Şimdi Ara

Whatsapp, çok eski işletim sistemlerinde 2017'den itibaren çalışmayacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
5.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eski cihaz kalmadıki artık. android 4 altı kullanan çok az ciha var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

An itibariyle telefonumda (iPhone 4S Versiyon 6.0.1 (10A523) ) Whatsapp simgesine tıkladığımda güncelle uyarısı çıktı, güncelle butonuna bastım güncellemeyi yaptı fakat şimdi girmeye çalıştığımda yine aynı güncelle ekranı çıkıyor, güncelleye bastığımda AppStore ekranına geçiyor, orada da sadece Aç tuşu var, ona basınca da önceki güncelle ekranına geri dönüyor.

Whatsapp, çok eski işletim sistemlerinde 2017'den itibaren çalışmayacak

Whatsapp, çok eski işletim sistemlerinde 2017'den itibaren çalışmayacak

Whatsapp kullanamayacaksınız gibi görünüyor maalesef.

• Merhaba, bir arkadaşımda:) (hakikaten bir arkadaşımda) nokia n8 var. ama değiştirmemekte ısrarcı ve whatsapp kullanmak istiyor. Bu nokia n8 symbian refresh belle diye bi sistem kullanıyormuş yanılmıyorsam. Kimi ise windows işletim sistemi kullanıyor diyor. Şimdi hangi işletim sistemi kullanıyor ve buna whatsapp yüklenebilir mi? Nasıl? Tşk.
  • Symbion belle var başka bişi yüklemediyse forumlarda var bul kur tarihi geri al çalışmazsa yapacak bişi yok 30 haziranda destek kesildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Symbion belle var başka bişi yüklemediyse forumlarda var bul kur tarihi geri al çalışmazsa yapacak bişi yok 30 haziranda destek kesildi

forumlarda ne var? whatsapp uygulaması mı? dediğin şekilde tarihi değiştirerek deneyen var mı acaba? warsa whatsapp ın hangi sürümü?
  • Forumlarda evet program var kullanan pek olmadığı için bilgim yok

Forumlarda araştır sürümleri kur dene böyle bulursun anca çalışıp çalışmadığını

• Boşuna uğraşmayın. sybian desteği kesildi. Hiçbir şekilde whatsappa bağlanamaz o cihaz. Tarihi geri almak falan çare değil. Hadi telin tarihi değiştin whatsapp serveri nasıl değiştireceksin :)

Arkadaşınız whatsapp kullanmak istiyorsa windows phone anroid yada ios oda olmadı tizen os lu bir telefon edinmek zorunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Boşuna uğraşmayın. sybian desteği kesildi. Hiçbir şekilde whatsappa bağlanamaz o cihaz. Tarihi geri almak falan çare değil. Hadi telin tarihi değiştin whatsapp serveri nasıl değiştireceksin :)

Arkadaşınız whatsapp kullanmak istiyorsa windows phone anroid yada ios oda olmadı tizen os lu bir telefon edinmek zorunda

Ben de diyorum adama ama işte paraya kıyamıyor. neyse yapacak bi şey yok o halde. tşk açıklama için.
  • Arkadaşın ben bitti demeden bitmez diyor demek ki

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Evet :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.