Şimdi Ara

Yarın Samsung galaxy S2 alacağım tavsiyeleriniz , dikkat etmem gerekenler. Yardım eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun uğraşlar sonucunda babamı ikna ettm Ankara maltepe pazarında arkadaşı olduğunu oraya bakmamı söyledi. Yarın hayırlısıyla gideceğim. Yanlız bu konuda pek bir bilgim yok ne yapmam gerek nelere dikkat etmeliyim ? bu yurtdışından gelen spot cihazlara güncellemeleri alabiliyor muyum ? Ürün fiyatı eğer spot fiyatı olursa 800 civarı olacak sizce iyi midir ? Karar vermeden önce son olarak yorumlarınızı , her konuda tavsiyelerinizi almak istedim. İyi forumlar.

• guzel bır tavsıye ıstıyorsan paranı cebınde tut bıraz daha bırıktır ve s3 al :)
  • İyi bir karar vermissin.Su gunlerde s2 baya ucuzladi.En alinasi tel konumunda.Alirken i9100 olmasina dikkat edin ve almadan once teli acip inceleyin.Lcd test falan yapin iyice kontrol edin sonra alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okcoolpeache

guzel bır tavsıye ıstıyorsan paranı cebınde tut bıraz daha bırıktır ve s3 al :)

Tavsiyeniz için tesekkür ederm fakat nedense s2 nin keskin hatlari daha cok hosuma gidiyor :) bu güncelleme alip alamadiğim konusunda bi bilginiz var midir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

İyi bir karar vermissin.Su gunlerde s2 baya ucuzladi.En alinasi tel konumunda.Alirken i9100 olmasina dikkat edin ve almadan once teli acip inceleyin.Lcd test falan yapin iyice kontrol edin sonra alin.

Sagolun hocam gidip güzelce inceleyeceğim cok arastirdim f/p bazinda beni en tatmin edicek cihaz bu görünüyor. Tabi insallah imei yada benzeri konularda skinti cikarmazsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Doufidan

quote:

Orijinalden alıntı: okcoolpeache

guzel bır tavsıye ıstıyorsan paranı cebınde tut bıraz daha bırıktır ve s3 al :)

Tavsiyeniz için tesekkür ederm fakat nedense s2 nin keskin hatlari daha cok hosuma gidiyor :) bu güncelleme alip alamadiğim konusunda bi bilginiz var midir acaba?

hangı guncellemeyı soruyorsunuz ?
  • Jelly Bean ' i soruyorsan güncelleme gelicek

Ek olarak güncelleme alıcak diğer Samsung telefon ve tabletler ;

Galaxy S III,Galaxy S II, Galaxy Note, Galaxy S Advance, Galaxy S II LTE, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy Mini 2, and Galaxy S Duos; four tablets: the Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Note 10.1

Alıntıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpysl

Jelly Bean ' i soruyorsan güncelleme gelicek

Ek olarak güncelleme alıcak diğer Samsung telefon ve tabletler ;

Galaxy S III,Galaxy S II, Galaxy Note, Galaxy S Advance, Galaxy S II LTE, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy Mini 2, and Galaxy S Duos; four tablets: the Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Note 10.1

Alıntıdır.

ilginiz icin tesekkürler hocam genel olarak yurtdisi telefonlar güncellemeleri sorunsuz alabiliyor mu demek istemistim. Bugün maltepe pazarinda s2 icin 950 s3 icin 1300 tl fiyat aldim. Hafta sonuna kadar daha uygununu bulamazsam bunlardan birini aliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.