Şimdi Ara

Windows 11 Update KB5012643 .NET Framework 3.5 problemi çözümü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sırasıyla "Denetim Masası - Programlar ve Özellikler - Windows Özelliklerini Aç Veya Kapat" yolu ile gerekli panele ulaştıktan sonra ".NET Framework 3.5 (.NET 2.0 ve 3.0 içerir) başlığı altındaki iki boş kutucuğu ("Windows Communication Foundation HTTP Etkinleştirme" ve "Windows Communication Foundation HTTP Olmayan Etkinleştirme") tikleyip tamam diyor, kurulumun tamamlanmasını bekliyor ve kurulum tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatıyorsunuz.

şu ana kadar bu sorundan en çok etkilenenler Intel Rapid Depolama Teknolojisi (RST), Asus AI Suite (kısmen), Corsair iCUE (tamamen ve soğutma kapalı devre sıvı soğutma kullanıyorsanız hayati önemde!) ve EVGA Precision X1 (ekran kartı overclock ve soğutma ayarları) gibi sistem araçları. bahsettiğim çözüm akabinde ilave bir kurulum, kaldırma, düzeltme vs gerekmeksizin sistem yeniden başlatma akabinde sisteminiz Windows 11 Update KB5012643 öncesinde olduğu gibi ilgili araçları sorunsuzca çalıştıracaktır.

Windows 11 Update KB5012643 .NET Framework 3.5 problemi çözümü.

• 16 Mayıs sonrası Microsoft tan indirilen ISO da sıkıntı yok.
    Veya ben yaşamadım.
    Şuan sistem sorunsuz
    Asıl Mayıs ayında gelen kb...3943 te sorun yapıyor bildiğim kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snop02 -- 24 Mayıs 2022; 8:49:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.