Şimdi Ara

WHARFEDALE DİAMOND 9 SERİSİ; İNCELEMELER, YORUMLAR, FOTOĞRAFLAR... (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.097
Cevap
7
Favori
102.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan gitarist

amfide zone 2 var.dediğiniz gibi de düşünüyorum.power amfi almayı.ama wharfedaleleri denon iyi süremiyor.oyüzden sterio amfiyi wharfedale ile kullanıyım istedim.dali ikon 6 yada takmış durumdayım.wharfedaleleri de satmak istemiyorum.stereo kalitesi çok iyi ama daha iyisi olsun istiyorum.eskiden sony avr vardı.gerçekten aradaki farkı gayet iyi anladım.baya kararsızım

hep daha önce yazmıştım,denon ile wharf. hele 9.6 olmuyor diye,volkan hatırlarsın.eğer ikon6 alırsan emin ol aradaki farkı müthiş
    bulacaksın.bu 9.6 nın kötü olmasından değil,denon ve wharf. ikilisinin birlikteliklerinin son derece başarısız olmasındandır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nailefendi

Sony çok mu kotuydu? yani ne fark vardı arasında?

şöyle söyliyim ne tizi tiz ne bası bas.stereo da vasat.sinemada karmakarısık.tek tek sesleri duyamıyorsun.sadece yüksek ses.başka hiçbir şey yok.ama bahsettiğim amfi sony da1200es daha yüksek modeleri iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

quote:

amfide zone 2 var.dediğiniz gibi de düşünüyorum.power amfi almayı.ama wharfedaleleri denon iyi süremiyor.oyüzden sterio amfiyi wharfedale ile kullanıyım istedim.dali ikon 6 yada takmış durumdayım.wharfedaleleri de satmak istemiyorum.stereo kalitesi çok iyi ama daha iyisi olsun istiyorum.eskiden sony avr vardı.gerçekten aradaki farkı gayet iyi anladım.baya kararsızım

hep daha önce yazmıştım,denon ile wharf. hele 9.6 olmuyor diye,volkan hatırlarsın.eğer ikon6 alırsan emin ol aradaki farkı müthiş
    bulacaksın.bu 9.6 nın kötü olmasından değil,denon ve wharf. ikilisinin birlikteliklerinin son derece başarısız olmasındandır...

demiştin hocam haklıydın.ama zaten kolonları değiştiriceğimi düşünüyordum.amfi gayet başarılı bir amfiydi,iyi fiyata buldum kaçırmak istemedim.wharfedaleleri satmak istemiyorum dediğim gibi yapsam sence nasıl olur.

• merhaba arkadaslar,
    ev sinema sistemi kurmak istiyorum. sinema ve muzik dinleyecegim. yaklasik 2000tl butce ayirdim bu is icin. forumdan edindigim bilgiler isiginda amerikadan gelen bir arkadasima yamaha 663 avr aldiracagim (fiyati 400$).yanina wharf. dia 9.6 alacaktim ama bir de suna rastladim (wharf. dia. hcp takim).

http://wharf. dia. hcp takim

ozellikle filmlerde yamaha 663den daha iyi verim alabilmek icin 5.1 almak daha mi mantikli yoksa dia. 9.6 yi mi onerirsiniz? ikisinin fiyati birbirine yakin.

bu arada niyetim apartmani sallamak degil, keyifli film-muzik dinlemek

tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benozy -- 15 Şubat 2011; 21:55:34 >

• Arkadaşlar elimde 2 adet surround olarak kullandığım ayaklarıyla beraber temiz Wharfedale 9.3 ve 1 adet SW 150 sub var sizce fiyatı ne kadar eder ilgilenen varsa yazışabiliriz.
    İyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: benozy

merhaba arkadaslar,
    ev sinema sistemi kurmak istiyorum. sinema ve muzik dinleyecegim. yaklasik 2000tl butce ayirdim bu is icin. forumdan edindigim bilgiler isiginda amerikadan gelen bir arkadasima yamaha 663 avr aldiracagim (fiyati 400$).yanina wharf. dia 9.6 alacaktim ama bir de suna rastladim (wharf. dia. hcp takim).

ozellikle filmlerde yamaha 663den daha iyi verim alabilmek icin 5.1 almak daha mi mantikli yoksa dia. 9.6 yi mi onerirsiniz? ikisinin fiyati birbirine yakin.

tesekkurler...

663 ile 9.6 kullanan biri olarak sana kesinlikle 663 ile beraber o paketi tavsiye ederim,zira o paketteki frontlar 9.5 ve 663 onların hakkından tam gelir.
    9.6 ların hakkını tam veremiyor zira...
    sinemada 663 kesinlikle çok iyi bir amfidir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benozy

merhaba arkadaslar,

tesekkurler...

