Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dock almayı düşünüyorum 55 tl kargo dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Ciginix @prof.exx

Teşekkürler arkadaşlar ama maalesef bende yok.

Genel ayarların altında sizde dört, ben de üç seçenek var. Maliyet azaltma yok.
    Sürüm 253 ama, böyle bişey nasıl olabilir.
  • merhaba arkadaşlar bugün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Tabi her alette yaptığım gibi kutuyu açar açmaz ekran ve arka taraftaki jelatini çıkarttım.
    Soruma gelecek olursak telefonun ekranı ve arka tarafında şeffaf kaplama mevcutmu ?
    Sanki ön yüzünde koruma var gibi geldi.
    Bu arada sonyden dock siparişi verdim telefonun şarj kapağını açmadan nasıl şarj ediyormuş bu meret merak etmedim değil ?
  • selam arkadaşlar , biz arkadaşla xperia z ile s4 arasında kaldık kullanan arkadaşlar kafamda herhangi bir şeyt kalmasını istemiyorum. 2 ay sonra telefonu alacağız

şimdi ben genelde flim izlerim seyehat ettiğimde 1 tane full hd flim izlerim. Birde nette gezinirim araştırma yaparım pc deki gibi. müzik dinlerim youtube felan takılırım fotograf çekerim video izlerim felan filan işde oyun oynamam ama azda olsun oyunların tadına bakmak isterim yeni çıkan oyunların acaba s4 kadar oyun performansı nasıldır ? web performansı nasıl ? takılma flan varmı ben telefonu incelemediğimde göremedim takılma. ama bilemiyorum sorunsuz telefon almak istiyorum birde suya dayanıklı full hd için yeterli bir telefonmudur ? fotografları nasıl çekiyor bir iki foto çekip koyabilecek varmı arkadaşlar telefon çok hoşuma gitti ama kafamda soru işaretleri var doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzoo07

merhaba arkadaşlar bugün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Tabi her alette yaptığım gibi kutuyu açar açmaz ekran ve arka taraftaki jelatini çıkarttım.
    Soruma gelecek olursak telefonun ekranı ve arka tarafında şeffaf kaplama mevcutmu ?
    Bu arada sonyden dock siparişi verdim telefonun şarj kapağını açmadan nasıl şarj ediyormuş bu meret merak etmedim değil ?

Hala SONY yazısı varsa ekran filmli....
    Hatırlı olsun. Güle güle kullanç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci14 -- 6 Haziran 2013; 0:32:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

@Ciginix @prof.exx

garip ötesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

selam arkadaşlar , biz arkadaşla xperia z ile s4 arasında kaldık kullanan arkadaşlar kafamda herhangi bir şeyt kalmasını istemiyorum. 2 ay sonra telefonu alacağız

şimdi ben genelde flim izlerim seyehat ettiğimde 1 tane full hd flim izlerim. Birde nette gezinirim araştırma yaparım pc deki gibi. müzik dinlerim youtube felan takılırım fotograf çekerim video izlerim felan filan işde oyun oynamam ama azda olsun oyunların tadına bakmak isterim yeni çıkan oyunların acaba s4 kadar oyun performansı nasıldır ? web performansı nasıl ? takılma flan varmı ben telefonu incelemediğimde göremedim takılma. ama bilemiyorum sorunsuz telefon almak istiyorum birde suya dayanıklı full hd için yeterli bir telefonmudur ? fotografları nasıl çekiyor bir iki foto çekip koyabilecek varmı arkadaşlar telefon çok hoşuma gitti ama kafamda soru işaretleri var doğrusu

dostum kulübü incelersen aradığını bulursun resimler vs. telefonu aldıktan 1 ay sonra batarya stabil hale giliyor ve ben felaket derecede memnunum şarjından, s4 fiyatları 2.100 liraydı neden 500 600 tl bir anda düştü bir düşün istersen, burda kimse s4 al demez s4 alan 2 arkadaşım iade edip xperia z aldı s4'ün bence tek iyi tarafı işlemcisinin biraz daha %7 kadar hızlı olması o hızıda farkedemeyiz zaten, işçilik kalitesini hiç söylememe gerek yok, s4'deki göz takip vs. sensörleri çok şarj yiyor genelde kapatıyolar hep arkadaşlarımda olduğu gibi, s4 kulübünü komple incele şikayetçi herkez cihazda çok sorun var. veya bu dediklerimi unut googleye s4 sorunları yaz sonrada xperia z sorunları yaz demek istediğimi anlarsın. xperia z tarzı olanlar kullanır, s4 herkezde mevcut zaten dolmuşçusuna kadar
  • Çok fazla BT kulaklık deneyemedim ama denediklerimin arasındakesinlik ile ilk 3 teydi.Hayırlı olsun.
  • quote:

@Ciginix @prof.exx

Doğru söylüyorsun bendede yok ,

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

telefon kasmaya basladı whatsapp da kapattım şimdi açılmıyor ne yapıcaz?

telefon mu açılmıyor whatsapp mı

whatsappda klavye kasınca kapatıp acıyorum genelde bugünde kasmaya basladı kapattım bidaha açılmadı biraz bekledim zorladım açılmadı hiç tepki vermiyor sony yazısı bile gelmiyordu pcye bagladım görmedi sonra bi anda aygıt yazılım yüklenemedi dedi mavi led yandı pc companion görmedi bile sonra zorladım bida titredi açıldı çok korktum elimde kalıcak gibi geliyor cihaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muzzoo07

merhaba arkadaşlar bugün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım.

Hala SONY yazısı varsa ekran filmli....
    Hatırlı olsun. Güle güle kullanç

dock a telefonu takınca şarj girişinin olduğu taraftaki micro sd nin altındaki 2 metal görünüyor. oradan şarj oluyor.
  • quote:

quote:

Maalesef bende yok hocam. @prof.exx

Dostum gözünü seviyim nasıl yok.

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ  XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

mesela bende de o menü yok. yani menü var o seçenek yok. operatörle alakalı olabilir.
  • İlk sırada hangisi yer alıyor sence?
  • arkadaşlar dock alanlara bi sorum olacak dock sacede tek üniteden mi meydana geliyo yoksa dock un kendi kablosu falan var mı? yada sadece standdan oluşuyo normal şarj aletinin kablosunu mu kullanıyoruz?
  • O kadar hatırlamıyorum Ama dinledilerim arasından en iyilerinden birisiydi (Belkide en iyisiydi)o yüzden ilk 3 dedim Bt kulaklıklar arasında sadece sıralamadaki yerini bilemedim.
  • quote:

quote:

Maalesef bende yok hocam. @prof.exx

Dostum gözünü seviyim nasıl yok.

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ  XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

Bu maliyet azaltma seçeneği bende de çıkıyor .. Operatörle alakalı bir durum olabilir bu .. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqurxx

arkadaşlar dock alanlara bi sorum olacak dock sacede tek üniteden mi meydana geliyo yoksa dock un kendi kablosu falan var mı? yada sadece standdan oluşuyo normal şarj aletinin kablosunu mu kullanıyoruz?

Şu soruya benden de +1 .. Alıp kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi acaba ? ..
  • Hafif korkuttun sonra geçti
  • ark.lar yarın bende alacağım ınş..paralel ıthalat olacak ama..

olsun bakalım...hemen yarın bozlmaz sanırım...::))

rekn de karar veremedım...sıyah mı beyaz mı dıye...forum genelı hangı renği tercıh etttı acaba:)
  • bende paralel ithalat alacağım şu anda morhipo ve arabul buralara bak
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.