Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonu 3-4 defa şarja koydum bi sıkıntı yoktu şimdi şarja koyuyorum şarj etmiyor sebebi ne olabilir yardımcı olurmusunuz ?
  • şarjını tamamen bitirdiyseniz ,yarım saat bir saat telefon açılmaz diye biliyorum.Bir saat şarja takıp denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: howl

şarjını tamamen bitirdiyseniz ,yarım saat bir saat telefon açılmaz diye biliyorum.Bir saat şarja takıp denediniz mi?

%9 da kaldı 15-20 dakikadır aynı durumda. deniyorum bi türlü olmuyor
  • arkadaslar 307 güncelleme yükleyen var mı yabancı forumlarda gelmiş sanırım yükleyenler var?
  • kusura bakma pek bilgim yok,umarım yardım olacak başka arkadaşlar vardır.
  • Az önce 307 yükledim.
    Bazen telefona cevap verdiğinizde direk hoparlörden açıyordu teli şimdilik çözülmüş gibi.
    Sanki biraz daha stabil olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gogou

Az önce 307 yükledim.
    Bazen telefona cevap verdiğinizde direk hoparlörden açıyordu teli şimdilik çözülmüş gibi.

pc den mi yoksa telefon üzerinden mi geliyor güncelleme? hayırlı olsun bu arada.
  • quote:

Az önce 307 yükledim.

baska ne gbi degişiklikler var hocam kamera falan iyileştirilmiş mi test edebildniz mi?
  • merhaba arkadaşlar bikaç hafta sonra avrupaya gidicem ordan sony xperia z almayı dşünüyorum ama nerde daha uygun nerden alınır bi fikrim yok orda vergi olarak da az miktar ödeyeceğimi dşünüyorum ne kadar a alınır oralarda fikri olan var mı arkadaşlar
  • Pcye bağlayınca geldi.
  • Kamera da değişiklik göremedim henüz,gece çekimlerinde fark olduysa bilemem.
  • quote:

Pcye bağlayınca geldi.

teşekkürler, bize sıra gelmedi sanırım o zaman
  • Arkadaşlar telefon şarja takılı durumdayken telefonu kullandığınız sırada şarjı yavaş şekilde azalmaya devam eden veya aynı yüzde de yerinde sayan arkadaşlarım var mı? yoksa sadece bende mi böyle? bu konuya dair bir yorum bulamadım bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Warchant -- 6 Haziran 2013; 14:43:28 >
  • erken gelsede cok beklemesek:)
  • quote:

Pcye bağlayınca geldi.

Tel.de türk romumu yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warchant

Arkadaşlar telefon şarja takılı durumdayken telefonu kullandığınız sırada şarjı yavaş şekilde azalmaya devam eden veya aynı yüzde de yerinde sayan arkadaşlarım var mı? yoksa sadece bende mi böyle? bu konuya dair bir yorum bulamadım bir türlü.

aynı durum herkezde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

Arkadaşlar telefon şarja takılı durumdayken telefonu kullandığınız sırada şarjı yavaş şekilde azalmaya devam eden veya aynı yüzde de yerinde sayan arkadaşlarım var mı? yoksa sadece bende mi böyle? bu konuya dair bir yorum bulamadım bir türlü.

aynı durum herkezde var.

eyvallah. ekranın büyüklüğüyle alakalı bir durum sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

aynı durum herkezde var.

eyvallah. ekranın büyüklüğüyle alakalı bir durum sanırım.

ben kullanımda dolumu yavaşlatıyor diye düşünüyorum.
  • evet
  • hocam bende baktım pc ye bagladım gormedı guncellemeyı ?
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.