Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.843
Cevap
43
Favori
331.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Dostum Hoşgeldiniz tekrar foruma

Eyvallah Altuğ Baba,
    Yaş'ı saklamamak lazım derim kişisel bilgilerde nitekim küçüğünü büyüğünü bilmek önemli diye düşünüyorum gerçek samimiyeti tesis etmek adına...
    Aslında forumdan kopmadım hiç ancak bugün profil ayarlarında imza bloğumu güncellediğimde tüm bu güzel paylaşım topikleri görünür oldu, eski günler canlandı birden, mutlu oldum😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın arkadaşlar. Yamaha RX-V2067 avr de hangi modu seçerek film izlememi tavsiye edersiniz. Mesela Movie bölümündeki seçeneklerimi seçmeliyim yoksa Straight modunumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

Sayın arkadaşlar. Yamaha RX-V2067 avr de hangi modu seçerek film izlememi tavsiye edersiniz. Mesela Movie bölümündeki seçeneklerimi seçmeliyim yoksa Straight modunumu ?

Merhaba. Straight modunu kullanırsanız kaynak ne ise o şekilde ses alırsınız. Diğer mode'lar cihaz tarafından oluşturuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji78

quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

Sayın arkadaşlar. Yamaha RX-V2067 avr de hangi modu seçerek film izlememi tavsiye edersiniz. Mesela Movie bölümündeki seçeneklerimi seçmeliyim yoksa Straight modunumu ?

Merhaba. Straight modunu kullanırsanız kaynak ne ise o şekilde ses alırsınız. Diğer mode'lar cihaz tarafından oluşturuluyor.

Siz hangisini tavsiye edersiniz.

• Ben straight kullanıyorum. Aynı AVR bende de var.

• 7.2 AVR alsam bi süre 5.1 olarak kullanma imkanım olurmu? RX-V477 düşünüyordum fakat RX-V577 veya RX-V677 ye verilecek farka değer mi?
  • SATILIK rx-v 457 hatasız konumda uygun fiyata verecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriticalWave

7.2 AVR alsam bi süre 5.1 olarak kullanma imkanım olurmu? RX-V477 düşünüyordum fakat RX-V577 veya RX-V677 ye verilecek farka değer mi?

Kardeşim yamaha receiver tavsiye etmem. Yarım saatte kafa kalmaz vede detay diye bişey yok. Onkyo veya pio lata bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

7.2 AVR alsam bi süre 5.1 olarak kullanma imkanım olurmu? RX-V477 düşünüyordum fakat RX-V577 veya RX-V677 ye verilecek farka değer mi?

Evet kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

quote:

Kardeşim yamaha receiver tavsiye etmem. Yarım saatte kafa kalmaz vede detay diye bişey yok. Onkyo veya pio lata bak.

yamaha severdim ya peki , 4k 3D ethernet destekli bi model önerirmisiniz.
  • Butçeye bağlı belirtirseniz bilgim dahilinde yardımcı olurum. Daha bilgili atkadaşlarda ilgilenirler.

• Yakın zamanda Yamaha Avantage RX-A3010 ve bose 301 takım gelecek, 301 frontlar bildiğimiz stereo ve home theater'a uzatılmış hali, center ve rearları da mevcut.

AVR ve home theater performansı olarak imzamdaki sistemi katlayacağına eminim.

Peki AVR'nin stereo performansı da tatmin eder mi? Malesef şimdilik müzik için ekstra hoparlör alma şansım yok, onları da bir süre boselerle idare deceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Yakın zamanda Yamaha Avantage RX-A3010 ve bose 301 takım gelecek, 301 frontlar bildiğimiz stereo ve home theater'a uzatılmış hali, center ve rearları da mevcut.

AVR ve home theater performansı olarak imzamdaki sistemi katlayacağına eminim.

Peki AVR'nin stereo performansı da tatmin eder mi? Malesef şimdilik müzik için ekstra hoparlör alma şansım yok, onları da bir süre boselerle idare deceğim.

Hayırlı olsun... Sistemi kurduğunda ilk izlenimlerini bizimle paylaşırsan seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

beler 663 üm kumanda ile kontrol edemiyorum.hem kendi orjinal kumandasi islemiyor hemde kullandigim philips akilli kumandada islem yapmiyor.cihazi 2 haftadir kullanmiyordum .neden yapiyor olabilir?

2 farklı kumandalar çalışmıyorsa, cihaz üzerinde alıcı göz'ün bozulmuş olması muhtemel diye düşünüyorum. Kumandalara yeni pil taktığınızı varsayıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

cihazin ön paneli komple soktum dagittim.kumanda alici gozunude uzerinde barindiran ekran devresini kontak spreyi ile bir guzel temizleyip ekran devresinden anakarta giden yassi kabloyu ve diger kablolarin baglantilarinida temizleyip cihazin komple tozunuda alip cihazi aynen topladim.sorunu cozdum.bir nevi bakim yapilmis oldu ayni zamanda

Yani sorun alıcı gözdeymiş anladığım kadarıyla...
  • Slm arkdaslar.. sayenizde bnde avr li sistem alamya karar verdim ve sonunda bi tanede aldim. Henuz kurup test etme olanagim olmadi, bir sürede olamayacak.. sistemi test edemeyecegimde deneyimli arkaslardan sistemin uyumu, performansi ve ucretiyle ilgili yorumlarını rica edeceğim. Sizden gelen bilgilerle sistemi iade edebilirim.. simdiden hepinize tesekkur ederim..

Anfi yamaha rx v377 + harman kardon bq 16b fiyati 1800 tl

• Arkadaşlar merhaba;

10 yıldan fazla süredir kullandığım RX-V630umu satıp yerine RX-V677 almak istiyorum.
    Sizce değer mi? Mantıklı bir hareket olur mu?
    Not 1 : 630dan hiç bir şikayetim yok
    Not 2 : "Mantık" kısmını düşünürken fiyat kısmını göz ardı edin.

Saygılarımla.
  • muRTah kullanıcısına yanıt
    Bence cok mantikli, sadece network ozellikleri bile degistirmek icin yeterli bir sebep.
    630'da hdmi girişi olması upgrade sebebi olurdu benim için.
    Kaynak cihazlarınızda görüntü ve ses çıkışlarını ayrıca veriyorsa ona bir şey diyemem performansından memnunsanız devam edilebilir :)
    Arada fiyat farkı olarak ucurum yoksa 677 yerine 777 önerebilirim daha güçlü ve eksiksiz bir cihazdır
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.