Şimdi Ara

Windows Phone #TileArt Uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamayı biraz kurcaladım.3 Ana özelliği mevcut.
    1-) Özelleştire bilceğiniz boş işlevsiz karolar.
    2-) Özelleştire bilceğiniz Lock Screen
    3-) Bu yaratığınız tasarımları paylaşabilme.
    1-) Özellik windows ana ekranı kişileştirme imkanı tanıyor internette bir kaç tane örnek mevcut. Kısaca yaptığımız iş ise. Program size boş karolar yaratıyor istediğiniz sayıda ve boyutta bunları yerleştiriyorsunuz. Sonra istediğiniz bir resmi buraya ekleyip o karoyu ana ekrana pinleyebilirsiniz.
    2-) Buda dilediğiniz resmi lock screen olarak ayarlamaya yarıyor. Normalden çok farkı yok sadece resmi döndürebilirsiniz.
    3-) Daha kullanmadım ama paylaşmaya yaradığını düşünüyorum. Program çok yeni ilerde paylaşılan temaları indirme imkanıda gelecektir büyük ihtimal.
    Burda önemli olan kısım 1. özellik. Kullanım sırasında atadığınız hali hazırda kullandığız arka planı engellememesi için karolara eklediğiniz resimlerin arka planı olmaması çok güzel bir görüntü sunuyor. Programın içinde gelen bir kaçtane resimle bunları deneyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendim için yaptığım bir temayıda paylaşıcam.
    Linki:http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/tileart/89ce0a3b-3647-4ce0-83a8-0cc82109f2e5
    Haberi:http://blog.gsmarena.com/tileart-microsoft-will-help-customize-windows-phone-homescreen/
    Örnek Resim:

Windows Phone #TileArt Uygulaması
    Danteli ben ekledim.
    Grim Fandango - Witch King - Lich King resimleri ekledim.
    Sadece deneme amaçlı yapıyorum. Daha güzel çalışmalarahttps://tileartguy.wordpress.com/ bu siteden ulaşabilirsiniz.
    Resimlerde arka planları powerpoint ile kaldırdım.
    Güncelleme küçük bir Don't Starve çalışması yaptım. Don't Starve resimleri arka plansız bulduğum için işim kolaylaştı.
    Resimler:

Windows Phone #TileArt Uygulaması Windows Phone #TileArt Uygulaması Windows Phone #TileArt Uygulaması Windows Phone #TileArt Uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0netw0 -- 4 Şubat 2015; 23:40:50 >

• Bu daha başlangıç, neler neler gelecek ileride Bakalım kişiselleştirilemiyor diyenlere ne olacak

Kısa, öze ve güzel bir inceleme olmuş bu arada
  • Bende çalışmıyor L720
    Ayarlıyorum pin start diyorum tepki yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgider340

Bende çalışmıyor L720

pin start dedikten sonra resmin üzerine çift tıklayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ss yok mu ya merak ettim
    😀

• quote:

Bende çalışmıyor L720

Hallettiniz mi hocam ben de 720ye şuan indiriyorum da eğer olmuyorsa boşa uğraşmayayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

quote:

Bende çalışmıyor L720

Hallettiniz mi hocam ben de 720ye şuan indiriyorum da eğer olmuyorsa boşa uğraşmayayım?

Pin start a bastıktan sonra resim kutucuklara ayrılıyor tek tek kutulara çift tıklayın ana ekrana sabitler.

• Hocam sağolun indirdim uğraşıyorum ama programdan atıyor sürekli bir türlü bitirip deneyemedim.

• quote:

Hocam sağolun indirdim uğraşıyorum ama programdan atıyor sürekli bir türlü bitirip deneyemedim.

Bende atma sorunu olmadı şu ana kadar ama o kadarda güzel bir program değil zaten.

• Anladım hocam fotoğraflara baktım hoşuma gitti böyle bir şey yapmak istiyordum da bir heves atladım öyle. Peki bu görevi yapan bildiğiniz daha güzel bir şey var mı?

• cadde19 kullanıcısına yanıt
    Mini bir ss koydum. Daha fazlası için bir link iliştirdim :)
  • quote:

Anladım hocam fotoğraflara baktım hoşuma gitti böyle bir şey yapmak istiyordum da bir heves atladım öyle. Peki bu görevi yapan bildiğiniz daha güzel bir şey var mı?

Farklı uygulamalar var fakat ben isimlerini bilmiyorum. Zaten bu tarz bir uygulama kullanılacaksa hepsinin amacı aynı oluyor bari yayımcısı Microsoft olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

Anladım hocam fotoğraflara baktım hoşuma gitti böyle bir şey yapmak istiyordum da bir heves atladım öyle. Peki bu görevi yapan bildiğiniz daha güzel bir şey var mı?

Farklı uygulamalar var fakat ben isimlerini bilmiyorum. Zaten bu tarz bir uygulama kullanılacaksa hepsinin amacı aynı oluyor bari yayımcısı Microsoft olsun.

Haklısınız hocam teşekkürler iyi akşamlar.

• 0netw0 0 kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranında resmi sola kaydırma gelmiş farkettiniz mi? bu konu hakkında ileride bir şeyler ekleyebileceğiz sanırım kilit ekranına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordecaí

Kilit ekranında resmi sola kaydırma gelmiş farkettiniz mi? bu konu hakkında ileride bir şeyler ekleyebileceğiz sanırım kilit ekranına

Sola kaydırma işlemi 2012 yani sistem çıktığından beri var

Bu uygulama tutar benden söylemesi. Duruma göre ana konu açmayı düşünüyorum. Buradanda devam edebiliriz belki.

http://www.youtube.com/watch?v=743eSi2UMqM

Bunu görünce ağzım açık kaldı Bunun gibi birsürü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 4 Şubat 2015; 21:40:36 >

• Mordecaí kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda ekleyebilirsiniz bir kaç birşey örnek: Live Lock Screen BETA
    http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/live-lock-screen-beta/f5685f66-5e43-46f9-b95e-bfc2a4a15de3
    6 adet kadar bir birinden farklı animasyonlu kilit ekranı mevcut. Betada olduğu için galiba biraz kasıyor. ( 925 ile ekran ilk açıldığından 1-2 saniye sonra saattarih gibi şeyler geliyor. ) Ben çok sevmedim ama ilerde yenileride gelecektir. Sola sağa kaydırma işini araştırmadım bir yolu vardır kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

O resmi sola kaydırma işini nasıl yapıyoruz hocam hiç denk gelmedim bugüne kadar

@onetwo uygulamaları biliyorum biliyorum da o sola kaydırmayı görmemiştim hiç. Tetra lockscreen kullanıyorum ben o daha güzel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

O resmi sola kaydırma işini nasıl yapıyoruz hocam hiç denk gelmedim bugüne kadar

@onetwo uygulamaları biliyorum biliyorum da o sola kaydırmayı görmemiştim hiç. Tetra lockscreen kullanıyorum ben o daha güzel

Çocuk odasını açıp, aynı resmi ortadan bölüp sol yarısını kilit ekranı, sağ yarısını çocuk odası ekranı yapılıyor. Fakat ekstra bir işlevselliği yok çocuk odasından başka.

• Uygulamaların arka planına nasıl koyuyoruz

• The Dark Knight kullanıcısına yanıt
    8.1 ile beraber pek çok uygulama için şeffaf tasarım eklendi. Ayarlar-> Başlangıç+Tema kısmından Arka plan için resim seçebilirsiniz. Şeffaf olmayan uygulamalar için bazı özel uygulamalar mevcut içlerinde şeffaf versiyonları var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.