Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Khalasar

quote:

Orijinalden alıntı: meter90

4 ten ikisine gelmis
    2si hic kullanilmadi mi? veya daha fazla mi kullanildi?

bankalar kullanan ve kullanmayan diye kampanyalar yapiyor
    tebten 30ar tl
    enpara 1 sene kullanmadigimiz karta hediye kumbara gondermisti ondan soruyorum.

Aynen öyle 4 karttan birisi benim aktif kullanıyorum bana gelmedi hiçbirşey. Diğer 3ü yeni alınmıştı, daha mobil bankacılığa giriş yapmamıştım. İkisine mail ve sms geldi.

@s7ev7e7n Nuvo müşterisi olmuşsunuz ondan sonra kapatmışsınız hesapları, kartınız hala aktifmiş demekki, yeni vadesiz hesap açıp karta bağladıysanız kart kullanılabilir durumda ise puanınız gelir.

oluşturduğum hesabı nuvo karta bağlayım dedim işlem için kartınız bulunmamaktadır uyarısı verdi

• s7ev7e7n S kullanıcısına yanıt
    Aktif nuvo kartınız yok mu elinizde, ulaşmadı mı size kartınız? Kart aktif değilse gelmez puan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Geçerli olmaktadır,alışveriş yapabilirsiniz.

merhaba, yurtdışı online alışverişler geçerli mi 50 tl iade kampanyasında ?

aliexpress mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Aktif nuvo kartınız yok mu elinizde, ulaşmadı mı size kartınız? Kart aktif değilse gelmez puan.

Kartım var hocam olayı kısaca tekrar yazayım. nuvo kartımdan önce benim 5 senelik yapı kredi vadesiz hesabım vardı. aylar öncede nuvoya başvurdum kartım geldi arayıp aktifte ettirdim ama hiç kullanmadım.

Mevcut yapı kredi hesabımı bağladıkları için karta ben bankaya gidip 5 senelik hesabımı kapattırdım. Elimde kaldı sadece nuvo , nuvo müşteri hizmetlerini aradım dedim ki ben 5 senelik hesabımı kapattım kontrol edermisiniz varmı ilişiğim teyit alayım dedim bana dedilerki hesabınız kapanmış nuvo hesabım aktif değilmi diye sordum bana hayır dedi nuvo hesabınızda iptal edilmiş.

Bende dedim ki ben nuvodan bağımsız olan 5 senelik hesabımı kapattım nuvoyu kapatın demedim. Yani benim yapı kredi bankasıyla ne hesap ne kitap bir bağım yok demek oluyor bu
    Bankanızla görüşün dedi bende üstüne düşmedim zaman zaman nuvo mailleri geliyordu bugünde bu mail geldi bende online işlem şifremi oluşturmuştum ve giriş yapabiliyorum nuvoya vadesiz tl hesabıda açtım 1 saat önce uygulamayıda indirdim aynı şekilde giriş yaptım. Açtığım hesabı karta bağlayım dedim işlem için kartınız bulunmamaktadır uyarısı verdi.

Hocam sizin nuvo hesabı kapatmışlar sanırım. Yapı kredi hesabı direk nuvo hesabı oluyor çünkü. Benim de Yapı Kredi hesabım vaardı vadeli ve vedesiz. Onlar hesaptaki paralarla nuvo oldu. Baştan nuvoya başvurmanız gerekir diye düşünüyorum. Sizin nuvo hesabınızı kapatmışlar sanırım.
  • nuvo kartım martın 3 ünde verdim hla gelemedi ne biçim sistem bu ya en para 2 günde cepteteb tercihen 4 gün sonraya attım öyle geldi. cok dandik.
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    Evet,geçerlidir.
  • online uçak bileti fatura olarak mı geçer, kampanyaya dahilmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

online uçak bileti fatura olarak mı geçer, kampanyaya dahilmidir

Ulaşım biletlerinizi CepteTeb ile almanızı öneririm, kullanmıyorum ama anladığım kadarıyla %50 iade vardı.

http://www.cepteteb.com.tr/seyahat-indirimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ çanadolu Çocuğu

Hocam sizin nuvo hesabı kapatmışlar sanırım. Yapı kredi hesabı direk nuvo hesabı oluyor çünkü. Benim de Yapı Kredi hesabım vaardı vadeli ve vedesiz. Onlar hesaptaki paralarla nuvo oldu. Baştan nuvoya başvurmanız gerekir diye düşünüyorum. Sizin nuvo hesabınızı kapatmışlar sanırım.

