Şimdi Ara

vw polo 1.4 mü yoksa seat ibiza 1.2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben bu iki arac arasinfa kaldim kisaca soyleyim kullanan arkadaslar varsa soylesinler polo 1.4 85 ps comfortline 35.900 seat ibiza 1.2 85 hp 34.600 civsrlarinda her yonuyle kiyaslayacak olursak hangi arac daha iyi olacaktir buyuk ihtimal yil sonuna kadar baskada dusmez gibi fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekkeravza38 -- 4 Kasım 2013; 23:14:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekkeravza38

Merhaba arkadaslar ben bu iki arac arasinfa kaldim kisaca soyleyim kullanan arkadaslar varsa soylesinler polo 1.4 85 ps comfortline 35.900 seat ibiza 1.2 85 hp 34.600 civsrlarinda her yonuyle kiyaslayacak olursak hangi arac daha iyi olacaktir buyuk ihtimal yil sonuna kadar baskada dusmez gibi fiyatlar

ben de her iki araca bakıyorum ama ibizanın 1.2 85hp modeli yok diye biliyorum. 1.2 tsi dsg model 105hp olarak geçiyor, 37600 fiyatı var.
  • Ibizadaki motor 105 hp. Bence ibiza almanız daha iyi olur, hem poloya göre dolu, motoru daha güçlü ve yeni teknoloji.

• ibiza 1.2 tsı motorların hepsi yarı otomatik dsg sanzıman ve hepside 105 hp gücünde poloda 2014 ortalarına doğru kasa değiştirecek

şimdi ibiza almaya kalksan dsg ne zaman sorun çıkaracak tedirginliği yaşayacaksın

polo alayım desen hem cidden boş bir araba ki ben 2011 de sıfır aldım hemde 1 sene içinde kasa değiştirecek ve senin aldığın bu araç değer kaybedecek ister istemez

bence ford fiesta düşün derim bu iki aracın yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Ibizadaki motor 105 hp. Bence ibiza almanız daha iyi olur, hem poloya göre dolu, motoru daha güçlü ve yeni teknoloji.

Sitesine girin bakin derim ben zaten engellibyasasindan yatarlanarak alacam ins. Bana polonun gelisi 25 bin civari

• quote:

Orijinalden alıntı: ernn93

Ibizadaki motor 105 hp. Bence ibiza almanız daha iyi olur, hem poloya göre dolu, motoru daha güçlü ve yeni teknoloji.

Evet pardon ben zaten engellibyasasindan yatarlanarak alacam ins. Bana polonun gelisi 25 bin civari

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.