Şimdi Ara

x5 dış kasa ve dış ekran ihtiyacı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonu bozulmuş, işe yaramaz olan bi arkadaşımızdan sağlamsa sağlam ise kasa ve dış ekranı makul bir fiyata alabilirim yahut. kimseden çıkmaz ise ebay ve ya aliekspressten guvenilir bir satıcı önerebilecek arkadaş var mıdır?
    dış parlak çerçeve sağlam ancak çizikler var değiştirmişken onu da aradan çıkarayım diyorum ekran ise çatladı yere düştüğü için.

• sahibinden'de biri satıyor komple arka kapak kasa ön çerçeve 59.90 TL isterseniz link verebilirim.
  • bana da zil sesi hoparlörü loudspeaker lazım. nerden bulabilirim .
  • talha0598 T kullanıcısına yanıt
    gördüm çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreial

telefonu bozulmuş, işe yaramaz olan bi arkadaşımızdan sağlamsa sağlam ise kasa ve dış ekranı makul bir fiyata alabilirim yahut. kimseden çıkmaz ise ebay ve ya aliekspressten guvenilir bir satıcı önerebilecek arkadaş var mıdır?
    dış parlak çerçeve sağlam ancak çizikler var değiştirmişken onu da aradan çıkarayım diyorum ekran ise çatladı yere düştüğü için.

Hocam banada dokunmatik ekranlazim dokunmatil sapitiyor kendi kendine basiyor e bayda gormustum 9 dolara bizim turkler 80 tl ye satiyor insaf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreial kullanıcısına yanıt
    türkiyede bir satıcı dış kasa mevcut. dokunmatiği de ebayden almanızı öneririm. güvenilir satıcı için araştırma yapmanız lazım ama. genelde yüksek geri dönüşlü olanlar tercih ediliyor.

edit:
    http://www.akilliphone.com/Huawei-U8800-Ideos-X5-Orjinal-Kasa-kapak_9761.html#0

bu kasa geçen ay 39 liraydı :u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizkek_ -- 4 Eylül 2013; 3:31:32 >
  • dokunatiğimde bir sorun yok aslında ben sırf görüntüden dolayı kırık görünmesin cam işte yoksa telefonu hiç bir sorun olmadan kullanıyorum bakalım, yurtdışından 20 liraya flan geliyor.
    zaten ebayda flan ön dış çerçece artı dokunmatiği de içinde 25 liraya denk geliyor arka tarafı ne yapayım ben kapak ve üstteki küçük kısım sağlam zaten. ebay ya da aliexpressdekilerden türkiyede var mıdır acaba
    http://www.aliexpress.com/item/100-original-new-sensor-for-Huawei-U8800-Ideos-X5-touch-screen-digitizer-with-Frame-free-shipping/1147883251.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreial -- 4 Eylül 2013; 21:52:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.