Şimdi Ara

Xerox Phaser 3100MFP yardım acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba bugün işyerine Xerox'un çok fonksiyonlu yazıcısını aldık yazıcıyı ana bilgisyara yükledim gayet güzel çalışıyor ama diğer bilgisyara ağ bağlantıları üzerinde ne yapı ne ettiysem gösteremedim diğer bilgisayar fax'ını falan görüyor ama yazıcıyı görmüyor bunu nasıl halledebilirim ??
    Sistemim Windows XP Professional

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bird-hunter -- 9 Mayıs 2011; 20:06:43 >

• up
  • Up
  • Up
  • up
  • Öncelikli olrak yazıcınızla gelen belşgeler ebir bakmanızı önereceğim. Yazıcınızın ayarlarını bastırabilceğiniz bir seçeneğiniz olması gerekir. Bu kısmı bulduğunuzda ayarları bastrıp ip numarasını buradan öğrenin. Yazıcılarım klasörüne gelin. Sizin yazıcınızın ismi görünen ikona bir kez tıklayıp seçin ve özelliklere geçin özellikleride bağlantı noktası oradn da bağlantı noktası ekleye geçin. Standart TC/IP ekleyi seçin ip numarası oarak da yazıcınızın aldığı ip numarasını yazın. Sürücü isteyecektir. İndirdiğiniz uyumlu sürücüyü klasöre açın ve bunu göstererek yükleyin. Sorun olmaması lazım. İP numarasını yazıcının üzerindeki ayarlarda bulamadısanız modeme girerek oradaki arayüzden de öğrenebilirsiniz.
  • Cevabınız için teşekkür ederim..ancak sorun şu ki diğer bilgisayarda bağlı olan samsung yazıcıyı ben görebiliyorum ama benim bilgisayarımda bağlı olan xerox yazıcı ve oki nokta vvuruşlu yazıcıyı diğer bilgisayar görmüyor..yazıcıyla gelen belgelerde türkçe dil seçeneği olmadığı için sizlere sormaktan başka çarem kalmıyor...
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.