Şimdi Ara

Windows Market Yeterli mi? (Bana)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni telefon alacağım. Lumia 640'ta karar kılmıştım. Ancak marketini çok kötü dediler. Korkuttular, soğuttular açıkçası :D Benim kullanacağım uygulamalar sayılı ve belirli. Asphalt 8 (Veya tarzında), Çılgın Hırsız, Clash of Clans, Whatsapp, Facebook ve de Musixmatch. Bunların dışında uygulama kullanacağımı sanmıyorum. Olsa olsa Twitter indiririm. Bunlar yok mu? Çalışmıyorlar mı? Çünkü wp'leri seviyorum. Ara menüsü olsun, görünümü olsun. Arkasında Microsoft'un olması da cabası :D Sizce almalı mıyım? Bu vesileyle de sorayım. Öneriniz varsa telefon, ne önerirsiniz? (En fazla 850 lira falan.)

• Clash Of Clans hariç hepsi mevcut.

Birde sosyal uygulamalar çok kötü durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Clash Of Clans hariç hepsi mevcut.

Birde sosyal uygulamalar çok kötü durumda.
    Eğer resmi değil de, 3. parti veya benzer uygulamalar mükemmele yakın performans veriyorlar. Instagram değil, 6tag gibi, Youtube değil, TouchTube gibi gibi.. Market Snapchat kullanmayan herkese çok rahat yeter, sadece Snapchat'in herhangi bir uygulaması yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Eğer resmi değil de, 3. parti veya benzer uygulamalar mükemmele yakın performans veriyorlar. Instagram değil, 6tag gibi, Youtube değil, TouchTube gibi gibi.. Market Snapchat kullanmayan herkese çok rahat yeter, sadece Snapchat'in herhangi bir uygulaması yok.

Alıntıları Göster
    Clash Of Clans mevcut değil fakat age of empires castle oyunu var. O da güzel sayılır.
  • Asphalt 8 var
    Çılgın Hırsız var
    Clash of Clans yok ama benzerleri var onlar da çok kaliteli: Cloud Raiders, Age of Empires: Castle Siege
    WhatsApp var
    Facebook var ama çok iyi değil diyorlar. Ben kullanmadığım için pek bilmiyorum.
    Musixmatch var ama Android'deki FloatingLyrics özelliği yok çünkü işletim sistemi izin vermiyor. Facebook Messenger'ın baloncuğu gibi. Şarkı sözleri için lazımsa Shazam da çok iyi onu kullanabilirsin.

Twitter var ama resmi uygulamasını beğenmezsen Tweetium var third party ama o da kaliteli.
  • MetehanKlc24 M kullanıcısına yanıt
    CoC yok Twitter da sadece 140 limiti kaldırılmıştı bir o var
    Diğerleri var
    Mobilde olmasam ss atardım
  • Floating Lyrics yok demişsiniz. Sadece bu ekran açıkken kaydırılabilen de mi lyrics ler gözükmüyor? Yoksa kilit ekranındaki de mi yok? CoC gelir mi, bir bilgi var mı? Market sıkıntılıysa çok, vazgeçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetehanKlc24

Floating Lyrics yok demişsiniz. Sadece bu ekran açıkken kaydırılabilen de mi lyrics ler gözükmüyor? Yoksa kilit ekranındaki de mi yok? CoC gelir mi, bir bilgi var mı? Market sıkıntılıysa çok, vazgeçebilirim.

hocam uygulamanın dışındayken de gözüküyor ya o yok sadece. uygulamanın içinden görebiliyorsunuz. coc hakkında bilgi yok ama dediğim gibi çok iyi alternatifleri var. ha coc hiç gelmez mi gelir ama belli olmaz. w10 ile belli olacak her şey. hele bir telefonlar için sdk yayınlansın o zaman göreceğiz mağazadaki gelişmeyi.
  • Kurbana doğru almayı planlıyorum telefonu. O zamana kadar bir şey olur inşallah. Kararımı veririm net olarak. Sizce şu durumda, Lumia 640 mı almalıyım, yoksa Lg G3 Beat veya Lenovo P70 mi? Teşekkürler.
  • quote:

Kurbana doğru almayı planlıyorum telefonu. O zamana kadar bir şey olur inşallah. Kararımı veririm net olarak. Sizce şu durumda, Lumia 640 mı almalıyım, yoksa Lg G3 Beat veya Lenovo P70 mi? Teşekkürler.

