Şimdi Ara

'uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek' hatası YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
1
Favori
74.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. internete çok rahat bağlanıyordum. ama bir süredir bağlantı var olmasına rağmen internete bağlanamıyorum. bağlantı sorunlarını tanımladığımda "uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek" uyarısı veriyor. ne yaptıysam olmadı. bunun bir çözümü var mı yardımlarınızı bekliyorum...

• bende de aynısı oldu bugün .araya araya buldum.senin baya olmuş çözmüşsündür herhalde.başka arkadaşlar da bu hata olursa en azından bir yardım olur benimki o işareti kaldırınca düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: husocan11

bende de aynısı oldu bugün .araya araya buldum.senin baya olmuş çözmüşsündür herhalde.başka arkadaşlar da bu hata olursa en azından bir yardım olur benimki o işareti kaldırınca düzeldi.

FİREFOX İÇİN

• quote:

bende de aynısı oldu bugün .araya araya buldum.senin baya olmuş çözmüşsündür herhalde.başka arkadaşlar da bu hata olursa en azından bir yardım olur benimki o işareti kaldırınca düzeldi.

tesekkur ederim
  • quote:

teşekkür ederim dostum. Dün bende internete rahat rahat giriyordum sabah bi geldim bağlantı yapamıyor. dediğin gibi yaptım o işareti kaldırdım tüm tarayıcalar tekrar internete girmeye başladı. yanlız tekrar o işareti koyunca internet bağlantısı olmuyor. anlamadığım o işaret nasıl oluştu ki kendi kendine

• quote:

Orijinalden alıntı: AKDENİZ031988

quote:

teşekkür ederim dostum. Dün bende internete rahat rahat giriyordum sabah bi geldim bağlantı yapamıyor. dediğin gibi yaptım o işareti kaldırdım tüm tarayıcalar tekrar internete girmeye başladı. yanlız tekrar o işareti koyunca internet bağlantısı olmuyor. anlamadığım o işaret nasıl oluştu ki kendi kendine

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar Benim Sorunum Yine Aynı Uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek diyor.
    ben sizin yolları falan denemeye çalıştım önceden bulmuştum ama o ayarlara nasıl girebileceğimi gosterire,seniz sevinirim.
    ha bide benim googlee chrome.mozilla firefox.internet explorer wr hiçbirine girmiyor vede aynı hatayı veriyor çok şey denedim hiç biri fayda etmedi bn format atınca düelir mi.????

• quote:

Orijinalden alıntı: trana1234

Merhaba Arkadaşlar Benim Sorunum Yine Aynı Uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek diyor.
    ben sizin yolları falan denemeye çalıştım önceden bulmuştum ama o ayarlara nasıl girebileceğimi gosterire,seniz sevinirim.
    ha bide benim googlee chrome.mozilla firefox.internet explorer wr hiçbirine girmiyor vede aynı hatayı veriyor çok şey denedim hiç biri fayda etmedi bn format atınca düelir mi.????

dostum aynı resimdeki gibi yaptın mı. internet explorer aç, araçlar/internet seçenekleri/bağlantılar/yerel ağ ayarları
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKDENİZ031988

quote:

dostum aynı resimdeki gibi yaptın mı. internet explorer aç, araçlar/internet seçenekleri/bağlantılar/yerel ağ ayarları

Alıntıları Göster
    Evet Dostum Denedim Ama o Yer İşaretli Deil bilgisayarım lenovo windows7 (62bit) ama hep daha aynı hatayı veriyor format atınca düzelir mi veya başka yöntem biliyorsanız lütfen paylaşın evde 2 pc var biri masaüstü masaüstünde internet takılı dierinden çekiyorum ama işte hep aynı hata lütfen cevaap werin şimdiden teşekkürler...

• quote:

Evet Dostum Denedim Ama o Yer İşaretli Deil bilgisayarım lenovo windows7 (62bit) ama hep daha aynı hatayı veriyor format atınca düzelir mi veya başka yöntem biliyorsanız lütfen paylaşın evde 2 pc var biri masaüstü masaüstünde internet takılı dierinden çekiyorum ama işte hep aynı hata lütfen cevaap werin şimdiden teşekkürler...

Alıntıları Göster
    konu çok eski ama cevaplayım. virüs programından dolayı olmuş şuan bende yeni öğrendim. kasperin ..... neyse başka girenlere yardımcı olması amacıyla. esen kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: alcakkofte

konu çok eski ama cevaplayım. virüs programından dolayı olmuş şuan bende yeni öğrendim. kasperin ..... neyse başka girenlere yardımcı olması amacıyla. esen kalın.

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim vallahi billahi kafayı yedirtcekti :D ttneti arıyorum adamlarda bi sorun bulamadı nasıl bi iştir anlamadım. çok sağolun teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tower6464

çok teşekkür ederim vallahi billahi kafayı yedirtcekti :D ttneti arıyorum adamlarda bi sorun bulamadı nasıl bi iştir anlamadım. çok sağolun teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    MERHABA BU KONU ÇOK ESKİ AMA BEN DE uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek SORUNUNU YAŞIYORUM BURDA YAZILANLARI YAPTIM LAKİN OLMUYO BUNUN BAŞKA Bİ ÇÖZÜMÜ VAR MI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. :(
  • quote:

Kardeşim gerçekten çok teşekkür ederim.Senin sayende bu sıkıntıdan kurtuldum.Umarım bu problemi yaşayanlar da senin mesajını görür ve sorunu çözerler.

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: burlabbbs

MERHABA BU KONU ÇOK ESKİ AMA BEN DE uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek SORUNUNU YAŞIYORUM BURDA YAZILANLARI YAPTIM LAKİN OLMUYO BUNUN BAŞKA Bİ ÇÖZÜMÜ VAR MI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. :(

Alıntıları Göster
    Sitesinden ultrasurf programını indir ve çalıştır.Sonra çık.Çıkışta keep explorer/exit seçeneğini seç düzelir.
    Proxy değiştiren bu ve bunun gibi programlar oraya müdehale etmektedir.
    Halen olmuyorsa yazarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D66DD504

Sitesinden ultrasurf programını indir ve çalıştır.Sonra çık.Çıkışta keep explorer/exit seçeneğini seç düzelir.
    Proxy değiştiren bu ve bunun gibi programlar oraya müdehale etmektedir.
    Halen olmuyorsa yazarsınız.
  • sorun antivirüs programından kaynaklanıyor. antivürüsün ayarlarından genel korumayı devre dışı bıraktığımda internete girmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfastdj

sorun antivirüs programından kaynaklanıyor. antivürüsün ayarlarından genel korumayı devre dışı bıraktığımda internete girmeye başladım
    bu sorun iş yerinde biri laptop diğeri masaüstü olmak üzere (herikiside wireless bağlantı) olmakta,resimde gösterilenleri uyguladık ama bir sonuç yok.
    modem resetlendiğinde belli bir süre giriyor daha sonra sayfa görüntülenmiyor.bağlantı var gözüküyor fakat sayfa açılmıyor.
  • quote:

Çoook teşekkürler tam iki saattir uğraşıyordum,problemim halloldu

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
  • husocan11 kullanıcısına yanıt
    Aradan yıllar geçmiş ama. Hay Allah razı olsun. Sorunum çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Aradan yıllar geçmiş ama. Hay Allah razı olsun. Sorunum çözüldü.
    Okey hala faydalı olduğuna sevindim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.