663 ile 9.6 kullanan biri olarak sana kesinlikle 663 ile beraber o paketi tavsiye ederim,zira o paketteki frontlar 9.5 ve 663 onların hakkından tam gelir.
    9.6 ların hakkını tam veremiyor zira...
    sinemada 663 kesinlikle çok iyi bir amfidir

Tamer Abi merhaba,

9,5 kullanıcısı olarak cihaza takıma tamamen kefil olabilim.bu arada ben de benim takımı elimden çıkartmak istiyordum evde tadilat yaşam ünitesi vb.bu fiyatları gördükten sonra vazgeçtim.Stereo olarak kullanırım yinde satmam diye düşündüm.

• quote:

4 ohm da 2*70w mı?
    yapma dostum bu şekilde 9.6 ları zor sürersin,daha doğrusu süremezsin.hop. 6 ohm da 200w...
    benim amfim 6 ohmda 135-140w civarı basıyor,iyi süremediğini düşünüyorum,4 ohm da 180w civarı yapar buda.

üstadım sana katılıyorum benim derdimi biliyosun.o yuzden wharfedaleri satıyorum.denonla berbatlar paradigm 11v6 yada dali ikon 6 almayı düşünüyorum
  • wharfedale 9.6 satılıktır.ilgilenen arkadaşlar pm atabilir
  • 9.6 almak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı bence
  • arkadaşlar biraz saçma olacak ama merak ettiğimden dolayı kendimi engelleyemiyorum bu wharfedale lerin duvar hoparlörleri (Dsf-21) hem watt olarak güçlü hemde fiyat olarak inanılmaz ucuz geldi bana 9.6 larla performansı nasıl bi hile varmı bu işin içinde çiftine 300 tl istiyolar bookshelf hoparlöre göre avantajı dezavantajı nedir surround performansı vnasıl ?
  • şimdi arkadaşım bu dfs 21 surrond yani sinema hopörlerinde koltukların arkasında yer alan çevreleyen sesler için kullanılan hoparlördür.efekt sesleri için iyi ama front yani ön kolon için vasat bir kolondur.9.6 kendini kanıtlamış hem stereo hem sinema keyfi için yüksek kaliteli hoparlördür.ön kolon olarak kullanılır.
  • quote:

şimdi arkadaşım bu dfs 21 surrond yani sinema hopörlerinde koltukların arkasında yer alan çevreleyen sesler için kullanılan hoparlördür.efekt sesleri için iyi ama front yani ön kolon için vasat bir kolondur.9.6 kendini kanıtlamış hem stereo hem sinema keyfi için yüksek kaliteli hoparlördür.ön kolon olarak kullanılır.

zaten front olarak tbiki kullanmam surround olara olabilir diye düşünüyorum ama fiyatı beni tehlikeli gösteriyor gibi
  • 300 tl fiyat isteyen kurnaz kim olaki ?

geçen sene 120 tl ye gittigidiyorda satılıyordu,360 verir 9.2 alırsın yahu
  • quote:

300 tl fiyat isteyen kurnaz kim olaki ?

9.2 güç olarak düşük gelir onkyo 3007 ye o kadar araştırıyorum bi arpa yolu yol katedemedm cihaz duruyo öyle

• evet fiyat olarak pahalı 9.3 al ozaman
  • biraz önce sahibinden com da kef q9 satıyolardı.takas teklif ettim üstünü veririrm dedim kabul etti.sizce nasıl speakerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirtymoney

quote:

9.2 güç olarak düşük gelir onkyo 3007 ye o kadar araştırıyorum bi arpa yolu yol katedemedm cihaz duruyo öyle

9.2 düşük gelir diyorsun ama dfs bakıyorsun anlayamadım...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dirtymoney

quote:

9.2 düşük gelir diyorsun ama dfs bakıyorsun anlayamadım...

dfs 21

Çift Yönlü Duvar Tipi Hoporlör, 25-200 watt 6 ohm, sensitivty 90 dB, 70 – 20

kHz, 2x 25 mm. Textile Tweeter, 2 x125 mm Bass/Mid, size 365x415x175, 4.2

özellikleri bu şekilde

• Merhaba,

Sıfırdan sistem kurmaya calisiyorum, hem sinema hem muzik icin kullanacagim.
    Yamaha NS-777'leri dinledim ve gayet hosuma gitti ancak her gittigim dukkanda tweeter'i patlak bir teshir vardi nerdeyse, sorunlular mi diye dusunuyorum,
    Jamo 606'lar da fena degildi acikcasi,
    wharfedale dinleme firsatim olmadi,
    bu üç hoparloru bilenler varsa ufak bir karsilastirma yapabilir misiniz?

Son olarak da bu hoparlorleri alacaksam "kazik" yememek icin hangi fiyatlari zorlamaliyim?

Tesekkurler....
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.