Şimdi Ara

(ÇÖZÜM) SYSTEM THREAD EXCEPTİON NOT HANDLED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
3
Favori
50.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SYSTEM THREAD EXCEPTİON NOT HANDLED hatasını alan arkadaşlar vardır mutlaka forumlarda sürekli araştırmalar yapmıştım ancak birtürlü çözüm bulamamıştım. İnternette yazıyor driver güncelleyin diye ama çoğu arkadaşım benim gibi bilgisayarı bile açtığında hemen reset atıyordur nasıl güncellicem diye düşünüyorsunuz bütün sorunları halletim ve benim gibi mağdur arkadaşlara yardım edebilirsem mutlu olurum.

SYSTEM THREAD EXCEPTİON NOT HANDLED hatası wireless ve bazı driverlarla ilgilidir bu yüzden bilgisayarınıza format attıktan sonra wifi kapalı olmalı hata verip reset atmaması için, başka bir bilgisayardan pc nizin driverlarını indirin özellikle indirmeniz gerekenler BIOS, WIRELESS dır ancak ben bütün driverlarını indirdim herhangi bir sorun çıkmasın diye o size kalmış birşey bios ve wireless yeterli oluyor özellikle diyorum hiçbir şekilde internete bağlanmıcaksınız format attığınız bilgisayardan bu yüzden sizin pc nizin driverlarını başka pc den indirip kendi bilgisayarınıza aktarıp driverları kurup yeniden başlattıktan sonra hiçbir sorun kalmıcaktır ben bu çözümü denedim ve oldu bu sorun bana kafayı yedirtiyordu en sonunda düzeldi şükürler olsun :) Umarım yardımcı olabilmişimdir düzelmezse eğer sorununuza yine araştırıp yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternalss -- 2 Şubat 2014; 1:55:34 >

• Eternalss E kullanıcısına yanıt
    merhabalar. az önce bilgisayarım mavi ekrana düştü uzuuuun bir süre sonra ilk defa. internette Soma Faciası haberlerine bakarken bir kurtululuş videosuna tıkladığım anda gitti. aslında resmini çektim fakat flaş patladığı için pek birşey belli olmuyor. hata "SYSTEM THREAD EXCEPTİON NOT HANDLED (atikmdag.sys) diye geçiyor. masaüstü bilgisayar kulllanıyorum ve wifi ile bağlanıyorum internete. gel gelelim ki kullandığım driver zaten son sürüm. bios desen o da güncel ve son tek sürüm. işletim sistemi 8.1 ( güncellemesiz ) birden bire tık diye gitti yani. eskiden ne güze win 7 mavi ekranlarında hata kodlarının hepsini ezbere biliyordum ama bunda öyle birşey de yok.
    + olarak konu da biraz eski.
    (mavi ekrana düştükten sonra tekrar düşmüyor bende direk açılıyor)

sıkıntı başka neyden kaynaklanabilir bir fikrin var mı??
  • Aynı sorun bendede oluştu ne yapmalıyım? Her şey güncel zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de görülmeye başlayan gıcık hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

bende de görülmeye başlayan gıcık hata.

Bu sorunu çözmüştüm ama nasil çözdüğümü hatırlamıyorum. Bir video çekebilir mısınız? Kapalıyken açmaya çalışıp bir de mavi ekranın sa sını atarsanız hatırlayabilirim. Ama çözümü hatirlayamayabilirim de. Off nasil çözdüm. Hatırlayamıyorum.
    F8 e basar mısınız açılırken. O menü açılıyor mu? Uefi açık miydi?

• Merhaba arkadaşlar. Bu sorunu çözen var mı ?

• “SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED” and “0X0000007E” both are the same BSOD errors and if you’ve seeing this errors continuously that means your system might in some kind of windows problem. I know its feel really annoying when you get this error in middle of your work or may be on your systems startup. Normally this error caused by different types of reasons what I’m also listed below and because of that you’ll need to try different solution in order to fix your computer.
    http://www.deskdecode.com/how-to-fix-system-thread-exception-not-handled-0x0000007e/
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

bende de görülmeye başlayan gıcık hata.

Bu sorunu çözmüştüm ama nasil çözdüğümü hatırlamıyorum. Bir video çekebilir mısınız? Kapalıyken açmaya çalışıp bir de mavi ekranın sa sını atarsanız hatırlayabilirim. Ama çözümü hatirlayamayabilirim de. Off nasil çözdüm. Hatırlayamıyorum.
    F8 e basar mısınız açılırken. O menü açılıyor mu? Uefi açık miydi?

http://forum.donanimhaber.com/m_114857007/tm.htm

• SenatorTL kullanıcısına yanıt
    Maalesef sorunu yaladığımı bile zor hatırladım
    Çözümü hatırlamıyorum :(

Umarım çözersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.