Şimdi Ara

Xperia Z, parola kilidini devre dışı bırakan bir güvenlik açığıyla karşı karşıya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım Haber gibi önemli bir sitenin firma düşmanlığı yapması çok garip... Taktılar Xperia Zye

• Donanım Haber gibi önemli bir sitenin firma düşmanlığı yapması çok garip... Taktılar Xperia Zye yaw

• çok cihaz kullandım ama Sony nin işçiliği bambaşkadır,yani insan gibi kullandığın sürece ömürlük kalite sunar,yer yüzünde böyle bir kaç firma var ev elektroniğinde de Hollandalı Philips...

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsgz

Donanım Haber gibi önemli bir sitenin firma düşmanlığı yapması çok garip... Taktılar Xperia Zye

DH'ye çamur atmadan önce başka siteleri de inceleseniz

http://goo.gl/cnr70
  • Kasın kasın biraz daha. Samsung'dan para alan donanım sitesinden başka haber beklenmez. Samsung fetisistleri sizi.

• lan alayına isyannn olummmmmmmmmmmmmmm xperia z aşkımızı kimse bozamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.............
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

Orijinalden alıntı: ynsgz Donanım Haber gibi önemli bir sitenin firma düşmanlığı yapması çok garip... Taktılar Xperia Zye
    DHye çamur atmadan önce başka siteleri de inceleseniz http://goo.gl/cnr70

linkini verdiğiniz sitenin yaptığı daha aptalca bir şey zaten. iki yanlış bir doğru etmiyor. olay android ile ilgili bir sorun olduğu yazılmış. hatta ios'ta da buna benzer bir sorun vardı. "xperia z hiç güvenli değil" demek objektif olmamanın en güzel örneğidir. hatta değil objektif olmamak, bilerek kullanıcıyı yanıltmaya çalışmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertOnline

Kasın kasın biraz daha. Samsung'dan para alan donanım sitesinden başka haber beklenmez. Samsung fetisistleri sizi.

adam haklı beyler ne yazsam bilmiyorum ki birşey yazsam kötü olacak..Sony para vermiyor heralde ama emin olun bu millet biliyor neyin ne kadar güzel oldğunu siz kendi kendinize haber yapıp durun..YAZIKKK ACIYORUM SİZE.
  • Sevmeyenler DH ı takip etmesin bence

YA SEV YA TERKET

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon şamar oğlanına döndü gün geçmiyorki armudun sapı üzümün çöpü hesabı bir güvenlik açığı çıkmasın cihazda.gelen vuruyor giden vuruyor.dünyada mükemmel olan birşey yok kaldıki Sony ne yapsın.fanatik değilim ama yakında xperia z atom bombasıymış diya haber çıkarsa şaşırmam
  • Bende bugün aldım muhteşem bir cihaz tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

Sevmeyenler DH ı takip etmesin bence

YA SEV YA TERKET

Katılıyorum,

En iyisi bana müsade.. DH'de bilgi bulmak samanlıkta iğne aramak gibi oldu artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

quote:

Orijinalden alıntı: DH MisafiriSony ile ilgili merak edilen şeyleri farklı sitelerden takip etmenizi tavsiye ederim.Donanım haber malesef bu konuda taraflı bir tutum içerisinde.Basit bir örnek vereyim;Xperia Z ile ilgili kapanma kilitlenme haberi anında haber olarak geçildi sitede fakat haber içeriğinde sorunun sadece root yapılan bootloader kilidi kaldırılan cihazlarda olduğu bilgisi eksikti.Sony buna takiben 3 gün sonra Xperia Z için güncelleme yayınlayarak hatayı giderdiği haberi düştü teknositelere...tabi DH o haberi yayınlamadı.bunların unutulduğunu değil kasten yapıldığını düşünüyorum,çünki teknoloji ile ilgili en ufak detayın haber olduğu bir sitenin bunları atlamasına pek ihtimal vermiyorum.Bu haberin alındığı kaynakta Sonynin bu sorun ve rootlu cihazlardaki kapanma sorunun çözüldüğü yazımştı.Tabiki o haberi burada göremiyoruz...
    madem öyle, bu mesaj nasıl yayınlandı sayın misafir?

yayınlansa nolur? kim ipliyo? herşey açıkça ortada, S4 ü aptalca testlerle öne geçirdiler işte

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Sony ile ilgili merak edilen şeyleri farklı sitelerden takip etmenizi tavsiye ederim.Donanım haber malesef bu konuda taraflı bir tutum içerisinde.Basit bir örnek vereyim;Xperia Z ile ilgili kapanma kilitlenme haberi anında haber olarak geçildi sitede fakat haber içeriğinde sorunun sadece root yapılan bootloader kilidi kaldırılan cihazlarda olduğu bilgisi eksikti.Sony buna takiben 3 gün sonra Xperia Z için güncelleme yayınlayarak hatayı giderdiği haberi düştü teknositelere...tabi DH o haberi yayınlamadı.bunların unutulduğunu değil kasten yapıldığını düşünüyorum,çünki teknoloji ile ilgili en ufak detayın haber olduğu bir sitenin bunları atlamasına pek ihtimal vermiyorum.Bu haberin alındığı kaynakta Sonynin bu sorun ve rootlu cihazlardaki kapanma sorunun çözüldüğü yazımştı.Tabiki o haberi burada göremiyoruz...

ilk defa bir misafire katılıyorum

• 2 haftadır kullanıyorum fıstık gibi telefon ,eğer birisi benim telefonumla o kadar uğraşıp telefonun şifresini bulup açıp kurcalayacaksa helal olsun, açsın oynasın.

• mavit bundan sonra haber yapmaz inşallah..heralde samsung çalışanı felan olması lazım veya burs alıyordur samsung tan ama şunu unutmayın ki siz ne kadar kötülerseniz kötüleyin telefonu bilen biliyor şuanda s3 kullanıyorum ve mecburen kullanıyorum ki bu kadar lanet bi telefon görmedim hayatımda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercitekin66 -- 27 Mart 2013; 11:39:54 >
  • Yakında Xperia Z alanlar dermanı olmayan bir hastalıga yakalanıp ölüyorlar diye heber cıkarsa hiç şaşırmam bir o rezilliği yapmadığınız kaldı
    Sıradaki haber
    HTC one alanların ömrü ızarken Xperia Z alanlar ölüyorlar başlığı olursa hiç şaşırmaycam
  • Aynen sony karşı Dh biraz taraf tutuyormuş gibi, el altından samsung'dan para mı alıyorsunuz :D

• nedir bu Xperia Z düşmalığı anlam vermiş değilim.on numara telefon kötülemeye çalışıyorlar.arkadaşın dediği gibi DH xperianın kapanma sorununu söylüyor 2 gün sonra çözümünü sitesinde yayınlamıyor zaten telefonu htc one karsısındada kötülemişlerdi belli htc 'ci oldukları.haberlerin cogu xperia kötüleme ve htc one türkiyele konuştuk yok efenim htc one türkiyeye ne zaman gelcekmiş hep böle,tarafsız olalım.hem htc kim Sony kim?kaç senenin Sony'si.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1988celik

Yakında Xperia Z alanlar dermanı olmayan bir hastalıga yakalanıp ölüyorlar diye heber cıkarsa hiç şaşırmam bir o rezilliği yapmadığınız kaldı
    Sıradaki haber
    HTC one alanların ömrü ızarken Xperia Z alanlar ölüyorlar başlığı olursa hiç şaşırmaycam

aynen haklısınız
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.