Şimdi Ara

Windows 7 Virtual wi-fi oluşturma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
19.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Virtual wi-fi oluşturmak için CMD'yi yönetici olarak açıyorum. Ardından "netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid="AĞ İSMİ" key="PAROLA" keyUsage=persistent" komutunu giriyorum. Doğrulama mesajını gördükten sonra "netsh wlan start hostednetwork" komutunu giriyorum. Ancak bunun sonucunda "Barındırılan ağ başlatılamadı. Grup veya kaynak istenen işlemi gerçekleştirmek için doğru durumda değil." uyarısı aldım ve ağı başlatamadım. Ayrıca ağ bağlantılarında virtual wi-fi görünmüyor. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

• ağ ve internet altında yeni bir bağlantı oluşturun dedikten sonra seçeneklerden en altta bilgisayarlar arası geçici bağlantı kurun diye bir seçenek olması lazım benim pcde wifi olmadığından ismini tam hatırlamıyom ordan gerekli adımları izlerseniz wifi modem gibi sizin pc sinyal yaycak diğer pcler ona bağlanıp aynı ağda olmuş olcaklar, bu sayede dosya paylaşımı oyun vs işlemlerini yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

http://www.connectify.me/download-lite/

connetify yükledim ancak program çalışmadı. hotfix yüklememi istedi yükledikten sonra tekrar aynı şeyi yüklememi istedi.
  • O zaman sistemde birseyler eksik, yada yanlis ve ayni sebepten dolayi komutlarda ise yaramiyordur ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

ağ ve internet altında yeni bir bağlantı oluşturun dedikten sonra seçeneklerden en altta bilgisayarlar arası geçici bağlantı kurun diye bir seçenek olması lazım benim pcde wifi olmadığından ismini tam hatırlamıyom ordan gerekli adımları izlerseniz wifi modem gibi sizin pc sinyal yaycak diğer pcler ona bağlanıp aynı ağda olmuş olcaklar, bu sayede dosya paylaşımı oyun vs işlemlerini yapabilirsiniz

Dediğiniz yolu izledim. Ağ kurmayı başardım ancak bu sefer de Android telefonum ağı görmüyor ancak başka bilgisayarlar ve Symbian telefon görüyor ağı. Asıl amacım Android telefonuma internet sağlamaktı.
  • ağı görür görmez bilmiyorum daha önce bende wave cihazıma internet vermek istemiştim ağı görüyordu ip alamıyordu sonra farkettim o bağlantı seçeneğinde bilgisayarlar arası diyor o yüzden olmuyo galiba
  • Aygıt Yöneticisinden sanal ağ oluşturmayı açtın mı?
  • Bağdaştırıcınızda AD HOC modu etkinleştirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: operator11

Bağdaştırıcınızda AD HOC modu etkinleştirin.

cook saolllcook saolll
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fn

quote:

Orijinalden alıntı: operator11

Bağdaştırıcınızda AD HOC modu etkinleştirin.

cook saolllcook saolll

Aynısı bende de işe yaradı. Allah razı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.