Anladım hocam ama madem hesabım kapalı,kartım kapalı neden online işlemlere girebiliyorum bu mailler neden geliyor. Bugün aynı mail sms şeklinde geldi sabah
  • Hepsiburada mobil uygulamasında iade oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibribr

Hepsiburada mobil uygulamasında iade oluyor mu?

Yapabilirsen olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: ibribr

Hepsiburada mobil uygulamasında iade oluyor mu?

Yapabilirsen olur :)

Yapılmıyor mu :)

• ibribr kullanıcısına yanıt
    Mobilde debit kart kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Mobilde debit kart kullanılmıyor.

Hadi ya hep Kk ile almıştım bilmiyordum teşekkür ederim

• Arkadaşlar kolay gelsin. Ben biraz önce nuvo için başvuru yaptım ama bana hem nuvodan mesaj geldi hemde yapikrediden mesaj geldi. Ve nuvonun mesajında tebrikler nuvo basvurunu aldık deniyordu. Yapikredinin mesajında ise 1000 TL limitli kredi kartı başvurun onaylanmıştir yazıyordu. Simdi ben nuvoya basvurayim derken kredi kartinada mi basvurmusum. Eğer öyleyse kart geldikten sonra gidip kredi kartını iptal ettirebilir miyim.
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

Arkadaşlar kolay gelsin. Ben biraz önce nuvo için başvuru yaptım ama bana hem nuvodan mesaj geldi hemde yapikrediden mesaj geldi. Ve nuvonun mesajında tebrikler nuvo basvurunu aldık deniyordu. Yapikredinin mesajında ise 1000 TL limitli kredi kartı başvurun onaylanmıştir yazıyordu. Simdi ben nuvoya basvurayim derken kredi kartinada mi basvurmusum. Eğer öyleyse kart geldikten sonra gidip kredi kartını iptal ettirebilir miyim.
    Tesekkurler

Kredi kartına da başvurmuşsunuz. İstemiyrosanız iptal ettirebilirsiniz hocam. İsterseniz nuvo kart gelince iptal ettirin. Bunların sağı solu belli olmuyor, kredi kartıyla birlikte nuvoyu da iptal edebilrler :)
    Karşıklıklar oluyo nuvoda böyle, 6 aydr kart alamayanlar var forumda :) Siz bi arayıp emin olun, hala kullanmak isterseniz baştan başvuru yapın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ çanadolu Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

Arkadaşlar kolay gelsin. Ben biraz önce nuvo için başvuru yaptım ama bana hem nuvodan mesaj geldi hemde yapikrediden mesaj geldi. Ve nuvonun mesajında tebrikler nuvo basvurunu aldık deniyordu. Yapikredinin mesajında ise 1000 TL limitli kredi kartı başvurun onaylanmıştir yazıyordu. Simdi ben nuvoya basvurayim derken kredi kartinada mi basvurmusum. Eğer öyleyse kart geldikten sonra gidip kredi kartını iptal ettirebilir miyim.
    Tesekkurler

Kredi kartına da başvurmuşsunuz. İstemiyrosanız iptal ettirebilirsiniz hocam. İsterseniz nuvo kart gelince iptal ettirin. Bunların sağı solu belli olmuyor, kredi kartıyla birlikte nuvoyu da iptal edebilrler :)

Anladım hocam teşekkürler. Peki kredi kartı avantajlı mi kullansam nasıl olur acaba. Kampanyalar filan nasıl ki

• Alp Er Timur kullanıcısına yanıt
    Hocam World avantajlıdır. kullanabilirsin. Öğrenciysen Play card alabilirsin. World ile aynı özellikleri, daha fazla kampanya var hatta play cardda.
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.