Şimdi Ara

Whatsapp, çok eski işletim sistemlerinde 2017'den itibaren çalışmayacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
5.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de zaten 6.0 var 2.3 kullanacak kadar fakir olanlar düşünsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OYUN OYNAYIP PARA KAZANMAK İSTEYENLER BURAYA TEK YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAKİ SİTELERE ÜYE OLMAK YATIRIM YAPMADAN SADECE OYUN OYNAYIN PARA KAZANIN ŞU ANDA BU SİTELERDEN AYLIK GELİRİM 73 TL HER AY KAZANCIM ARTIYOR HEDEFİM 120 TL OLAN KREDİ TAKSIDIMI ÖDEMEK 3 AY SONRA BAŞARACAĞIM İNŞAALLAH,,,. http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=836532bece http://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=1360http://gercekciftci.com/kayit.php?ref=469 https://www.ciftlikbank.com/Login/main/21134 http://cilginciftlik.com/?ref=25150

• quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Her whatsapp ı açtığımda çıkan uyarı, artık nefret ettirdi. Tamam desteği kesin ama light sürüm gibi birşey çıkarsınlar ve devam edelim. Elimde 7 senesini yakında dolduracak 3GS mevcut kusara bakmasınlarda bi whatsapp için telefonu değiştiremiyecem.

Bu işler öyle keyfim geldi eski sürümlere desteğe kesiyorum diye yorumlanamaz. Light sürüm gibi bir şey whatsapp gibi bir platforma asla çıkmaz.

Zamanla eski sürümlerde oluşan güvenlik açıkları, yeni teknolojilere olan uyumsuzluklar vs. varsa elbette bir yerden sonra desteğin kesilmesi normal. Sonra bir gün "bilgilerim çalındı" diye ortalıkta dolanırsınız light sürümünüzle.

Light sürüm demek açıkların olduğu sürüm demek değil bazı özelliklerin olmadığı çalışmadığı sürüm demek. Bilinçli eskitme heryerde olduğu gibi burada da uygulamada. Güvenlik açığı olmadan sadece text mesajlaşma hali hazırda yapılabilir. Haa dediğiniz gibi whatsapp light sürü çıkarırmı, bende ihtimal vermiyorum. Ama bunun içinde cihazımı değiştirmeyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

Her whatsapp ı açtığımda çıkan uyarı, artık nefret ettirdi. Tamam desteği kesin ama light sürüm gibi birşey çıkarsınlar ve devam edelim. Elimde 7 senesini yakında dolduracak 3GS mevcut kusara bakmasınlarda bi whatsapp için telefonu değiştiremiyecem.

Bu işler öyle keyfim geldi eski sürümlere desteğe kesiyorum diye yorumlanamaz. Light sürüm gibi bir şey whatsapp gibi bir platforma asla çıkmaz.

Zamanla eski sürümlerde oluşan güvenlik açıkları, yeni teknolojilere olan uyumsuzluklar vs. varsa elbette bir yerden sonra desteğin kesilmesi normal. Sonra bir gün "bilgilerim çalındı" diye ortalıkta dolanırsınız light sürümünüzle.

Light sürüm demek açıkların olduğu sürüm demek değil bazı özelliklerin olmadığı çalışmadığı sürüm demek. Bilinçli eskitme heryerde olduğu gibi burada da uygulamada. Güvenlik açığı olmadan sadece text mesajlaşma hali hazırda yapılabilir. Haa dediğiniz gibi whatsapp light sürü çıkarırmı, bende ihtimal vermiyorum. Ama bunun içinde cihazımı değiştirmeyeceğim.

Onu anladım ama hiçbir şirket aynı platform için farklı özellikte çeşitleri üretmez. Facebook uygulaması var buna benzer ama whatsapp ile aynı tür değil bunlar. Mesajlaşma uygulaması bir sosyal ağdan çok daha önemli bilgi konusunda. Buradaki bilgiler çok daha değerli ve üst seviyede güvenlik şart. Misal eski sürümü destekleyen bir light uygulama ile bu güvenlik önlemi alınamayabilir.

