Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.n11.com/xiaomi-5200mah-tasinabilir-sarj-aleti-P31067648 burdan neden almıyorsunuz, üstelik ücretsiz kargo + 11 TL paypal indirimi var?
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Özel bir nedenimi var merak ettim o nedenle sordum.

Kendim şu an 5200 lük sipariş verdim yurtdışından ama gelmezse ya da fazladan bir tane de buradan almayı düşünüyorum.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Anladım, aslında benim merak ettiğim n11'de ücretsiz kargo ve 11 TL paypal indirimi ile yurtdışından sadece 3-5 TL daha fazla olmasına rağmen neden n11'den almamanız? Bende almayı düşünüyorum da n11'den mi alsam yoksa yurtdışından mı karar veremedim.
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Hocam ben N11'e bakmadan sipariş verdim bir de acelem yoktu.

Hem nasıl geliyor bakayım dedim.Bir de takip kodsuz kargonun nasıl geldiğini merak ettim biraz da ondan dolayı.

Yani benim için deme oldu bir nevi.
  • 364305 XİAOMİ PİSTON Kulaklıkla XİAOMİ PİSTON 2.1 SERİ Kulaklık arasında çok fark varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marikanwap kullanıcısına yanıt
    Hocam henüz kargoda, daha ulaşmadı bana, yorumları baya olumlu şekilde 3000 civarlık mahlı telefonları 3 kez şarj ettiğini söylüyolar. İ6 kullanıyorum ve 5 kez şarj edecektir. Hem şık ve küçük bişey, el feneri falan koymuşlar hoş olmuş, bugün yarın gelir bu konuya kutu içeriğini koyarım

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

chinabuye'dan gelen pilden huylandım bir kere karton değil plastik kılıflı geldi ürün seri nosu sorgulanacak bantı kazırken deforme oldu altında numara vs çıkmadı
    bir de içini açıp pile bakacağım eğer o da sahte ise bu topicte yalan olur

geç geldi gümrüğe takıldı filan ama dx orijinal xiaomi göndermişti

pil açış videosu neredeydi arkadaşlar?

Hocam takılma bu kadar yahu serialden hariç bir sürü yöntem var, ilk sayfada hazırladığım videodan diğer özelliklerini kontrol edip orjinal olup olmadığını anlayabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu piller şarj olunca kaç gün koruyor acaba şarjını?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Orijinalden alıntı: sadays

chinabuye'dan gelen pilden huylandım bir kere karton değil plastik kılıflı geldi ürün seri nosu sorgulanacak bantı kazırken deforme oldu altında numara vs çıkmadı
    bir de içini açıp pile bakacağım eğer o da sahte ise bu topicte yalan olur

geç geldi gümrüğe takıldı filan ama dx orijinal xiaomi göndermişti

pil açış videosu neredeydi arkadaşlar?

Hocam takılma bu kadar yahu serialden hariç bir sürü yöntem var, ilk sayfada hazırladığım videodan diğer özelliklerini kontrol edip orjinal olup olmadığını anlayabilirsin

başka bir teknoloji olsa neyse ama konu pil olunca patlama riski vs insan ürküyor bugüne kadar ki xiaomi topiclerinde karton orijinal dendi oysa çok dandik bir kutu güzel olan kutudan çıkanlar da orijinal değil çakma dendi şimdi bana da aşağıda resmini gördüğünüz gibi geldi bakmaya kıyamazsın kafadan fake dedim pil ve açtım
    ama ne kadar dikkat ederseniz edin açarken zarar veriyorsunuz pilin güzelliğini bozduğumla kaldım lg piller aha onun resmi de aşağıda

yani arkadaşlar korkmadan alabilirsiniz hangi ambalajla gelirse gelsin chinabuye orijinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 21 Kasım 2014; 16:48:14 >

• n11 deki 69 lilk olan orjinal mi ?
  • hureyre1372 H kullanıcısına yanıt
    Sıcak fırsatlarsa satış yasakmış.
    Yoksa bizde biliyoruz ilan eklemeyi.

