Şimdi Ara

Wolfteam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
57.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JustinPeace

Lag Olayına Çözüm Buldum Arkadaşlar ;) Aynı Zamanda Rakion İçinde Geçerli Bu Neyse Hemen Anlatıyım :D ;

-Öncelikle Static IP adresi Alıyoruz. (Almayı bilmeyenler için TıkLa)
    -Daha Sonra Bilgisayarımızda Port Açıcaz ( Port Açmayı Bilmeyenler İçin TıkLa . Bu Sayfadan Modeminizin markasını seçip ileri diyin sonra gelen sayfadan rakiona tıklayın örnek olarak sadece nasıl yapıldıgına bakın port numaraları degisik cünkü)
    -Port Kısmına 2300-2399 UDP Bu Degerleri Girin
    -Birde Son Olarak Windows Güvenlik Duvarını Kapatın

İyi Oyunlar...

Not : Bu Yöntem Sorunu Tamamen Kaldırmıyor , Ama En Aza İndiriyor. Rehbere Eklenirse Sevinirim :)

teşekkürler bu arada ben oyunda 2 3 sene önce oynuyodum sonra başladım ve bişey daha beraber para biriktirip clan yani pride kuralım benim 100000 felan var

Not:Denedim bende port hatası veriyo error page felan filan static ip deki dns adresi olmuyo başka denicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinaTo -- 19 Ocak 2009; 20:56:55 >

• Bu Pride İşini Bende Düşündüm Aslındada Kaç Paradır fln filan bilmediğim için hiç uğraşmadım yabancı biri prideye davet etti bende katıldım ama türk pridesi kurulursa bende gelirim kurulması içinde elimden geleni yaparım pride için online player lazım bizim tek eksiğimiz o

@burak_166 ;
    Sitedeki DNS Adresi Değilde Modeminin IP Adresini yaz DNS Kısmına örn. 192.168.1.1 ben öle yaptım oldu
  • Pride pahalı herneyse bende türk pridesine girerim görmedim hiç ama
    Bu arada wolfconquest çok zevkli benim görüşüme göre genellikle onu oynuyorum
  • Bende Ya Seni Bir türlü online göremiyorum friende ekeldim kabul etsene eğer adam değiştirdiysen sen ekle JustinPeace
  • Beyler Pride (Clan) Kurduk JustinPeace ile oynuyan herkes bana pm atsın yana nickini yazsın oyunda prideye alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinaTo -- 20 Ocak 2009; 21:59:36 >
  • Evet Oyun Bayağa Sarıyor Özellikle Türklerle Oynayınca Prideye Girmek İstiyen Oyundan Yada Burdan PM yoluyla Ulaşsın

Yeni Bir Bilgi Buldum Sizinle Paylaşmak İstedim :
    Rank
     Wolfteam

KurtAdamlar
     Wolfteam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoeTy -- 21 Ocak 2009; 14:28:21 >

• ilk gördüğüm zamanlar bende çok beyenmiştim indirdim ama pinglerimiz uyuşmuyor, rakionda ki gibi. Aslında harika bi oyun.
  • Rakionla karıştırmayın bence bu oyunu ping olayı rakiondaki gibi saçma değil bunda gene adam öldürebiliyosunuz rakionda çok saçma oynanmaz derecede ping olayı var
  • ya bu oyunu vista da calıstırabileniniz varmı ben acamadım da :(
  • oyun gerçekten de güzeldir oynanış bakımından fakat aşırı derecede bug ve lagger vardır acayip küfür yerseniz acayip küfredersiniz oyunda son rütbeden 1 önceki rütbedeydim(onun da 2. seviyesiydi galiba) pride war oluyordu fakat oynarken o kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum tekrar ediyorum ve bu oyunu kötülemek amaçlı değildir Oyunda aşırı derecede lagger vardır ve her bölümde bug yapılacak(bilmeyenler için bug oyun hatasıdır örneğin bir duvara girersiniz siz etrafınızı görürsünüz ama karşıdan gelen kişi sizi göremez ve onu öldürürsünüz size hiçbir şekilde zarar veremez) 2-3 yer vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToorJi

oyun gerçekten de güzeldir oynanış bakımından fakat aşırı derecede bug ve lagger vardır acayip küfür yerseniz acayip küfredersiniz oyunda son rütbeden 1 önceki rütbedeydim(onun da 2. seviyesiydi galiba) pride war oluyordu fakat oynarken o kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum tekrar ediyorum ve bu oyunu kötülemek amaçlı değildir Oyunda aşırı derecede lagger vardır ve her bölümde bug yapılacak(bilmeyenler için bug oyun hatasıdır örneğin bir duvara girersiniz siz etrafınızı görürsünüz ama karşıdan gelen kişi sizi göremez ve onu öldürürsünüz size hiçbir şekilde zarar veremez) 2-3 yer vardır

sölesene o bug yerlerini

• delircem üye olamıom.

Invitation Coupon buna ne yazcagımı bılmıorum sallıyom bişiler kabul etmiyo yardım edin
  • arkadaşlar ben launcere üyeliğimi yazıorum o üyelikle siteyede giriş yapıyorum ama nedense start game yaptığımda kayıt altına alınmamış kimlik diyor neden????
  • sitesinden hesabı aktive edip bir kullanıcı adı belirlemen ve kaydet demen gerek.
  • ben oyuna giremiyorum oyunun tam açılacağı sırada gelen ve oyunun haritasını gösteren kısımda donup kalıyor acaba sorun nedir
  • driver güncellemesi gerekebilir, gameguard hatası olabilir, oyun yüklenirken bir sorun oluşmuş olabilir.

Kendi forumlarında bu hata ile karşılaşanlar ne diyor?
  • valla lag aslında süper bişee tabi sende olduğu zaman duvar hilesi de öle bi ara bi lag olmuşum oyunda kimse beni göremiyor yani adamın dibine gelsem göremiyo bide karşı takım full karekter almış hepsi kartal hepsinin aklını aldım valla adamlar artık noluyo lan diyo onlara pençe atmaya başladığım an adamlar kenilerini aşağa atıyorlar Kalede yapmıştık ex işgal süper bi oyun ama çok fazla bağımlılık yaratıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: anonimm

valla lag aslında süper bişee tabi sende olduğu zaman duvar hilesi de öle bi ara bi lag olmuşum oyunda kimse beni göremiyor yani adamın dibine gelsem göremiyo bide karşı takım full karekter almış hepsi kartal hepsinin aklını aldım valla adamlar artık noluyo lan diyo onlara pençe atmaya başladığım an adamlar kenilerini aşağa atıyorlar Kalede yapmıştık ex işgal süper bi oyun ama çok fazla bağımlılık yaratıyo

• ARKADAŞLAR ARTIK OYUN TÜRKÇE VE TÜRKÇE SESLENDİRMELİ VE AYRICA BİRSÜRÜ YENİ MOD ACILDI KIRMIZI TAKIM KOMİNİST MAVİ TAKIM SOSYALİST BU BİLGİYİ KNDİM CIKARDIM CÜNKÜ SOKAK BÖLÜMÜNDE KIRMIZI TAKIMIN BAŞLADIĞI BÖLGEDE KOCAMAN BİR ERNESTO RESMİ VAR
  • Rezil bir oyun özellikle oyuncu kalitesi olarak...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.