Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim de demek istediğim tam da bu işte. Eğer oyuncu sayısı eşit ise gerçeğe aykırı bir kaç düzenleme yapılması şart yoksa bu oyun esas o zaman oynanmaz. Hee ama dediğin gibi 2-3 Tiger'a 7-8 T-34'ün düşeceği bir tarihsel oyun modu yaparlar o zaman işin rengi değişir tabii. İşte o zaman bütün verileri tamamen tarihsel yaparsın, o zaman hem Sovyet oynayanlar hem de Nazileri oynayanlar farklı stratejler ile savaşmak zorunda kalırlar. Hem belki o şekilde daha da zevkli olmuş olur. Ama şuan o şekil bir maç sistemi yok ise en adil sistem budur. Bu arada kaldı ki tanklarda gerçekten Naziler üstün bence. Tiger tek yiyor diyorsunuz ama Pz. III'ün 50 mm topuyla 800-1000 m'den az KV-1 harcamadım ben ya da 152 mm top ile 10 metre mesafeden vurupta patlatamadığım çok tank var Bu da pek akla mantığa yatan bir olay değil ama oluyor işte böyle şeyler yapacak bir şey yok.

@tayox06

Sovyetler'i Amerika mı kurdu

Bak şimdi beni iyi dinle, söyleyeceklerimde hiçbir şaka yok; ben siyasi tarihten yüksek lisans okuyorum, senin bu söylediklerini McCharty, hatta Goebbels bile iddia edememişti. Çünkü böyle saçma bir iddiayı somutlandırabilecek uydurma kanıtları onlar bile yaratamadılar. Fakat eğer sen bu iddianı temellendirebilirsen abartmıyorum Nobel'i hatta hatta Oscar'ı bile alabilirsin. Ben senin yerinde olsam işi gücü bırakır tezimi yazmaya başlardım bak çok ciddiyim. Yeryüzünde bir ilki gerçekleştirebilirsin

• Şu oyunda ki denge nasıl sağlanabilirdi ki?Bu kadar yazılıyuor çiziliyor ama ortada bu sorunun cevabı niteliğini taşıyan bir satır yok.Gerçekteki gibi tiger lar 3-5 rus tangınamı bedel olmalıydı?Yani tiger olan kişi bir tiger alabilirken savaş alanına sırasıyla 3 rus tangı sokabilsen ne yazardı?.Tiger tek tek çerez gibi yerdi yine.
    Yapımcı firma ne yapabilirdi ki?.Ya sonraki nesil eşit güçte (belki daha güçlü) tanklarla eşleştirecekti yada farazi tank uyduracaktı.ALmanlar ezip geçseydi farklı bir durummu söz konusu olacaktı?.Uçaklar konusunda da birçok noktada alman uçaklarının daha avantajlı olduğunu bizzat tecrübe ettim.SAvaşlara bakıyorum çoğunda liderlik konusunda eşitlik söz konusu hatta kimseninb eğenemdiği ingiliz uçakları genelde birinci oluyor.

Bunlar benim tecrübelerim.2. Dünya Savaşında bulunmuş dünya devi ülkelerin olduğu bir oyunda denge sağlamak öyle kolay iş değil aban göre..Bİrde Allah muhafaza bizim ülkemiz de oyunda olsa bu tgartışmaların boyutunu ne olurdu acep?.Hayır alan memnun satan memnun....

• Okumuşsun ama boşa okumuşsun komün arkadaşım.
  • Evet bende yıllar sonra farkettim maalesef. Meğerse Ekim devrimini Wilson, Küba devrimini Eisenhower yapmış, Guevara, Castro, Lenin falan hep Amerikan ajanıymış. Hatta Marx ateist görünümlü yahudi, yani direkt masonmuş. Engels aslında burjuvanın ta kendisiymiş. Nazım Hikmet, Aziz Nesin, Can Yücel, Louis Aragon, Pablo Neruda, Bertolt Brecht, Dmitri Shostakovich, Charlie Chaplin, Pablo Picasso, Albert Einstein bunlar hep sırf Hitler'i kötülemek için Amerika tarafından piyasa sokulmuş adamlarmış.

