorum
  • Bir arkadaş Ege'yle görüşecekti, sitesinde rektörlüğün telefon numarası var, arasak bilgi verirler mi ki ?
  • ben görüştüm bugun egeyle senato falan dedi karar aldık dedi yök izin vermeden bu sene öğrenci alamayız dedi anlıyoruz mağdursunuz ama marmara yaptı diye bizim yapcak halimiz yok dedi ama yöke sizin mağdur olduğunuzu belirten fax çekebilirim dedi
  • ara bide sen konuş kardeşim çok olursak döner belki , kadın çok iyi birisi dönmeye meyilli ama korkuyo yök bişi der diye büyük risk diyo
  • Arayacağım birazdan, keşke olsaydı ya.İş yök e kaldı gibi o zaman. Ama eğer rektör yök e bildirirse çok iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.