Şimdi Ara

Win8.1 den 7 ye geçiş yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan leptop um win8.1 ama pek memnun değilim kasmalar donmalar ve gereksiz yere boştayken bile aşırı ram kullanmalar felan oluyor windows 7 atmak istiyorum elimde cd si var atarken bi hata veriyor hata şu Windows could not load required file winsetup.dll the file may be corrupt.To install Windows,restart the installation.Error code:0x45A
    bu hatayı alıyorum çözemedim internette de bişi bulamadım çok karışık şeyler çıkıyor bilen varsa yardım edebilirmi şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ancellon

Arkadaşlar şuan leptop um win8.1 ama pek memnun değilim kasmalar donmalar ve gereksiz yere boştayken bile aşırı ram kullanmalar felan oluyor windows 7 atmak istiyorum elimde cd si var atarken bi hata veriyor hata şu Windows could not load required file winsetup.dll the file may be corrupt.To install Windows,restart the installation.Error code:0x45A
    bu hatayı alıyorum çözemedim internette de bişi bulamadım çok karışık şeyler çıkıyor bilen varsa yardım edebilirmi şimdiden teşekkür ederim

bildiğim kadarıyla win 8 win 8.1 fabrika çıkışlı bilgisayarlara win 8 den daha eski bi sürüm yüklenmiyor. bende çok denedim olmadı.
    hatta win 7 cd sini görmüyor bile pc. ama 8.1 takınca direk formata başlıyor.
    bende çok araştırdım ama bişey bulamadım internette.
    anlayacağın henüz bi çözüm bulunmuş değil.

• Bende cd yi görüyor format at tıklıyorum hata veriyor anlamadım gitti ya sinir oldum sevmedim de 8,1 i acaba bilgisayarcı ya götürsem bişi yapabilirmi
  • Arkadaşlar bu gidişle xp atıcam sinir oldum elimde çalışan xp var ama windows elini çekti diye atmak istemiyorum yoksa çok seviyorum xp yi kafam karışık ya atamıyorum 7 cd bozuk galiba
  • denemiştim onu olmamıştı malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.