Şimdi Ara

Windows Phone Mango işletim sistemli Nokia 800'ün basın görselleri yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

iPhone u cidden cok sarsmasini istiyorum bu telefonun, cunku bu gercekten Apple'a rakip olup, motive edebilir, rekabet te daha da iyi urunler ve fikriler getirir. Android hicbir zaman iOS icin gercek bir rekabet olamadi, gelecekte iOS e rakip olma potansiyeli de yok; ama WP7 Mango kesinlikle bu potansiyeline sahip.

Apple fani degiliz, iyi urun istiyoruz, ve bu gercekten iyi olacak gibi duruyor, cunku Google gibi yayilabildigimiz kadar yayilalim da reklamdan para kazanalim felsefesi yerine, Apple gibi iyi bir kullanici deneyimi, orjinal ve keyifli bir arayuze sahip, bir fikri odagi olan bir sistem yaratalim felsefesi cok bariz gorunuyor.

Ayrica, iPhone kopyasi degil, tamamen alternatif bir cihaz. Iphone ciktigindan beri arayuz olarak iPhone u kopyalamadan orjinal fikirler getirebilen tek mobile OS Windows Phone 7, bu yonden de cok basarili.
  • Şu wp7 nin tasarımı çok garip.
  • ben şu an samsung omnia 7 (mango) kullanıyorum. alalı 1 hafta oldu ve anlamakta güçlük çekiyorum: neden insanlar windows'un bu kalitesini fark etmemişler? tamam mango yokken çok şey eksikti ama şu an ekisği yok ki! uygulama derseniz, belli başlı uygulamalar zaten var ve de öyle android'in uygulamaları gibi uyduruk değil. telefonun yapısıyla uyumlu, on numara uygulamalar ve oyunlar. hem de ücretsiz olanlardan bahsediyorum. e onun dışında gün geçtikçe artacak da bu sayı. herkese windowsphone tavsiye ederim. İphone ile yarışamaz tamam. ama kesinlikle android'den katbekat daha iyi. piyasadaki tüm üst düzey telefonları kullandım ben. 4S hariç o da çıkmadı zaten :D
    ayrıca windowsphone'a ram üzerinde saldıran arkadaşım, omnia'da da öyle yüksek bir ram yok ama piyasadaki tüm androidlerden daha hızlı ve stabil! bu ram olayı da android'in saçma sisteminden dolayı çıktı zaten....

• TR ye ne zaman gelir bu cihazlar tam tarih verebilecek var mı ?
    nokia hatalar yapmış olabilir , eleştirilebilir .. bunu her fırsatta söylüyoruz, fakat nokiaya önyargılı davranmak şu sıralar moda oldu..
  • Bu cihazda n9'da olduğu gibi klavye var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohanCruyff14

Bu cihazda n9'da olduğu gibi klavye var mı acaba?

Hayır bu cihazda klavye yok. Ayrıca N9'da da klavye yok. Klavye N950'de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/videolari/Nokia-N9u-inceledik.htm#

4:17'deki n9 değil mi? ya da ben modelleri karıştırdım

• quote:

quote:

quote:

hayır o telefon n950

sadece geliştiriciler için üretilmiş olan bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: MK*

quote:

quote:

quote:

hayır o telefon n950

sadece geliştiriciler için üretilmiş olan bir telefon

anladım cevap için teşekkür ederim.

• Çok merak ediyorum windows phone 7 mango sistemi acaba nasıl birşey olacak forumdan alan olursa detaylı incelemesini yapar artık.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.