Şimdi Ara

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.980
Cevap
76
Favori
187.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Paypal ile ödemeyi yaptım ama sonra takılma yaptı pencereyi kapattım. Şimdi lisans anahtarını nereden bulabilirim?
  • windows 7 nin lisanslı olması gerekiyor mu bunun için. ben şu an windows 7 yi deneme sürümü şeklinde kullanıyorum. Win7Loader ile etkinleştirmek gerekiyor mu bu işlemleri yapmadan önce ??

ayrıca orjinal bir windows 7 keyle yükseltme yaptıktan sonra kullandığımız windows 7 keyini tekrar windows 7 yüklediğimizde kullanabilecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfckmk -- 31 Ekim 2012; 1:39:33 >
  • Haziranın 29 unda asus n56vz almıştım ssd alınca içine direk korsan ultimate kurmuştum bu haldeyken form doldurdum sonunda serial istedi pcnin altındaki seriali yazınca onayladı ve indirim kodu verdi bende satınalma işlemini gerçekleştirdim.Şuan iniyor inş kurulumda sorun çıkmaz cd ye çekip c yi ve o 100mblık kısmı silip yüklemeyi deniycem.
  • ben win 8 i kurdum ama şimdide lisansı kabul etmiyor anlamadım ..
  • Çok yararlı bir yazı olmuş, teşekkürler.
  • Abi bu Win 8 ne böyle ya. hayatımda bu kadar hızlı internet kullanmadım. Çok güzel bir yapısı var sistemin. programlar arası geçişler bir harika.
    Masaüstüne nasıl ulaşacam az bi kurcalıyım ben
  • ben bir türlü alamadım şu kodu..ilk sayfadaki bilgileri yazıyorum..sonra win7 lisans anahtarı istiyor..bende orrayt diyorum acaba oraya korsan win7 anahtarı yazsam ayıp olurmu..sonra adamlar çüş artık demesin..korsan taksi kullananlar siz bu olayı nasıl çözdünüz..herkes win7 key giripmi aldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssac

ben bir türlü alamadım şu kodu..ilk sayfadaki bilgileri yazıyorum..sonra win7 lisans anahtarı istiyor..bende orrayt diyorum acaba oraya korsan win7 anahtarı yazsam ayıp olurmu..sonra adamlar çüş artık demesin..korsan taksi kullananlar siz bu olayı nasıl çözdünüz..herkes win7 key giripmi aldı..

Ben 15dk önce kayıt yaptım bendede serial istedi ama ben haziranda pc aldığım için sorun olmadı notebook un altındaki seriali yazdım kabul etti.
  • benden de istedi kafayı yiyecem!!
  • arkadaşlar win7 yi benim gibi deneme sürümü olarak kullanıyorsanız key istemesi gayet normal. konuyu açan arkadaş bu işlemi yaparkenki durumu yazmış. bilgisayarım Win7Loader ile lisanslanmıştı diyor.

benim kafamı karıştıran Win7Loader lisansladıktan sonra win8 teklifini alsak daha sonra korsan windows 7 yi yükselttiğimiz ortaya çıkarsa ne olur orası meçhul. sonuçta kredi kartı bilgisi verip indireceğiz windows 8 i yani bize ulaşmaları çok kolay !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfckmk -- 31 Ekim 2012; 2:20:30 >
  • metro arayüz bende calısmıyor arkadaslar var mı calıstırabilen
  • Arkadaşlar yardım edin galiba bu sorunla karşılaşan tek kişi benim. Aşağıdaki alıntıda göründüğü üzere dvd'ye yazma sorunu var. Aynı zamanda diğer programlarla da yazamadım. Çözüm bulamazsam mecbur flash diske yazacağım ama dvd olsaydı iyiydi yahu.

• Evet beyler iso dosyası oluşturdum yeniden başlatıp boot ettim ssd tek bölümdü c olarak c yi komple sildim birde 100mb lık bölüm ayırmış onuda sildim ve kurulumu yaptım şuan Windows etkinleştirildi olarak gözüküyor bilgisayarımda güncelleştirmeleri yüklüyorum tertemiz kurulum yapmış oldum
  • metro arayüz bir bende mi acılmıyor arkadaslar ??*
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugomistral88

metro arayüz bir bende mi acılmıyor arkadaslar ??*

Aşağıda konusu var ama cevabı yok, bende de açılmıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_66077308/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • Selam,

Diyelim ki, yükseltme değil de tam sürüm satın almak istiyorum. Microsoft sitesinde şöyle yazıyor: "Veya, 129 TL'den başlayan fiyatlarla Windows 8 Pro'yu bir teknoloji mağazasından satın alabilirsiniz." Teknoloji mağazalarının internet sitelerinde Windows 8 görünmüyor. İnternet mağazalarında da sadece bir alışveriş sitesinde (isim vermem uygun mudur bilmiyorum) 341 TL ye buldum. 129 TL ye nereden alabilirim bilen var mıdır?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never More

Arkadaşlar performans konusunada değinebilirmisiniz.Windows7 den geçmeye değer bir artış varmı kullanım ve performans olarak.

kesinlikle windows 7de çok daha performanslı çalışıyor. özellikle açılış ve kapanış.. şak açılıyor şak kapanıyor :))
  • arkadaşlar devir apps uygulama devri artık ios android aralarına microsftta katıldı
    artık işletim sistemleri ücretsiz olacak ama uygulamaları paralı olacak be nedenle
    29 tl normal ama 29 tl değil tabiki promosyon kodu ile bazı arkadaşlar ilk sayfaları okumamış
    acele etmesinler bence okusunlar emrah kardeşim sizde forumda çözümleri ilk sayfaya taşırsanız iyi
    olur en azından sayfalarca okumaktansa ilk sayfada herşeyi bulabilirler

bazı arkadaşlar indirmede , kurmada , key almada , yüklemede sorun yaşıyor

bunlar sırası ile pc den tutun kullandığınız işletim sistemine kadar değişiyor
    şimdi cevap versek yanlış anlaşılmadan hem para hem zaman kaybı bizde zor duruma düşüyoruz
    emrah kardeşim çözümleri kopyalayıp ilk sayfaya atarsan seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: Serinyer

Media Center için ücretsiz aktivasyon kodunu aşağıdaki linkten alıyorsunuz.Ayrıca kodu 1 Şubat 2013 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor.
    http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows-8/feature-packs

teşekkürler süre bilgisi için acaba bu key tekrar format atınca geçerlimi

evet ben ikinci defa kurdum ama önce win7 nin üstüne sonra ful format atarak yükledim bölümleme yapmadım
    kendisi 350 mb gibi bölüm oluşturdu

• Arkadaşlar yükleme biraz uzun sürecekti bende bilgisayarı açık bıraktım yattım sanırım yükleme olmuş ama pc kapanmış açılmış. Ne yapacağım bilgisayarda iso falan yok?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.