• sanalpazardan ikinci 5200 mah lık siparişimi verdim
    yine semers ten aldım
    ilkini hanıma vermiştim
    bunu da kendime aldım
    32 tl ye geldi
    (10 tl anlık indirim+10 tl günlük indirim)
    http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-5200mah-Sarj-Aleti__isp24883128
    ilk mesajtaki 5200 ürün kılıfının da fiyatı 1,46 US dan 1,15 US düşmüştür arkadaşlar güncelleyelim lütfen..
    US $1.15
    Multi-Color Protective Silicone Case Cover For Xiaomi 5200mAh Mobile Power Bank
    http://www.ebay.com/itm/Colorful-Protective-Silicone-Sleeve-Cover-For-Xiaomi-5200mAh-Mobile-Power-Bank-/371150359419?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item566a490b7b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 20 Kasım 2014; 12:52:35 >

• Kullanan arkadaşlara bi sorum olucak. Alet kendini ne kadar sürede şarj ediyor?
  • abuzerov kullanıcısına yanıt
    10400mAh olan 2A'lik şarj aleti ile yaklaşık 8 saat.
    Kullandığınız şarj aleti doğrudan alakalıdır.
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

sanalpazardan ikinci 5200 mah lık siparişimi verdim
    yine semers ten aldım
    ilkini hanıma vermiştim
    bunu da kendime aldım
    32 tl ye geldi
    ilk mesajtaki 5200 ürün kılıfının da fiyatı 1,46 US dan 1,15 US düşmüştür arkadaşlar güncelleyelim lütfen..
    US $1.15
    http://www.ebay.com/itm/Colorful-Protective-Silicone-Sleeve-Cover-For-Xiaomi-5200mAh-Mobile-Power-Bank-/371150359419?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item566a490b7b

Hocam bu anlık 1 saatlik indirimi biliyorum cüzdan olarak 10 tl yükleniyor yalnız günlük indirim nedir ve birleşiyor olması çok güzel bundan nasıl faydalanırız yurtdışı ile hiç ugrasmayayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

sanalpazardan ikinci 5200 mah lık siparişimi verdim
    yine semers ten aldım
    ilkini hanıma vermiştim
    bunu da kendime aldım
    32 tl ye geldi
    US $1.15

Hocam bu anlık 1 saatlik indirimi biliyorum cüzdan olarak 10 tl yükleniyor yalnız günlük indirim nedir ve birleşiyor olması çok güzel bundan nasıl faydalanırız yurtdışı ile hiç ugrasmayayim

Sanalpazar Anlık İndirim Paylaşım / Yardımlaşma Konusu
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=98248462

• 10400 mah olanını micro usb den şarj ederken ledlerin durumu ne olmalıdır.. şarj esnasında led yanıp sönüyormu.. sizde durum nedir ?
  • enemy34 kullanıcısına yanıt
    %0-25 arası doluyorsa 1. LED yanıp sönüyor;
    %25-50 arası doluyorsa 1. LED sabit, 2 LED yanıp dönüyor.
    %50-75 arası doluyorsa 1. ve 2. LED sabit, 3. LED yanıp sönüyor.
    %75-100 arası doluyorsa 1. 2. ve 3. LED sabit, 4. LED yanıp sönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Passthrough charging özelliğinin çalışmaması Apple sarj cihazından kaynaklanıyormuş. Başka sarj cihazıyla denedim çalıştı. Acaba bu cihazları sarj etmek için hangi sarj cihazını kullanmalıyız? İlk iletide paylaşılan çin malı 4'lü USB sarj cihazları ürüne zarar verir mi? Siz nasıl sarj ediyorsunuz?

Bir kaç sayfa geri de bilgi verdim bu konuda. Göz atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.