Şimdi Ara

World Of Tanks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi boşuna indirmek istemiyorum nasıl 1 oyun para yatıran mı güçlü oluyor çünkü bu tür oyunlara para yatırmak bana göre sebebsiz tank sonuçta kafa dağıtmak için güzel olur işten gelince ? Sizce nasıl ?

• premium hesapların tanklara bi etkisi yok sadece fazla para ve deneyim alıyorsun
  • Herkez eşit o zaman çok iyiymiş Cs:GO Titan takımındaki RpK da oynuyordu :D herkez cs çalışırken o World Of Tank oynuyor işte link https://www.youtube.com/watch?v=2SpII4r6Fgw&index=20&list=WL
  • Her ne kadar esit gibi gorunse de, aslinda olay bu :)

Ve yapimci sirket hep bunu yapiyor :)
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Nereden buluyorsunuz böyle şeyleri valla doğru yalan yok
  • oyun olarak bakarsanız oynanışı kolay bende eski bir masaüstü bilgsyr var sorunsuz oynuyorum..grafikleri güzel alışmak kolay..vakit geçirmek için iyi bir seçenek..ama oyun elindeki kozları sizi yenmek için kullanarak ve kazanma hırsınızı-yenilmenin ezikliğini kaşıyarak para harcatmaya çalışan para üzerine kurulmuş bir çeşit kumardır..ne kadar harcasanızda bir CONAN bir HE_MAN olamazsınız..böyle bakınca olur...para harcamak zorunda değilsiniz..harcayarak geçici bir düzelme ve iyi hisstme sağlarsınız..peş peşe alınan yenilgilerle başa dönersiniz..böyle sürer gider..
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    Ben çok yatırdım oyunlara para halada yatırıyorum ama bu tür oyunlara para değmez gibi bence tank yani call of duty gibi girip oynayıp çıkmak için sadece tanklı versiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeaceHD

Ben çok yatırdım oyunlara para halada yatırıyorum ama bu tür oyunlara para değmez gibi bence tank yani call of duty gibi girip oynayıp çıkmak için sadece tanklı versiyon

call of duty medal of honor bir çoğunu oynadım bitirdim..bende bir kısmını para lie aldım bir kısmını torrent den çaldım..bu oyunda durum farklı..eğer kaptırırsanız düzenli para harcarsınız..istenen de budur..bugün orjinal oyun galiba 150-200 tl alıp oyunu bitirirsiniz..onda sanal zeka var..bu oyunda gerçek insan zekası var..düşman sizi hep aynı yerde beklemiyor.bu oyunda 50-50-50-25-100 gibi düzenli olarak para harcamanız isteniyor..buna kapılmamak lazım.örneğin herkezin hemfikir olduğu bir güzel bir premium tank yok?niye? hepimiz onu alırız bir daha başka tank almaz para harcamayız..ozaman tank almayız yani garaj slotu almayız..en önemli para kaynakları garaj slotu..altın harcama dışında başka türlü slot sahibi olmazsınız..ama oda wargame in işine gelmiyor..yoksa güzel oyun..oynayarak da bir şeyler yapılabiliyor..

• quote:

yatırdığın o paralar ondan bundan çaldığın paralar sanırım fukara velet seni :http://forum.donanimhaber.com/m_105373292/mpage_3/f_//tm.htm#105718463
  • quote:

Arkadaşlar şimdi boşuna indirmek istemiyorum nasıl 1 oyun para yatıran mı güçlü oluyor çünkü bu tür oyunlara para yatırmak bana göre sebebsiz tank sonuçta kafa dağıtmak için güzel olur işten gelince ? Sizce nasıl ?

sen kapat bakalım mesajını özelden yazıp. elimizde dekontlarla 3 kişi hakkında ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. çok yakın bi zamanda köpek gibi gelip yalvaracaksın şikayetini geri al diye. o günü sabırsızlıkla bekliyorum 1 1.5 hafta içinde sonuçlanır dendi çok az bi zaman içinde evine dolandırıcılıktan tebligat gelecek. köpek gibi ağlayacağın güne çok az bi zaman kaldı bekle azıcık daha bekle sen.

sen bizi şaka yapıyor sanıyorsun sanırım. altını çizdiğim yeri dikkatli oku velet seni. şu iş sonuçlansın site adminlerinden dilekçeyi gösterip ip numaranıda isteyeceğim. azıcık sabret.
     World Of Tanks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 14 Mayıs 2015; 0:55:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.