Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İ çanadolu Çocuğu

Karşıklıklar oluyo nuvoda böyle, 6 aydr kart alamayanlar var forumda :) Siz bi arayıp emin olun, hala kullanmak isterseniz baştan başvuru yapın derim.

Sırf havale eft hesap işletim ücretleri yüzünden başvurmuştum en para hesabımda var. Kampanya geçerlilik tarihleri diliminde bekleyelim biraz denerim 30 lirayı olmazsa da önemli değil zaten sağolasın bilgi için
  • Alp Er Timur kullanıcısına yanıt
    Normal kredi kartının 70 lira (seneye 80 olur) yıllık kullanım ücreti var. Gold'a bi 90 isterler herhalde. Bunu da hesaba katın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mart ayı için işlem yapmamışım maygold mu grams mı avantajlı yada n11,hb vs biyerdenmi almak mantıklı dostlar ?
    birde benim altın hesabım yok.nuvo'da altın hesabı açılıyormu ? açtırıp altın hesabına satış verdirerek altın alımı yapmak mümkünmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: byRamo

mart ayı için işlem yapmamışım maygold mu grams mı avantajlı yada n11,hb vs biyerdenmi almak mantıklı dostlar ?
    birde benim altın hesabım yok.nuvo'da altın hesabı açılıyormu ? açtırıp altın hesabına satış verdirerek altın alımı yapmak mümkünmü

Ocak ve şubatta HB avantajlıydı ama bu ay hem farkı açtılar hem de kargo ücreti var.Ben gramsdan aldım 3 gün önce.Başka bir bankadaki altın hesabıma gr cinsinden havalesi yapıldı.
  • bu ay için kartını kullanmayan varsa arkadaşlar bana pm atabilir mi?
  • Çok defa sorulmuştur ama kusura bAkmayın kart yeni aktif oldu, firsat ta var acil sorman lazım :)

Kartla yurtdışı alışveriş yapsak iade gelir mi? Banggood sitesinden birşey almayı planlıyorum, 3d onayı vs olmuyor yabancı sitelerde. İlk sayfada şifre istemese ve onaylansa da geçerli demiş. Burda onaylandan kasıt çekim işlemi mi? Yoksa 3d alışveriş mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu nuvo kart kredi kartı değil değil mi. Yani nuvo karta yıllık ücret filan ödüyor muyuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlem

Yok Hocam kredi kartı değil, banka kartı, yıllık ücret hesap işletim ücreti falan yok, havale eft de ücretsiz
  • Hocam simdi faiz oranlarına baktım da enpara hem nuvo karttan hemde cepteteb karttan çok yuksek faiz veriyor.

Hadi faiz meselesini geçelim faize yaptıracak kadar çok paramız yok:) peki hangisi daha avantajlı kampanya bakımından yani. Enparami nuvo mu cepteteb mi

• arkadaslar bir sey sorcam
    n11 de 270 tl lik urunleri 206 tlye sepete attim buraya kadar n11 indirimi.

11 tl bkm dustu 195
    49 tl iade gelecek nuvo
    75e15 gelecen nuvo bkm
    50ye 5 gelir mi?
    yine baska bir world kampanyasi olan 75e 15 gelmez saniyorum.
    ayrica 30 tl mobil giris puani verecek alisveristen bir gun sonra mesaj geldi girdim.

49+15+30= 94 tl kar su 5likte gelir gibi 99 tl.
    alisveris toplami 195 tl idi.

bu nuvo ve yapi kredi neyin kafasinda ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Normal kredi kartının 70 lira (seneye 80 olur) yıllık kullanım ücreti var. Gold'a bi 90 isterler herhalde. Bunu da hesaba katın.

Bu ücretler,en yakın şubeye gidilerek,müşteri temsilcileri aracılığıyla dilekçe yazıldıktan sonra yine aynı şekilde müşteri temsilcileri tarafından Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü'ne fakslanarak veya otomatik ödeme talimatı veya talimatları verilerek iade edilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

arkadaslar bir sey sorcam
    n11 de 270 tl lik urunleri 206 tlye sepete attim buraya kadar n11 indirimi.

