Şimdi Ara

Wireless şifremi nasıl öreniolar yada devre dışı bırakolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim modemimde şifre var ama ona rağmen birileri girio şifreyi deiştirdim onuda örendiler yada devre dışı bıraktılar nasıl kırdıklarını bii acil olarak anlatabilirmi

• cevap lütfeen cok acil gerekio
  • Backtrack 2.0 veya whoppix bir de packet injection yapabilen bir client ile...
    Belki de benim komşumsundur

Hangi sifreyi modemin giriş şifresimi yoksa wep veya wpa şifresinden mi bahsediyorsun.
    bilgi ver yardımcı olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butchdern -- 9 Mayıs 2007; 17:28:09 >
  • Modemden mac filtresi yap. yada wireless ayarlarından SSID Broadcast i kapat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccnablade -- 9 Mayıs 2007; 17:58:26 >
  • IP'ni biliyorlarsa WAN'dan erişip açıyorlardır... Modem girişi için kendilerine de yetki vermişlerdir. (Nickindeki hacker kelimesine yakışmayan bir soru...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

IP'ni biliyorlarsa WAN'dan erişip açıyorlardır... Modem girişi için kendilerine de yetki vermişlerdir. (Nickindeki hacker kelimesine yakışmayan bir soru...)

daha genç abisi. hacklene hacklene o da hacklemeyi öğrenecek
  • yaa dediklerinizin hepsini yaptım daha onceden ama olmuo yine erişiolar ip diştirme programını denesem oda işe yaramaz heralde (her 1 dakkada bir ip deiştiren pro.)o sadece görünen ipyi deişio çunku
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ataturkcugenchacker

yaa dediklerinizin hepsini yaptım daha onceden ama olmuo yine erişiolar ip diştirme programını denesem oda işe yaramaz heralde (her 1 dakkada bir ip deiştiren pro.)o sadece görünen ipyi deişio çunku

IP değiştirme diye bir şey yok sevgili arkadaşım. O bahsettiğin sadece programın bünyesinde kayıtlı proxy server'ları kullanarak surf yapmanı sağlıyor. Sen gezdiğin yeri kandırırsın sadece. Dışarıdan erişime gerçek IP'n her zaman açıktır. Unutma...Biraz TCP/IP kitabı kurcala...
  • Sevgili Hacker;

İlk önce modemine giriş şifresini hatta hem kullanıcı adını, hem şifreni değiştir.
    Daha sonra kablosuz bağlantını şifrelemek için WPA kullan.
    Daha sonra Kablosuz bağlantıyla bağlanabilecekler için MAC filtrelemesi uygula. Kendi bilgisayarının MAC adresini kablosuz ağı kullanabilecekler listesine ekle ve ayarları kaydet. Modemini yeniden başlat.

İnternetin keyfini çıkar. Eğer bilgisayarında tuş kaydedici (keylogger) tarzı bir yazılım yüklü değilse şifreni öğrenemezler.
  • quote:

quote:

yaa dediklerinizin hepsini yaptım daha onceden ama olmuo yine erişiolar ip diştirme programını denesem oda işe yaramaz heralde (her 1 dakkada bir ip deiştiren pro.)o sadece görünen ipyi deişio çunku

IP değiştirme diye bir şey yok sevgili arkadaşım. O bahsettiğin sadece programın bünyesinde kayıtlı proxy server'ları kullanarak surf yapmanı sağlıyor. Sen gezdiğin yeri kandırırsın sadece. Dışarıdan erişime gerçek IP'n her zaman açıktır. Unutma...Biraz TCP/IP kitabı kurcala...

bende ondan bahsettim işte sadece görünen ipyi deiştirio di yazdım

• ilginizden dolayı herkeze tesekkurler pcye format attım sonra şifremi deişirdim artık giremiolar demmekki keylogger yedirmişler bana
  • quote:

ilginizden dolayı herkeze tesekkurler pcye format attım sonra şifremi deişirdim artık giremiolar demmekki keylogger yedirmişler bana

NE ÇABUK HALLETTİN FORMATI.6 DA BURAYA MESAJ ATMISSIN.10 DA YAZMISSIN HALLETİM FORMAT ATTIM.ARTIK GİREMİYORLAR.NE BİLİYORSUN GİREMEYECEKLERİNİ SEN BEKLE EN İYİSİ..YARIN BELLİ OLUR.
  • ahlaksız herifler sanki nöbet tutuolar modemin basında modemi actıım anda benden once giriolar hemen ama belli olmaz belki tuvalete filan gitmişlerdir
  • Çalışma mantığı nedir bunların?

quote:

Orjinalden alıntı: butchdern

Backtrack 2.0 veya whoppix bir de packet injection yapabilen bir client ile...
    Belki de benim komşumsundur

Hangi sifreyi modemin giriş şifresimi yoksa wep veya wpa şifresinden mi bahsediyorsun.
    bilgi ver yardımcı olayım.
  • quote:

ilginizden dolayı herkeze tesekkurler pcye format attım sonra şifremi deişirdim artık giremiolar demmekki keylogger yedirmişler bana

• Keylogger yiyen bir "hacker". Düşündürücü...
  • quote:

Keylogger yiyen bir "hacker". Düşündürücü...

+11111
  • quote:

• quote:

İlginç
  • Üye adını değiş değiş, rezil oldun iyice zaten...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.