Ve tabi hepsinden önemlisi şirketler böyle bir uygulamanın maliyetine katlanmaz kolay kolay ki burada bir nebze dediğiniz bilinçli eskitmenin de payı vardır. Yine de kararınıza saygı duyarım ama whatsapp'ın olmadığı bir telefonu ne kadar süre daha kullanabilirsiniz, buna katlanırsınız bilemedim. Başarabilirseniz bir kez daha saygı duyarım

• hocam zaten çalışmıyor eski sürümlerde bilindik haber bu
  • Yazık olacak.
  • Ucuz yollu bir telefon almak gerekebilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Onu anladım ama hiçbir şirket aynı platform için farklı özellikte çeşitleri üretmez. Facebook uygulaması var buna benzer ama whatsapp ile aynı tür değil bunlar. Mesajlaşma uygulaması bir sosyal ağdan çok daha önemli bilgi konusunda. Buradaki bilgiler çok daha değerli ve üst seviyede güvenlik şart. Misal eski sürümü destekleyen bir light uygulama ile bu güvenlik önlemi alınamayabilir.

Ve tabi hepsinden önemlisi şirketler böyle bir uygulamanın maliyetine katlanmaz kolay kolay ki burada bir nebze dediğiniz bilinçli eskitmenin de payı vardır. Yine de kararınıza saygı duyarım ama whatsapp'ın olmadığı bir telefonu ne kadar süre daha kullanabilirsiniz, buna katlanırsınız bilemedim. Başarabilirseniz bir kez daha saygı duyarım

Benim için çok elzem değil, tabi olmaması illaki etkileyecek ama şuan bunun için telefon değiştiremeyeceğim.

• Bunlar gene iyi. Nokia Lumia 1520 de Kakaotalk kullanıyordum korede bi arkadaşla görüşürken. Geçen ay mesaj geldi windows phone dan komple desteği kestik kendinize iyi bakın diye
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Aynen o sırada forumlardan mantar gibi türemişti öyle tipler :) birde 36 ay güncelleme garantisi var diyerek gazlıyorlardı insanlardı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizdeki iphone4 zaten ios6 üstünü desteklemiyor ve uyarı vermeye başladı.ios7 denemiştik çok takılıyordu.sonra ios7.1'le biraz hızlandırdılar ama ios6 gibi değildi yine de.bu arada sadece watsapp değil foursquare ios7'yi bile desteklemiyor.minimum ios9 istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

sybian tamammi devam mi bi karar verin. 5800xm emekli edicem ona gore

hocam ben de 5800xm kullanıyordum sırf bu nedenden dolayı sony x aldım simdi bir baktım 30 hazirana uzatmışlar siz ne yaptınız emekli ettiniz mi telefonu

• symbian kullanan neden kalmamış hocam? Düne kadar symbian kullanıyordum

• Arkadaşlar mrb whatsappta biriyle yazışmalarımzı sadece tek kişiyle ama nasıl şifreleyebilirim ben İOS kullanıyorum Karşı taraf ANDROİD..
  • Bu cihazlarda desteği kestiler mi merak ettim yeni yıla girdik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Lumia alanları hala; Android ve IOS'dan iyi olacak diye kandıran hıyarlar var mı acaba?

2014'de aldığımız da, 1-2 aya herşey gelecek diye kandıranlar vardı burada, 3 sene geçti hala aynı hiç bir şey yok.

Ben yandım, benimle birlikte siz de yanın mantığı ile ya cihazı çok övüyorlar ya da diğer platformların noksanlarına gönderme yapıyorlar. Yani şu cihazın övülecek pek bi tarafı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tevfik034

Bu cihazlarda desteği kestiler mi merak ettim yeni yıla girdik

Symbian ve Blackberry kullanıcıları için destek 30 Haziran 2017'ye kadar uzatıldı.
  • Arkadaşlar blackberry whatsappında Görüntülü görüşme yok mu?
  • Whatsapp kullanmak isteyenler , 100 Tl ye bi tane Lumia 625 alıp kullanabilirler . Ayı ayınada güncelleniyor hem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Teknoloji böyle birşey işte. 5 yıl önce aldığın amiral gemisi telefon şimdi çop. Demek istediğim çok zengin değilseniz amiral gemisi telefon almayın

Amiral gemi her zaman iyidir. Bugün S2'nin tek handikapı ramin 1 GB olması.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.