11 tl bkm dustu 195
    49 tl iade gelecek nuvo
    75e15 gelecen nuvo bkm
    50ye 5 gelir mi?
    yine baska bir world kampanyasi olan 75e 15 gelmez saniyorum.
    ayrica 30 tl mobil giris puani verecek alisveristen bir gun sonra mesaj geldi girdim.

49+15+30= 94 tl kar su 5likte gelir gibi 99 tl.
    alisveris toplami 195 tl idi.

bu nuvo ve yapi kredi neyin kafasinda ki?

YKB'da kampanyalar birleştirilebilmektedir,şartlar sağlandı ise hepsinden katılım sağlanmış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

Hocam simdi faiz oranlarına baktım da enpara hem nuvo karttan hemde cepteteb karttan çok yuksek faiz veriyor.

Hadi faiz meselesini geçelim faize yaptıracak kadar çok paramız yok:) peki hangisi daha avantajlı kampanya bakımından yani. Enparami nuvo mu cepteteb mi

Nuvo açık ara öndedir,kampanyaları inceleyerek karşılaştırabilirsiniz.Enpara + Teb her ikisini de toplasanız yine liderlik Nuvo'da.
  • Nuvo'yu kullanmayabilirsiniz bu sizlerin en doğal hakkı.Kapatabilirsiniz,çekmeceye kaldırabilirsiniz,güle güle diyebilirsiniz.Ama kimsenin kötülemeye,yermeye de hakkı yok.Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda Nuvo'dan kötüsü yok.İade alırken,puan kazanırken sizden iyisi yok.Her ay 50 TL'cik için bunları yaşamaya değmez,lütfen sizlerden bunu rica ediyorum.Enpara tayfası kendi bölümüne,yine aynı şekilde Tebçiler ya da diğerleri kendi sayfalarına gidebilirler.Burası başlıkta da belirtildiği üzere Nuvo bölümüdür.Konu kilitlenicek bunlar yüzünden.
  • quote:

Hocam simdi faiz oranlarına baktım da enpara hem nuvo karttan hemde cepteteb karttan çok yuksek faiz veriyor.

cepteteb günlük 10.5 aylık 10.6, enpara günlük 9.5 aylık 10.6 nere yüksek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

cepteteb günlük 10.5 aylık 10.6, enpara günlük 9.5 aylık 10.6 nere yüksek?

Hocam öyle de ikisinde ayni parayı yatirinca en yuksek faizi enpara veriyor. İstersen dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

quote:

Nuvo açık ara öndedir,kampanyaları inceleyerek karşılaştırabilirsiniz.Enpara + Teb her ikisini de toplasanız yine liderlik Nuvo'da.

Anladım hocam nuvoyu alayim ben o zaman.

Nuvo şu an önde kampanyalarıyla lakin hedeflenen müşteriye ulaştıklarında veya reklamasyon bittiğinde görmek lazım.

Alışveriş fırsatlarını bolca yapmış nuvo (yapı kredi) finansbanktan büyük olduğu için bunlara devam ederse müşterisi daha çok artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 29 Mart 2015; 11:50:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Nuvo'yu kullanmayabilirsiniz bu sizlerin en doğal hakkı.Kapatabilirsiniz,çekmeceye kaldırabilirsiniz,güle güle diyebilirsiniz.Ama kimsenin kötülemeye,yermeye de hakkı yok.Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda Nuvo'dan kötüsü yok.İade alırken,puan kazanırken sizden iyisi yok.Her ay 50 TL'cik için bunları yaşamaya değmez,lütfen sizlerden bunu rica ediyorum.Enpara tayfası kendi bölümüne,yine aynı şekilde Tebçiler ya da diğerleri kendi sayfalarına gidebilirler.Burası başlıkta da belirtildiği üzere Nuvo bölümüdür.Konu kilitlenicek bunlar yüzünden.

Bu olayı arkadaşlara bir türlü anlatamadık. Ben hem nuvo hem enpara kullanıyorum hangisi avantajlı ise onu kullanın ben enparayı yaklaşıl bir yıldan fazladır eft havale harici kullanmıyorum. Her ay mis gibi rutin harcamalarda 50 tl geliyor daha ne olsun

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.