Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jiabeas Junkie

Yok bu saaten sonra üytelik acmam ya artık pek ihtiyac duymuorum :) Bende o programı aslında su altında daha rahat resim cekerim amacıyla yüklemiştim apk sini yolayabilirim yada interneten bulurusnuz. Sonra kullanınca özellikle doga resimlerinin falan renk bakımından daha basarılı oldunu gördüm yada bana öle geldi sevdim.

Birazda kurcalamayı seviorum manuelle cekmek sanki daha ii reismler cıkarıo otomatik moda göre fakat gece ve ısıksız ortam için bi ayar bulamadım hep fazla noise lu cıkıo gece resimleri hele otomatikte cok daha kötü onu anlamıs deilim. Ama gündüz cok iyi resimler cekior

Apk olarak buldum :) ben alıştık otamatik moda sürekli ondan çekiyorum ama normal modda çekim HDR ile bir başka oluyor :)
  • Telefonu yaklaşık 120-130 cm yükseklikten düşürdüm bir kırık çizik olmadı sağlammış.
  • Docku nerden sipariş verebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

Orijinalden alıntı: og_ozturk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Beyler bu slotları kapatan kapakların eskisi kadar sıkı kapanıp kapanmadığını nasıl anlarız? veya şöyle söyliyim bu kapaklar zamanla eskiyecektir haliyle, o zaman ne yapmamız gerekir?

Sırf o kapakçıklara ellememek için MW1 ve Dock siparişi verdim, bugün elime ulaştı testini yapıyorum

Dostum 4 gözle yorumlarını bekliyorum. Müzik dinlenirken ses kalştesi nasil orjinal kulaklığa göre ses kalştesini ve seviyesini ( yüksekmi) karşılaştırabilirmisin? Muzik icin yeterlimi!

Dostum orijinal kulaklıkla kıyaslanamaz bile, MW1 kat kat iyi. Zaten kablosuz olması aynı derecede olsa bile + ama ses kalitesi ve ses seviyesi çok iyi.
    Tek kötü yanı, Walkman yazılımı harici bi kaç müzik player ile denedim ama pek uyumlu olduğu söylenemez.
    Gelen mesajları sesli okumasına baya güldüm

Ekleme: Açıkçası daha düşük seviye bir şey bekliyordum, alırken tereddütüm vardı. Kablosuz şey ne kadar kaliteli ve yüksek ses verebilir ki v.s. gibi düşünüyordum ama Sony'ye güvendim ve aldım :) İyi de etmişim. Müzik için gayet yeterli, şu an XZ dock'unda yatıyor 2 metre ötemde ve MW1 kulağımda :)

Cevabın için teşekkürler dostum. Kaçsa ve nereden aldığını da sorabilirmiyim? Ben plantronics backbeat go ve sony mw1 arasında kaldım, eğer bac'beat dedi yeterliyse ona bakacsğım, senin bu ikisi arasında karşılaştırma imkanın oldumu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Xperiza Z de ses kayıt kalitesi nasıl rica etsem biriniz denermi ablama alıcamda ses kaydı çok lazım birde şarjı nasıl gidiyor bu telefonun donanımsal sıkıntıları felan yok değilmi yaz sonu alıcam birazdaha ucuzlar bence alıntı yaparak cevaplarsanız teşekkürler

google playde bir kaydedici var dostum felaket bişey pcm recorder di galiba..şarjdan çok memnunum ben, fazla kurcalamam dersen 2 gün garanti gider, normal kullanımda 1 günü kesin çıkarıyor, sesi biraz kısık cihazın o kadar, kısık değilde bnormal telefonlara göre az biraz

saol dostum bi kaç sorum daha olucak

1- suyun altında denedinmi ?
    2- hani diyorlar ya 30 dk dayanma süresi var bu bi kullanımlık içinmi yoksa ömür boyu toplam 30 dk mı?
    3- seskaydı direk telefonun içinde yokmu ses kaydı çok önemli yani.

denedin mi ne demek dostum aldım alalı yaklaşık 20 kere sokmuşumdur suya :) o 30 dakka her suya soktuğunda en fazla 30 dakka anlamında. yani çıkartıp 30 dakka daha sok fark etmez. ama sanmam 30 dakka olacağını. ona bakarsan 1 metre diyorlar derinliğe 8 metrede deneyenler var videosuda var youtube'ta.ben telefonun ses kaydedicisini pek beğenmedim açıkçası, uygulama indirdim o felaket kaydediyor

bu güzel işte suda 30 dkda hikayedir bence bu arada denize soktunmu ? ses kaydedici dediğim gibi çok önemli programla güzel çalışıyor ama bu arada telefonun donanımsal felan sorunları varmı aldımmı hiç bi ayara gerek varmı.

Bügün Xperia z ile antalya köprülü kanyonda 2.5 saat rafting yaptım ve telefona tekrar aşık oldum fırsat olursa youtube ataacagım videoyu

Köprülü kanyonda bende rafting yaparlen video çelecektim lakin telefon elimden fırlar gider diye almadım yanıma bi bilek ipi olsa mükemmel olurdu

• Bilek ipi değil mp3 boyun ipi ile çekim yaptım kullanmadıpım zaman yeleğin içine soktum

• Ağalar gps kapalı oldugu halde arıyor ne olabilir sizce

• arkadaslar guncelleme ne durumda ? 307 geldımı ben baktım pc den gormedı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler bu slotları kapatan kapakların eskisi kadar sıkı kapanıp kapanmadığını nasıl anlarız? veya şöyle söyliyim bu kapaklar zamanla eskiyecektir haliyle, o zaman ne yapmamız gerekir?

