Şimdi Ara

Xiaomi piston basic kulakiçi kulaklık 29.90 hb ücretsiz ve hızlı gönderi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
4.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-piston-basic-edition-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-siyah-p-TELKLKXIAOMIPSTSYH?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=CK2OyZW11NECFeEp0wodU7IC6w

Arkadaşlar hepsiburadada indirime girmis. Bu kulaklıkla snoopy rampage invoker arasında kaldım. Kulaklik konusunda deneyimli arkadaşlar tavsiyede bulunursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• D&R dan 14.50 TL Logitech marka mouse satıyoruz dediler. Aldık ama, biz talep etmediğimiz halde, siz talep ettiginiz için iptal ediyoruz dediler. Anlayacağınız olmayan ürünü bizlere sattılar. Amaç; topladıkları yüzlerce lirayi çalıştırıp para kazanmak. Neden bunu bu konu altında bunları yazdın derseniz. D&R da Hepsiburada.com aynı holdingin firmasıdır. Bu da öyle bir kataküllü olabilir. Almadan önce bir daha düşünün.
  • Hocam piyasa fiyatında bu ürün. En fazla 5 lira daha ucuz diyelim. n11'den çek mek derken daha uyguna gelir toplu alış verişte.
  • hocam snopy tavsiye etmem ben aldım 1 aya bozuldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadaki xiaomi kulaklıklar neredeyse çinden daha ucuza geliyor. Xiaomi hybrid hd siparişi verdim şimdi 70 liraya kargo bedava. Yurdışı fiyatları zaten 20 dolar civarı. Çakma olma olasılığı var mı ki?
  • D&R dan 14.50 TL Logitech marka mouse satıyoruz dediler. Aldık ama, biz talep etmediğimiz halde, siz talep ettiginiz için iptal ediyoruz dediler. Anlayacağınız olmayan ürünü bizlere sattılar. Amaç; topladıkları yüzlerce lirayi çalıştırıp para kazanmak. Neden bunu bu konu altında bunları yazdın derseniz. D&R da Hepsiburada.com aynı holdingin firmasıdır. Bu da öyle bir kataküllü olabilir. Almadan önce bir daha düşünün.

• The Arc Reactor kullanıcısına yanıt
    Hocam snopy nin rampage invoker olanını mi almıştıniz?

• alınır mı arkadaşlar?
  • Ben alacağım galiba. Başka yerde bu fiyata yok.

• Ben dayanamadım aldım.

• piston 3 bundan çok daha pahalı olduğu halde çoğu kişi beğenmemiş ama bu çok daha ucuz olduğu halde bunu niye beğenmişler
    ucuz olduğu için mi acaba :)
    kimi diyor basları çok yetersiz ,kimisi çok fazla :)
  • DessoEldest kullanıcısına yanıt
    arkadaş aldı ordan, afedersin ok gibi sesi var. baya övülüyor kulaklık, övülen ses buysa kulaklığı övenler tost makinesi ile müzik dinlemeye çalışıyormuş sanırım.

eko ayarı falanfilan bi tık adam etti ama o kulaklığa 20 tl bile fazla. yada sahte.
  • bende aldım. Gayet iyi
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç. Ben piston 3 kullanıyorum şu anda gayet kaliteli bir kulaklık. Yüzlerce liralık hifi kulaklık kullanan arkadaşlarımı düşündürecek seviyede. Hybrid kulaklığı da arkadaşımdan alıp denemiştim her açıdan piston 3 ün 1 tık ilerisinde bir kulaklıkdı. Dediğiniz gibi ise kulaklık muhtemelen sahte. Zaten çinde bile daha pahalı daha ucuza orijinali bulmak hayal olurdu.
  • haki_programmer H kullanıcısına yanıt
    hocam modelden emin değilim ama rampage idi ve maviydi. bimeksten 35 liraya almıştım. kablosu düzdü falan.mikrofon ve 1 tuş vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

Çok ilginç. Ben piston 3 kullanıyorum şu anda gayet kaliteli bir kulaklık. Yüzlerce liralık hifi kulaklık kullanan arkadaşlarımı düşündürecek seviyede. Hybrid kulaklığı da arkadaşımdan alıp denemiştim her açıdan piston 3 ün 1 tık ilerisinde bir kulaklıkdı. Dediğiniz gibi ise kulaklık muhtemelen sahte. Zaten çinde bile daha pahalı daha ucuza orijinali bulmak hayal olurdu.

valla adam kulaklık hastası, hb den 2-3 xiaomi aldı, biri alakasız bişey olarak geldi zaten, eski pistonlara benzeyen bi foto varken saçma sapan bi model gönderdiler. bi de bu hybridi almıştı kafayı duvarlara vuruyor o derece.
  • Kulaklıkla ilgili teknik bilgi yazmıyor.Neye göre iyi diyorsunuz anlamak imkansız.
  • fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    Ben de almıştım. Ama iptal etmişler. Sikayet edebileceğimiz bir kurum var mı?
  • uslan_maz U kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok. En fazla şikayetvar.com a yazabilirsiniz. Onunda pek sallamiyorlarmis.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.