Hele bir film izleyip aydınlandım ki bunların gerçek yüzlerini gördüm arkadaşım, doğru yolu buldum inşallah ----> http://www.youtube.com/watch?v=7dVG4MmaAJQ

• arkadaşlar acil yardım lazım
    ekran kartım ati 4850 hd 1gb 256 bit
    ram 2gb ddr2 667 mhz
    işlemci amd athlon 6000 3.00 ghz böyle windows 7 32 bit'de low da 60 fps üstünde oynarmıyım acil yazarsanız sevinirim ona göre
    tekrar bilgisayarımı montelicem lütfen yardım
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Low ayarlar ve eski ekran kartı desteğini seçersen oynatır düşüncesindeyim. ATI Mobility HD 5650 ve i5 430m ile her şey yüksek köşe kuşatma kapalı 40-45 fps görüyor.Elimde daha düşük bir sistem olmadığı için başka örnek veremiyorum.
  • 4850 baya iyi kart aslında umarım oynatır
  • Oyunda tekrar bir gireyim dedim, aman yarabiii. Alman uçaklar hatırladığımdan bile kötüymuş. Ne manevra yapabiliyor, ne sağlam bunlar. Dedim ya Amerikan ya İngilizlere başlayayım. İngilizlerde Hurricane Mk1 çok hoşuma gitti.30-35 derece ile tırmanırken bile hızlanıyor eşoleşek. Alman uçakları direk Stall olur 35 derece ile tırmanmaya kalkan
    Sonuç: Amerikan uçaklarına mı başlayayım İngilizlere mi? Çok uzun vadede oynamam zaten. Jetlere falan gelemem yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rank 4 de rus uçaklarının hantallığı başıma bela oldu benimde.16 s lik yaklar gitti yerine 23 saniye dönüşlü yaklar geldi ki it dalaşı hayal oldu.İngiliz uçaklarına bakıyorum 13 saniye vs..düşük kalibre tamam ama diğer figterlar ile savaşta çok avantajlı.AÇıkçası savaş alanında en çok çekindiğim düşman uçakları ingiliz uçakları oluyor.
  • fukox kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar oynarım deseydin Usa derdim.Ama o kadar oynamam diyorsan 2 seçenek arasında en mantıklı hareket ingiliz.Yalnız ingilizlerin avlarina cok rahat ks atılıyor. Sürekli asis yazisi görmekten bikmazsan süper ucaklari var.Birde 2x20 2x7.7m olan seriler yetersiz kaliyor.4x20mm top versiyonu olan uçaklar cok güzel. Gariptir 13-16 sn de dönen ingiliz ucaklari jetlere geldimi 22 sn -20sn ye çıkıyor ve diger ucaklara göre büyükler kolay hedefler yani.Birde ingilizlerin uçaklar genellikle yavaş ama güzel tırmanışa geciyorlar.Hafiften alman taktiği yapilabilir.Yuksel dal vur kısaca ingiliz ucaklarin hersey den biraz konulmuş gibi.Ben jetler dahil ingilizlerdeki ucaklari açtım ama adam kovaliyamayinca sinir oldum Usa geri döndüm.Ben sonuna kadar oynarım diyorsan gene söylüyorum Usa oyna rank 2 den sonra cok kazma ucaklari var ama rank 4 geldin mi o bearcat serisi yok mu katil katil.:)

EKLEME

B17 serisine de mutlaka bakman lazım. Ben bomber oynamam deme o bir bomber degil o bir efsane.Gerci br si 5.7 cekildiginden beri yüksek rank yüzünden yüzüm gulmuyor ama neyse hala güzeller. Benim lvl 4 b17 de tilsim var ekipman, mürettebat ace.10k deneyim sırf b17 den geliyor. Usa baştan sona 1 ayda günde 2 saat ile bu şekilde açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 22 Ağustos 2014; 10:08:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• _CCCP_ kullanıcısına yanıt
    Goebbels in iddaa etme gibi bir şansı varmı acaba.Ben açılmış belgeler üzerinden konuşuyorum.

http://michaelsikkofield.blogspot.com.tr/2014/08/komunizm-kzl-devrim-sovyetler-birligi.html
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Eğer 1 ayda açtıysanız jetleri falan ben de açarım sanırım. Yani uzun süreden kastım 1-2 yıldı
    Amerikanlara başlıyorum o zaman. Sağolun tavsiyeniz için

Dediğim gibi benim b17 de tılsım vardı %100 deneyim bonusu yani.Birde uçak ile ben oynarken BR'si 3.3 daha sonra 3.7 olmuştu.Gelen uçaklar çarşaf gibi uçaktı. Gelene gidene tek atıyordu o sıralar meret.Vaktim olduğunda oyunlarımın bölüm sonunu koyayım 200k aslan 120k deneyim-150k aslan-50k deneyim falan filan çok uçuk oyunlar var videolarını sakladım ama oynatamıyorum.Versiyon hatası veriyor ama açabildiklerimi açar ss atarım.

