Şimdi Ara

Xperia Z, parola kilidini devre dışı bırakan bir güvenlik açığıyla karşı karşıya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • acaba bu kodu xperia sp için olanı varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

acaba bu kodu xperia sp için olanı varmı ?

Misafirimiz geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumu bi ay önce servise gönderdim dün geldi ama desen kilidini unuttum. Açmak için ne yapmam gerekiyor ? Ayarlara giremiyorum, ses açma ve kilit tuşusa işe yaramıyor. *#*#7378423#*#* koduda işe yaramadı. Ne yapmalıyım ?

• merhaba, sony experia z2 telefonumun ekran desenini unuttum ve açamıyorum bunun bir kolayı çözümü var mı? ekran kilidi açılmadan hiç bir işlem yapılmıyor :(

• Başka bir telefondan Gmail ile yeni oturum acma işleminden telefonunuza bulun ondan sonra altta caldir kilitle ve sil mebusu geliyor sil dediğimiz zaman telefondaki kayıtlı gmail siliniyor ve telefon kendi kendine format atıyor bunu yapmak için epey bir zaman uğraştım ve sonunda başardım dizede kolay gelsin

• Benim telefonun xperia z1 dün akşam şifre koymuştum ama bir türlü hatirlayamiyorum *#*#7378324#*#* kodunu denedim bişey olmadı napmam lazım lütfen yardım edin

• Merhaba acil yardm edermisinz. Xperia T2 ultra kullaniyorm ekran desenini unuttum ne yapmam gerekiyo . tus ile format atilmiyor ne etmem gerekiyor bilgisi olan yazabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Benim telefonun xperia z1 dün akşam şifre koymuştum ama bir türlü hatirlayamiyorum *#*#7378324#*#* kodunu denedim bişey olmadı napmam lazım lütfen yardım edin

kardes ben de senin kimi unudum lan patliyom az kala sen nasil yapdin ?
  • Sony xperia m4 aqua kullanıyorum *#*#7378326#*#* kodu işe yaramadı arama tuşuna basıyorum acil durum çağrısı değil diyor lütfen yardım edin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.