Şimdi Ara

XPERİA Z3 KUTU AÇILIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar; Uzunca bir süre bekledikten sonra z3 elime geçti, hemen kullanmaya başladım z2 ile arasında donanımsal olarak özellik çok yok gibi görünse de çok ciddi farklar var. Aşağıda maddeler halinde yazacağım

1) Ekran: z2 den katbe kat parlak bir ekranı var hatta şu an piyasadaki en parlak ekran diyebilirim 424 ppi nokta aralığı var

2) İşlemci: qualcom'un yeni işlemcisi

3) Batarya: İşte en iyi özelliği arkadaşlar şöyle söyleyebilirim beni 2 gün götürdü ki oyunda oynadım İnternet de gezdim.

4) Kasa: resimlerde dikkatli bakarsanız eğer kasanın kenarları sert bir plastikten yapılmış. z2 de yaşadığım en büyük sıkıntılardan bir tanesi telefon yere düştüğünde kenarlarından çizilirdi, sanırım sony bunu kenarları sert plastik koyarak çözmeyi hedeflemiş. bir kerede yere düşürdüm ama sert plastik herhangi bir zarar görmedi başarılı buldum.

daha bir ton özelliği var video çekiyorum bitirdiğimde buradan yayınlayacağım.

XPERİA Z3 KUTU AÇILIMI XPERİA Z3 KUTU AÇILIMI XPERİA Z3 KUTU AÇILIMI XPERİA Z3 KUTU AÇILIMI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snrkocak -- 30 Eylül 2014; 2:16:34 >

• Telefon 64bit değil...
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    uyarı için teşekkür ederim düzelttim...
  • snrkocak S kullanıcısına yanıt
    İşlemcisi 801AC yani eski bir işlemci, şuan en üst düzey 32bit işlemci 805 dir qualcomm tarafında...
    en azından bir gsmarena ya göz at ondan sonra konunu düzenle istersen...
    http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3-6539.php
  • nereden ve kaça aldınız hayrlı olsun
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Yazım yanlışı yaptım uyarınız için tekrar teşekkür ediyorum. 64 bit desteği android 4.4.4 için demek istedim, siz yazınca yanlış yazdığımın farkına vardım. Yeterince tatminkar oldu mu?
  • GeneralHamburger kullanıcısına yanıt
    Amerika'dan geldi telefon fiyat konusunda inanın hiçbir bilgim yok. bir nevi hediye diyelim.
  • güle güle kullanın çok iyi bir cihaz
  • GeneralHamburger kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • snrkocak S kullanıcısına yanıt
    kardeşim hayırlı olsun. nereden aldınız?
  • Z3 Türkiye resmi satışı ne zaman olacak bilgisi olan var mı?
  • hayırlı olsun beyaz renk güzel duruyor
  • Teşekkür ederim hepinize. Beyaz renk gerçekten çok iyi sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun. video inceleme şansımız var mı acaba?
  • Sony Xperia Z3 modelinde en.begenmedigim.ozelliklerden bir tanesi mikrofon o kadar buyuk yapilir mi ya?

• Hayırlı olsun

• Telefonun çerçeveleri metal görünümlü plastik falan mı? Resmen eski Samsung modellerini anımsatıyor resimlere bakınca.
  • Güzel cihaz. Ama Sony satmayı bilmiyor.
  • sırf sony tr yüzünden cihazdan soğudum . Çok mu zor uluslarlarası ortak tarihte satışa sunmak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 1 Ekim 2014; 18:42:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    :) Yok çerçeveler metal. Sadece köşeleri plastik oda düşme durumda genelde köşeler yıprandığı için sanırım. Ben başarılı buldum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.