Şimdi Ara

Wolfteam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
57.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

Rezil bir oyun özellikle oyuncu kalitesi olarak...

Türk server'ı öyle. Yabancı serverlarda kaliteli oyuncular var ama oyun beş para etmez.
  • Hayatınız boyunca oynayabileceğiniz en kötü oyunlardan biridir.
  • muhteşem bir oyun herkese öneririm ben bi başına oturdum beğenmiyodum oynayınca anladımm
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut1993

Hayatınız boyunca oynayabileceğiniz en kötü oyunlardan biridir.

yok la çok zevkli bu aralar girmiyorum ama kd 4 hiçte ssıfırlamadım oyunn başından beride 2.5 uğun altına düşmediydi :D pis oynarım ama hack dönemi olduydu bi ara bıraktım geride başlamadım ama yazın oynarım belki bu aralar dragon nest sadece derslerden dolayı.
  • baya oynardım ama hile ve oyun yaşının nerdeyse7 yaşına inmesi sonuncundan oyundan çıktım
  • oyunda her türlü hile var anaokulndaki çocuklar oyuna girmeye başladı ve bir oyunun sonuna daha gelmiş olduk sayın seyirciler
  • ARKDASLAR BEN MS SORUNU YAŞIYORUM
    SİTEYE GİRDİM ÖNERİLERDE MS DÜSÜRMEK İCİN YANİ LAG OLMAMAK İCİN ODA KURUN DİOR

3 ÜSTE 3 ALTA OLUOM ÖLDÜRÜOM BİDAA DOGMUO YARDIMCI OLURSANINZ SEVİNİRİM

ŞİMDİDEN {THANK YOU}
  • http://www.joygame.com/wolfteam/

buradan aktive edin kayıt altına alınmamışkimlik hatası son buluyor.
  • Oyunu çocuklar ve hileliler basınca bıraktım Karakter setliydi yeniden başlasammı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhisarlee

Oyunu çocuklar ve hileliler basınca bıraktım Karakter setliydi yeniden başlasammı ?

O firmaya para vereceğine git.BF3 C2 MW3 al daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madara Uchiha

quote:

Orijinalden alıntı: Akhisarlee

Oyunu çocuklar ve hileliler basınca bıraktım Karakter setliydi yeniden başlasammı ?

O firmaya para vereceğine git.BF3 C2 MW3 al daha iyi

PC kaldırsaydı alıcaktım giden paralarıma acıyorum
    edit.sans kutusundan almıştım karakteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AE548211 -- 1 Şubat 2012; 19:53:37 >

• indiremeyen arkadaşlar bu linktende oyunu indirebilirhttp://www.indirgen.com/5010-WolfTeam.html
  •  Wolfteam
  •  Wolfteam

bende de bu hatayı veriyor ekran kartını güncelliyorum pc yi yeniden başlatıyorum oyun açılyor deepfreezeyi aktif ediyorum oyun açılmıyor.Yardım Lüften
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.