Şimdi Ara

Rehberimde tanımadığım kişilerin numarası var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
43.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nasıl kaydoldular bilmiyorum ama sadece isimleri yazıyor numaraları vs. yazmıyor ve yanında whatsapp logosu var ama whatsapp listesinde de gözükmyüyorlar. nasıl olduğu hakkında bilgisi olan var mı?
    kullandığım telefon galaxy s3 mini

• googledaki mail adresleridir onlar.
    Rehber ayarlarında sadece numarası olanları seçersen görünmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 8 Kasım 2014; 18:30:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

googledaki mail adresleridir onlar.
    Rehber ayarlarında sadece numarası olanları seçersen görünmezler

teşekkürler, umarım faydası olur.
  • aynı şey benimde başıma geldi rehberimi kurcalarken farkettim bi dünya tanımadığım kız ismi var hatta aşkkk diye kayıtlı kız gelmiş kız arkadaşım gördü kıyamet koptu. rehberde no çıkmıyor ama whatsapp bağlantısını gösteren o zincire tıklayınca kişi whatsapp tan açılıyor profiline girince resmini ve numarasını ordan görebiliyorsunuz. bendekilerinde hepsi kız küçük küçük kızlar. dedim telefona virüs mü bulaştı nerden geldi bunlar rezil olcaz elalemin bacısı hanımı vardır sil sil bitmedi. ama nasıl oldu bilmiyorum. telefonum samsung galaxy trend plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: rekabere

aynı şey benimde başıma geldi rehberimi kurcalarken farkettim bi dünya tanımadığım kız ismi var hatta aşkkk diye kayıtlı kız gelmiş kız arkadaşım gördü kıyamet koptu. rehberde no çıkmıyor ama whatsapp bağlantısını gösteren o zincire tıklayınca kişi whatsapp tan açılıyor profiline girince resmini ve numarasını ordan görebiliyorsunuz. bendekilerinde hepsi kız küçük küçük kızlar. dedim telefona virüs mü bulaştı nerden geldi bunlar rezil olcaz elalemin bacısı hanımı vardır sil sil bitmedi. ama nasıl oldu bilmiyorum. telefonum samsung galaxy trend plus

Seninki kötü olmuş baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rehbere girin soldaki menü tuşuna basıp görüntülenecek kişilere gir özelleştirilmiş liste ayarlarına gir ordan gmail adresiniz yazar ona tıkla alttaki bütün tikleri kaldırın sorun çözülecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: haktanycl

rehbere girin soldaki menü tuşuna basıp görüntülenecek kişilere gir özelleştirilmiş liste ayarlarına gir ordan gmail adresiniz yazar ona tıkla alttaki bütün tikleri kaldırın sorun çözülecektir

Tekrar aynı sorunla karşılaşırsam uygularım, teşekkürler

• bana da yardım edin lütfen. Telefonum nokia, rehberim annemin ve babamın telefonunda çıkıyor. Onların telefonu samsung. Gmail hesabplarımız ortak değil niye böyle oluyor? Siliyorum tekrar geliyor, üstelik bunlar benim telefonumdan sildiğim eski numaralar, ben de bile yok.

Bir de annemin telefonunda bir arkadaşının ismi 0600002 olarak görünüyor. Salt okunur silinemez diyor, bazen siliniyor. Özlem diye kaydedemiyorum başka bir isim buluyorum. Sonra tekrar rakam oluyor. Neden böyle oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demirozgur89 -- 2 Şubat 2019; 12:14:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demirozgur89

bana da yardım edin lütfen. Telefonum nokia, rehberim annemin ve babamın telefonunda çıkıyor. Onların telefonu samsung. Gmail hesabplarımız ortak değil niye böyle oluyor? Siliyorum tekrar geliyor, üstelik bunlar benim telefonumdan sildiğim eski numaralar, ben de bile yok.

Bir de annemin telefonunda bir arkadaşının ismi 0600002 olarak görünüyor. Salt okunur silinemez diyor, bazen siliniyor. Özlem diye kaydedemiyorum başka bir isim buluyorum. Sonra tekrar rakam oluyor. Neden böyle oldu?
    hocam konuyu açalı 5 yıl olmuş hatırlamıyorum bile ne olduğunu sorunun s3 mini de çoktan değişti şimdi bi hüzünlendim eski telefonumla ilgili açtığım konuyu görünce

• Demirozgur89 D kullanıcısına yanıt

Aynısı şimdi benim başıma geldi babamin rehberindeki kişiler dediğin gibi benim rehnerimde çıkıyor neden oldu bu acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.