Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128gb/6gb/Gri (İthalatçı Garantili / Hepsiburada) 6137 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-10-pro-128-gb-6-gb-ram-ithalatci-garantili-p-HBCV00002S1YKU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok absürt bir fark olmadığı müddetçe ithalatçı garantili ürün alınmaz. 1500 gibi bir fark için 2 yıl stres almak isteyen alabilir ama ben almam şahsen. Garanti kapsamında yapılan işlem cebinden çıkacağı için ithalatçı firmanın en ufak durumda garanti dışı diyerek çamura yatıyor bir çoğu.

• tek eksiği 5G olmaması sanırım. eis var 4k 30 fps, 1080p 60 fps video çekebiliyor

• neden herkes 4k video çekimine takılıyor anlamış değilim. sanırım herkesin evinde cebinde 4k cihaz var bi biz fakiriz.

• Hobi amaçlı da olsa kişisel amaçlı arşiv de olsa yüksek kalitede video çekmek önemli ilerisi için. Ayrıca 4k videoyu işleyip youtubea atmakla 1080 videoyu işleyip atmak arasında bitrate farkı oluşuyor

• İthalatçı olayından korkmalı mıyız?

• Şunun işlemcisini en azından sd778 falan yapsalarmış o fotoğraf kalitesiyle şahane bir telefon olurmuş.

• mexalon M kullanıcısına yanıt

Millet hic bir garantisi olmayan yurtdisi cihazlari aliyor.

8gb olaydi alirdim,birde bu rengi sevmedim

• mtolgae kullanıcısına yanıt

Bnde pocox3 nfc var ayni islemci gayette iyi

• hepsiburada ya cashback veren yer var mı ya da kupon vs

• İthalatcı garantili olayına da güven kalmadı çünkü imei atılmış cihazları yolladıklarını yazan bir çok yorum görmüştüm. Bunun da direnç değiştirilmiş şekilde imei atılmışsa yazık. Bu pazaryeri siteleri kendi komisyonlarına baktıkları için kim ne satıyor umurlarında bile değil bir şikayet gelene kadar.

• Kutunun üstünde IMEI yazmıyor mu

Onu sorgulasak cikmaz mı

Bir de IMEInin hangi telefona ait olduğu anlaşılıyor

Bu telefona note 10 pro imeisi atacak IMEI nerden bulunacak

Biraz daha aydınlatır mısınız

Nasıl anlarız kaçak olduğunu

• Olay anlayamamak değil, bu tarz kurnazca ve kanuna aykırı ürün satışına izin verilmesi. Kullanıcılar bunu fark ettiğinde de iade süreci için uğraşacaklar.

• mexalon M kullanıcısına yanıt

Çok absürt bir fark olmadığı müddetçe ithalatçı garantili ürün alınmaz. 1500 gibi bir fark için 2 yıl stres almak isteyen alabilir ama ben almam şahsen. Garanti kapsamında yapılan işlem cebinden çıkacağı için ithalatçı firmanın en ufak durumda garanti dışı diyerek çamura yatıyor bir çoğu.

• garfield.es G kullanıcısına yanıt
    Evet kutu üzerinde yazılı imei telefonda da kayıtlıysa sorun yoktur,ancak telefona göre imei atma diye birşey yoktur. Lakin bu ürünü önermem çünkü ekranında gereğinden fazla amoled yanığı sorunu yaşayanlar var, normalde amoledler de bu sorun olur ama bu modelde kullanılan ekranda bir tık daha fazla..ve garanti genelde karşılamıyor bu durumlarda özellikle ithalatçı garantililer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 11 Aralık 2022; 9:7:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meymenetli.bıçkın kullanıcısına yanıt

nays 2500tl ye kadar %10 cashback veriyor. toslada %5 veriyordu ama limitlerini hatırlamıyorum.

• mtolgae kullanıcısına yanıt
    Cihazın fotoğraf kalitesinin iyi olduğunu sanmıyorum. Bende Poco m5s var. Aynı telefon ve fotoğraf kalitesi iyi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronik sorunları vardı bu cihazın bi araştırın almadan

• yagmur2780 kullanıcısına yanıt

Çoğu firma bile kendi garantisinde çamura yatarken ithalatçı sıkıntısı olağan bir durum aslında.

• Satıcı fiyatı 6533 yaptı bile. Aniden satışları arttı fırsat olarak mı gördü nedir

• PowerNowa kullanıcısına yanıt

nays aklımdan çıkmış tşkler. satıcı da fiyatı 6530 yapmış bi esprisi kalmadı :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.