Sırf o kapakçıklara ellememek için MW1 ve Dock siparişi verdim, bugün elime ulaştı testini yapıyorum

Dostum 4 gözle yorumlarını bekliyorum. Müzik dinlenirken ses kalştesi nasil orjinal kulaklığa göre ses kalştesini ve seviyesini ( yüksekmi) karşılaştırabilirmisin? Muzik icin yeterlimi!

Dostum orijinal kulaklıkla kıyaslanamaz bile, MW1 kat kat iyi. Zaten kablosuz olması aynı derecede olsa bile + ama ses kalitesi ve ses seviyesi çok iyi.
    Tek kötü yanı, Walkman yazılımı harici bi kaç müzik player ile denedim ama pek uyumlu olduğu söylenemez.

Ekleme: Açıkçası daha düşük seviye bir şey bekliyordum, alırken tereddütüm vardı. Kablosuz şey ne kadar kaliteli ve yüksek ses verebilir ki v.s. gibi düşünüyordum ama Sony'ye güvendim ve aldım :) İyi de etmişim. Müzik için gayet yeterli, şu an XZ dock'unda yatıyor 2 metre ötemde ve MW1 kulağımda :)

Cevabın için teşekkürler dostum. Kaçsa ve nereden aldığını da sorabilirmiyim? Ben plantronics backbeat go ve sony mw1 arasında kaldım, eğer bac'beat dedi yeterliyse ona bakacsğım, senin bu ikisi arasında karşılaştırma imkanın oldumu?

Ne yazık ki plantronics i kullanmadım, hepsisony sitesinden aldım 270 lira.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende MW600 da backbeat go da var. Sensation la mw 600 ü kullanmıştım, ama çok memnun kalmadım. XZ ile henüz denemedim. Bacbeat go ise ses iyi şarj kötü. Bi de kulaklıklar çok büyük. MW 1 ide çok istediğim ama gereksiz pahalı bulduğum bi kulaklık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Ağalar gps kapalı oldugu halde arıyor ne olabilir sizce

• Sarjda sıkıntı prizden çekiyorum %99 3 dk sonra 97

• Xperia ZL 6503 Modelini kullanan var mi?

• Ben daha yeni xperia z aldım fakat mikrofon yerine ufacık bi temas ettim ve ekran çatladı ve ekranın yarısı dokunmayı algılamıyo bunun camı değişince su gecirmezliği gidermi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbyk

arkadaslar guncelleme ne durumda ? 307 geldımı ben baktım pc den gormedı

307 yi yükleyen arkadaşlar root edip xda sitesinden flashla çekiyor şu an resmi güncelleme gelmedi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Sarjda sıkıntı prizden çekiyorum %99 3 dk sonra 97

Dostum şarjdan sonra bir kere açıp kapayarak eski çalışan programlarının şarj yemesine engel ol. Bir de ekran parlaklığın yüksekse şarj hızlı gider 3 dk % 2 normal ekran parlaklığı yüksek ise. Tango vb kullanıyorsan stamina modda çok şarj yiyor o yüzden yeniden başlatıp kullanmanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquaLL123

Ben daha yeni xperia z aldım fakat mikrofon yerine ufacık bi temas ettim ve ekran çatladı ve ekranın yarısı dokunmayı algılamıyo bunun camı değişince su gecirmezliği gidermi acaba ?

Dostum ne ile temas ettin el ile çatlayabiecek bir cam değil. Neyse geçmiş olsun. Cam değişirse özelliği gitmez. Aynı şekilde verirler su geçirirse yenisini isteyebilirsin ( tabi yuvalardaki beyaz bir tabaka var onun renk değiştirmemesi suretiyle değişim talep edilebilir.
  • YENİ NFC ETİKETLERİMİZ GELMİŞTİR !!!!
    PLASTİK , SU GECİRMEZ , ASKILI VE RENGARENK !!!! 5 RENK !!!!

Sanalpazar:
    http://www.sanalpazar.com/Programlanabilir-Akilli-Nfc-Etiketler-smart-Tags-5-Adet__isp8760976

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

DİĞER NFC ETİKETLERİ

http://www.sanalpazar.com/Programlanabilir-Akilli-Nfc-Etiketler-smart-Tags-5-Adet__isp7721840

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

*Üzerine istediğinizi programlayıp,senkronize edip, yazıp-silebilirsiniz.
    *Tekrar-tekrar silip-yazabilirsiniz.
    *NFC uyumlu Windows 8 cep telefonu dahil tüm cep telefonu ve tabletler ile uyumludur.
    * Evde,
    * İş yerlerinizde müşterilerinizin kolayca check-in yapması için,
    * İş yerinde telefonunuzu istediğiniz ayarlara bir dokunma ile getirme,( sessiz moda,wifi açma, vs...)
    * Arabadatelefonunuzu istediğiniz ayarlara bir dokunma ile getirme, (Gps açma, müzik açma, wifi kapat-aç, bluetooth açma. vs...)
    * Etiketlere Aklınıza gelen ne varsa programlayabilir, senkronize edebilirsiniz.
    * Programlamayı Google Playden program indirip yapabilirsiniz.
    (yardım isterseniz bana mesaj atabilirsiniz.)
    ----> KISACASI OKUT GEÇ!!! <----
  • Dock nerden alcaz 100 defa sordum cevap yok

• slm arkadaslar bende 1 ay önce xz aldım,bir aydır kullanıyorum,aldığıma hiçde pişman değilim.

daha geçen şarj kapağı ve kulaklık kapağı açılıp kapanmasından dolayı deforme olmasın diye dock ve bluetooth kulaklık aldım.neme lazım ileride açıllıp kapanmadn dolayı su alabilir :)
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.