Şimdi Ara

WinRar şifresi bilinmeyen bir dosyayı açmak mümkün değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesela ben şifreli bi dosya paylaşsam buraya açılır mı?Yani bunun ihtimali varmı?Varsa nedir?

• buraya, buraya, buraya ve buraya bakabilirsin.

• şifre kırıcı programlar var denilsede şifre çok basit olmadıkça işe yaramıyorlar.hatta basit şifreleri bile nadiren buluyorlar
    amacınız şifre bulmaksa indirdiğiniz linki yada dosya ismini google da aratarak bulma şansınız olabilir.
    amacınız şifrenizin kırılmaması ise harf-rakam-işaret kombinasyonuyla yapacağınız şifreyi kimsenin kırabileceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: şiki şiki bi durum valla

Mesela ben şifreli bi dosya paylaşsam buraya açılır mı?Yani bunun ihtimali varmı?Varsa nedir?

Eğer; 1) Dosyayı kendin şifrelediysen ve unuttuysan şifre kırıcı programlar bile işe yaramaz (birkaç harfli ise belki).Çok zor bulman.
    2) Dosyayı internetten indirdiysen ve rar şifresini arıyosan işin daha kolay sayılır.Google amca ile bulabilirsin.Ben pek çok buldum bu yolla.Dosyanın inmiş halindeki isimini google ile aratırsan bulabiliyorsun. Selamlar.
  • Arkadaşlar dosya benim değil.Şifreside sağlamdır çünkü dosya bir kişiye ait.Önemli bir dosya.Yani internetten filan indirmedim.Dosya sadece ona ait kimsede yok.Şifreside sağlamdır muhtemelen.İmkanı varmı diye soruyorum ben böyle bişe mümkün anlamında.
  • dosyaları küçük boyutta parçalara ayırarak ve part'ların adını değiştirerek paylaşabilirsiniz. başka bir yoldan isimlerini ne yapman gerektiğini söyleyebilirsin. daha güvenli olabilir. bulunması daha zor olabilir bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazinga!

dosyaları küçük boyutta parçalara ayırarak ve part'ların adını değiştirerek paylaşabilirsiniz. başka bir yoldan isimlerini ne yapman gerektiğini söyleyebilirsin. daha güvenli olabilir. bulunması daha zor olabilir bu şekilde.

Anlamadım.
  • saçmalamışım kusura bakma. yanlış anlamışım. çok uzun sürer ama yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazinga! -- 28 Temmuz 2010; 2:27:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.