Şimdi Ara

wrq

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canbatis -- 24 Temmuz 2020; 16:0:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Canbatis

Arkadaşlar hiç fitnessa falan gitmedim evde kendim çalıştım öncedende öylesine mekik falan çekiyodum ama son 1 aydır her gün çalışıyorum en az 100 şınav 100 mekik 4 kg lik dambılla çalışıyorum normalde baklavalar daha belirgin fotoğrafta eğildiğim için öyle gözüküyo zaten anlarsınız.Fotoğrafı öylesine çekmiştim foruma atıyım size soriyim dedim.zaten anlarsınız.Pek düzenli çalışmıyorum.
    Kilom 55 boyum 1.75 falan olması lazım 98 liyim.Sizce evde çalışmama ramen iyi midir? Önerebiliceğiniz hareketler varmı?
    Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar
    wrq

sikilastirma duz cek bakayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi an ortaokula giden kardesim zannettim
    saclara for :<
  • kardeş kasların şekli ne öyle töbe bismillah
  • Evde hiç spor salonuna gitmeden pek bir gelişim beklememelisin, fakat kasların şekli vesayresi burdaki çoğu arkadaşında başlangıçta böyledir büyük ihtimalle o yorumlara takılma iyi bir vücut diyemem, pek bir gelişimde olmamış salona bile gitsen 1 ayda birşey fark etmez ısınma programın olur hele evde böyle olması çok normal.
    Hergün kas çalışarak kaslar gelişmez 100 mekik 100 şınavı tamamen güne bölmek yerine en azından setli sisteme geç hatta sadece bu 2 hareketi yapıyorsan süper setli sisteme geç gene salon olmadan pek faydası olmaz ama en azından biraz efor sarfedersin iştahın açılır belki şöyle yap ;
    25 mekik çek
    90 saniye bekle
    25 daha çek
    90 saniye bekle
    25 daha
    sonra şınava geç tam şınav duruşunu güzelce öğren doğru yaptığına emin ol
    15 şınav çek beklemeden
    dumbell ile dumbell curl yap 12 tekrar
    90 saniye bekle
    15 şınav daha çek gene 12 yekrar dumbell curl
    90 saniye daha bekle
    15 şınav daha çek 12 tekrar dumbell curl
    bu tarz kendini zorlayacak sistemler geliştir öyle günde 100 200 mekikle 100-200 şınavla hiiiç birşey olmaz kası gergin tuttuğun süre önemli kaç kere kendini kaldırdığın veya kaç kg kaldırdığın değil.
    İlla şınav mekik çekeceğim dersen setli sistem yap yukarda söylediğim sadece öylesine bi program mantığı anlaman için daha güzel programlar bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Relapse_

kardeş kasların şekli ne öyle töbe bismillah

• quote:

Orijinalden alıntı: Canbatis

Arkadaşlar hiç fitnessa falan gitmedim evde kendim çalıştım öncedende öylesine mekik falan çekiyodum ama son 1 aydır her gün çalışıyorum en az 100 şınav 100 mekik 4 kg lik dambılla çalışıyorum normalde baklavalar daha belirgin fotoğrafta eğildiğim için öyle gözüküyo zaten anlarsınız.Fotoğrafı öylesine çekmiştim foruma atıyım size soriyim dedim.zaten anlarsınız.Pek düzenli çalışmıyorum.
    Kilom 55 boyum 1.75 falan olması lazım 98 liyim.Sizce evde çalışmama ramen iyi midir? Önerebiliceğiniz hareketler varmı?
    Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar
    wrq

La gardaşım tek başına halaymı çekiyon ellam

• onlar sacmi bende yuzunu karaladin sandim

• Mekik çekme boşuna karın kaslarında işe yaramaz.Kalçanı geliştirirsin .

Sana burada mekik tavsiyesi verende zaten bilmiyordur bu sporu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 20 Haziran 2014; 3:02:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.