hocam bana lumia alacağını söyleyenler ve kafasında soru işareti olanlar hep sonunda gitti android aldı. ben sana 640 ı ne kadar övsem de diğerlerinden birini alacaksın ama yine de söyleyeyim 640.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Kurbana doğru almayı planlıyorum telefonu. O zamana kadar bir şey olur inşallah. Kararımı veririm net olarak. Sizce şu durumda, Lumia 640 mı almalıyım, yoksa Lg G3 Beat veya Lenovo P70 mi? Teşekkürler.

hocam bana lumia alacağını söyleyenler ve kafasında soru işareti olanlar hep sonunda gitti android aldı. ben sana 640 ı ne kadar övsem de diğerlerinden birini alacaksın ama yine de söyleyeyim 640.

Alıntıları Göster
    facebook uygulaması cidden kötü. internet explorer a girip siteye girmesi facebook uygulamasını kullanmaktan daha mantıklı. ve 3. parti bir uygulama dahi yok.
    ama onun dışında şöyle sıralayım:
    twitter uygulaması var ama kötü ancak Fenice çok güzel bir twitter uygulaması
    musicxmatch i bilmiyorum
    clash of clans yok
    diğerleri var

eğer 500-600 tl lik bir telefon alacaksan işini görür bir windowsphone tercih edebilirsin ancak daha pahalı bir telefon alacaksan androidi tercih et. misal vodafone smart 6 varken 640xl alma. veya GM4g varken 640. ancak 500tl lik falan bir bütçe varsa andoride bakma hiç windowsphone çok iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

facebook uygulaması cidden kötü. internet explorer a girip siteye girmesi facebook uygulamasını kullanmaktan daha mantıklı. ve 3. parti bir uygulama dahi yok.
    ama onun dışında şöyle sıralayım:
    twitter uygulaması var ama kötü ancak Fenice çok güzel bir twitter uygulaması
    musicxmatch i bilmiyorum
    clash of clans yok
    diğerleri var

eğer 500-600 tl lik bir telefon alacaksan işini görür bir windowsphone tercih edebilirsin ancak daha pahalı bir telefon alacaksan androidi tercih et. misal vodafone smart 6 varken 640xl alma. veya GM4g varken 640. ancak 500tl lik falan bir bütçe varsa andoride bakma hiç windowsphone çok iyidir

Alıntıları Göster
    Bana General Mobile lütfen önermeyin! Hiç sevmiyorum. Hep problemleri oluyor telefonlarının. Zaten almam da.

• Sosyal uygulamalarla ilgilenen yok. CoC yok. Wp'nin tek sevdigim ozelligi stabilite. Wp > iOS > Android
  • Windows 10 ile birlikte uygulamaların portlanma muhabbeti var bekleyin derim.
    Burda da konusu var takip edebilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108892589&p=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mangal Yürek Darius

Windows 10 ile birlikte uygulamaların portlanma muhabbeti var bekleyin derim.
    Burda da konusu var takip edebilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108892589&p=1
    Hocam bulaşma WP ye sakın. Yani androide rakip olabilecek bir sistem veya market değil kesinlikle varolan uygulamalar bile ios ve androiddeki kadar kaliteli değil. android modellere bak.Bizn yandık sen yanma. sakın idare ediyor abartıyorlar diyene de inanma. alırsan ölmezsin ama iyisi dururken neden kötüyü alasın.
  • quote:

Bana General Mobile lütfen önermeyin! Hiç sevmiyorum. Hep problemleri oluyor telefonlarının. Zaten almam da.

problemli telefon almıyorsanız nokia/microsofta zaten bakmayın derim.
  • Windows telefonlar şarj süresi ve kamera olarak ve de fiziksel sağlamlık olarak iyiler ama mağaza kötü...
    Bana yetiyor ama sana yetmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

Windows telefonlar şarj süresi ve kamera olarak ve de fiziksel sağlamlık olarak iyiler ama mağaza kötü...
    Bana yetiyor ama sana yetmez..
    İlk yorumlar iyiydi de, son yorumlar moralimi bozdu :P Hoş duruyorlar kamerası pili iyi ne güzel. Markete çok eleştiri var :/ Ne yapsam bilemedim.
  • Ben de ip6 mı satıp l735 almayı düşünüyorum ama tek korku market.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

Ben de ip6 mı satıp l735 almayı düşünüyorum ama tek korku market.

İp6'dan kastınız nedir? İphone 6 değil herhalde? :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.