Birde USA sizi bir süre ayar edecek söyleyeyim.Dönüş özürlü uçaklar ama allahı var hızlılar. CAT serisinden gitmen daha hayırlı olur mustang ve türevleri deli gibi tamirat masrafı çıkartıyor.BR'leride 5.0 a çıktı zaten benim gözümde bir anlamı kalmadı.Direk uçak açayım diyorsan kampanyaları takip et bir paket al 2 tane uçağı Tılsımlı yap 1 aya bütün ağacı açarsın.19.70 dolara bir paket almıştım ben 10.000 altın kartal 2 ay pre birde 2 tane pre uçak canavar gibi paketti.Bulamadım şimdi onu ace paketi 40 dolar diyor ama ben 19.70 almıştım.

• Alkımm kullanıcısına yanıt
    Uçaklar hakikaten dönme özürlü. Barrel Roll'u bile 3-4 saniyede yapıyor anca
    Dediğiniz gibi Bearcat olan seriden gitmeye başladım. Öbür tarafta da çok iyi Jetler var aslında. Biraz kararsız kaldım yani
    Tılsım olayını da ilk kez duydum sizden. Ben sürekli savaşa gir-çık yaptığımdan denk gelmemişimdir belki de

Uçağına göre değişiyor bir nevi uçağı pre uçak yapıyor yalnız para ödülünü artırmıyor sadece deneyimi.LVL 3 ve 4 arası 1250 tılsımdı hatta bazen kampanya yapıyorlar %50 indirim gibi ben o şekilde bearcat tılsımladım.Ama uçağın br'si 6.3 olduğu için karşıma jet geliyor.Tabi bir numarası kalmıyor aslında canavar gibi uçak.Senin yerinde olsam bomber ile kasarım jete kadar dayanırım diyorsan en iyi jet tartışmasız Usa'da.
  • Bugun Ruslarla acilisi guzel yaptim.

War Thunder (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 23 Ağustos 2014; 13:55:24 >
  • Bu eşleştirme sistemi neye göre yapılıyor.America oynuyorum şu an.Rank 2 den rank 3 e özellikle geçmemeye çalışıyorum 3 den bikaç uçak açamdan ama işe yaramıyor.RAnk 1 -2 karşık filom sürekli rank 3 uçaklı ruslarla almanlarla eşleştiriliyor.Bu çok saçma.B25 ile 45 mm lik yak a karşı ne şansım olabilir.

Cİdden bu eşleştirme rank a göre değil mi?Oyuncu sayısı demeyin binlerce oyuncu var sonuçta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Bu eşleştirme sistemi neye göre yapılıyor.America oynuyorum şu an.Rank 2 den rank 3 e özellikle geçmemeye çalışıyorum 3 den bikaç uçak açamdan ama işe yaramıyor.RAnk 1 -2 karşık filom sürekli rank 3 uçaklı ruslarla almanlarla eşleştiriliyor.Bu çok saçma.B25 ile 45 mm lik yak a karşı ne şansım olabilir.

Cİdden bu eşleştirme rank a göre değil mi?Oyuncu sayısı demeyin binlerce oyuncu var sonuçta..

Rank a gore degil.Battle rating (br) e gore.Alt
    ust 1 br fark olan ucaklarla eslesirsin en fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son yamadan sonra B-XX serisinin (BR)'si çok artı.B17 ler 5.7 lere fırladı oyunda 5.7 ile 6.7 arasında bir düzlemde rakip buluyor.Çoğu uçağın (BR) değerleri çok saçma görünen köy kılavuz istemez ama ABD vs Almanların (BR) değerleri çok yüksek.Hele ki birde 5.7 üstüne çıkarsanız vay halinize direk jet savaşlarına atıyor.

Dün 3.Ülkeyi de fulleyim diye Almanlar ile girdim en yüksek (BR) li uçağım 6.3 dü ne göreyim karşımda ki takımda 3 tane vampire var mevcut (BR) si 7.3 parça pincik etti tabi.Ben sn de 3.7m ile tırmanırken adam 39 ile tırmanıyor. Birde nedense ben jet savaşlarını pek sevemedim gitti USA ve RUS bütün jetler açık ama hala pırpırlı uçaklardan aldığım zevki alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 28 Ağustos 2014; 12:00:40 >

• beyler oyunu oynayabiliyorum ama şu uçakların hangisi iyi hangi uçakları almalıyım hangi ülkeyle savaşmalıyım kafam karıştı şuanki amacım hangi uçağı almak olsun bana yardımcı olursanız iyi olur yardım etmek isteyen ve konudaki herkez beraber bir şekilde oynamak isteyen mesaj atsın ts3 den oynarız
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.