Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım fazla kazıdım sayıları da sildik.Ama diğer kontroller tam görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1brah1mmm

Sanırım fazla kazıdım sayıları da sildik.Ama diğer kontroller tam görünüyor.

pass Though calisiyorsa buyuk ihtimalle orj. dir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla 40 sayfa konu var başlardan birkaç sayfa okudum ama hepsini okuyamadım. pillerin orjinalliğinden şüphe edenler var. kaliteli bişey isterseniz samsung marka pilli, işe yararmı bilmem ama led fenerli powerbank tavsiyem;
    http://www.teknobiyotik.com/catalogsearch/result/?q=PB3000
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    Evet ben de öyle düşünüyorum, sonraki şarjda bu adaptörle deneyeceğim.
  • sanal pazarda ki güvenilir satının linkini atarmısınız bulamadım
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    http://www.sanalpazar.com/Xiaomi.-10400mah-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp24884651

• quote:

Orijinalden alıntı: thequaresma

valla 40 sayfa konu var başlardan birkaç sayfa okudum ama hepsini okuyamadım. pillerin orjinalliğinden şüphe edenler var. kaliteli bişey isterseniz samsung marka pilli, işe yararmı bilmem ama led fenerli powerbank tavsiyem;

Evet bu 3000 mah. 35 TL :)

• wakiza W kullanıcısına yanıt
    Sorun devam ederse bence iade ya da degisim talep et

• Dün akşam aliexpressten ikinci siparişi verdim.Bakalım ne zaman gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

valla 40 sayfa konu var başlardan birkaç sayfa okudum ama hepsini okuyamadım. pillerin orjinalliğinden şüphe edenler var. kaliteli bişey isterseniz samsung marka pilli, işe yararmı bilmem ama led fenerli powerbank tavsiyem;

bu pil işinde üreticiler ithalatçılara soruyormuş. üzerine kaç mAh yazalım diye orjinal pilli olduğuna inandığım powerbankı tavsiye ettim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

bu pil işinde üreticiler ithalatçılara soruyormuş. üzerine kaç mAh yazalım diye orjinal pilli olduğuna inandığım powerbankı tavsiye ettim.

Evet bence de bunun içinde 3000 mah vardır. Doğru değerdir.

• Maalesef MasterCard kartını kullandığınız satın alma işlemini kartı çıkaran kuruluş tarafından reddedilmesi nedeniyle tamamlayamadık. Ödemeye devam etmek için lütfen yeni bir kredi kartı ekleyin.Bu hatayı alıyorum kartta 55 tl var sebebi ne olabilir ?İninial kullanark alanlar karttan kaç para çekildiğine bakabilirlermi ?
    Edit:MAile 3 tane sipariş ile ilgi mail gelmiş ama karttan bişi çekilmedi ne oalcak şimdi ?
    Edit2:Siparişlerimde 3 tane order düşmüş şimdi nasıl bir yol izlemeliyilim.hepsinde pending yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 18 Kasım 2014; 18:31:36 >
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi site?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Hocam hangi site?

chinebuye
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Ben sanalpazardan aldim hocam, belki kusurattan dolayi kabul etmiyordur belki de kartiniz yurtdisi alisverise acik degildir, daha bilgili arkadaslarla iletisime gecerseniz daha saglikli bilgi alabilirsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Ben sanalpazardan aldim hocam, belki kusurattan dolayi kabul etmiyordur belki de kartiniz yurtdisi alisverise acik degildir, daha bilgili arkadaslarla iletisime gecerseniz daha saglikli bilgi alabilirsiniz hocam

Kartım yurtdışına açık hocam.Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar ürünün pili full olmasına rağmen telefonum artik şarj olmuyor. Kabloyu vs değiştirdim.halen sarj etmiyor.fakat ürünün ışıkları vs tuşa bastığımda yanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• arkadaşlar ürün nasıl açılıp kapatılıyor? taktığım gibi şarj ediyor sanki?

• Kilifa niye gerek var beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Maalesef MasterCard kartını kullandığınız satın alma işlemini kartı çıkaran kuruluş tarafından reddedilmesi nedeniyle tamamlayamadık. Ödemeye devam etmek için lütfen yeni bir kredi kartı ekleyin.Bu hatayı alıyorum kartta 55 tl var sebebi ne olabilir ?İninial kullanark alanlar karttan kaç para çekildiğine bakabilirlermi ?
    Edit:MAile 3 tane sipariş ile ilgi mail gelmiş ama karttan bişi çekilmedi ne oalcak şimdi ?
    Edit2:Siparişlerimde 3 tane order düşmüş şimdi nasıl bir yol izlemeliyilim.hepsinde pending yazıyor.

Güncel

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.