Şimdi Ara

Volvo bakım fiyatları (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.872
Cevap
32
Favori
277.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faith55

Merhaba.. Yaklaşık bir ay önce 2012 s40 d2 aracımı 60.000 bakımını 1740 tl ye yaptırdım.(samsun otokoç) Bakım+ 4 balata için ödedim bu rakamı. Şimdi foruma göz gezdirince ödediğim rakam uçuk geldi.. Sorum şu; 4 balata için 60 bin km değişimi normal mi? (Daha önceki araçlarımda aynı km lerde 4 balata değişimi olmamıştı.) Total olarak 1740 fazla değil mi? Sanırım bundan sonra ben de özel servis araştırmasına gireceğim.. Yetkili servis olsun kafam rahat olsun diye diye ...

Selam bendede s40 2011 modeli var 60 bakımını yeni Yaptım 500tl tuttu Ayrıyetten ön ve arka balataları bende değiştirdim önler bitmişti ama arkalar daha giderdi internetten balataları 138 tl TRV aldım 60 bakımı fren hidroligi dahil 650 tuttu özel serviste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en yakın güvenilir özel Volvo servisi Ankarada arkadaşım ona göre.Burada herkesin en methettiği özel servis beni 4 binlik yapıyordu nerdeyse;
    sonra ikinci önerilen diğeri 2bine halletti.
  • selam arkadaşlar. uzun bir seçim süreci sonunda s60 almak üzereyim. beni kuşkuya sevk eden bir kaç sorum var cevaplarsanız memnun olurum. aracı 2015 premium dizel otomatik alacağım düşük kmde. bakımların biri hafif biri ağır dendi bana. ve hafif olanlar için dahi 750 tl gibi bir fiyat duydum. bakım fiyatları ne alemde? zira yılda 30 bin km civarı yapıyorum. benim için önemli. bu arada ikinci el açısından sıkıntılı olduğunu biliyorum ama bu durum ne seiyede? aylarca bekleniyor mu satabilmek için? şimdiden teşekkür ederim.
  • a_r_k A kullanıcısına yanıt
    Bakım fiyatları ile ilgili referans tutarları Volvo danışma hattından öğrenebilirsiniz. Ancak o fiyatlar her bayide değişkenlik gösteriyor. Bu sebeple bakım öncesi size yakın bir kaç bayi ile görüşmenizi tavsiye ederim. 2. el konusunu ben de merak ediyorum aslında. Yakında değiştirmeyi düşündüğüm için şimdiden bilgi alabilirsem ne ala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Günal -- 6 Kasım 2015; 8:46:49 >
  • izmir volmar da 80 bin bakımı yaptırttım..bakım 530 tl..tüm filtreler orijinal..sağ ön tahrik mili körüğü patlaktı .sökülüp değişti 150 tl..sağ ve sol ön deve boynu fişeği değişti 300 tl(servis komple değiştiriyor işçilik hariç 1000 tl) fren hidroliği değişimi 70tl..şanzıman yağı 1 litre 50 tl rot balans ayarı 60 tl toplam 1170 tl...serdar usta toplam 1050 tl ye bağladı..allah razı olsun.tüm bu işleri 3 saatte bitirdi..servis olaydı masraf 3-4000 tl ve 2 gün de zaman gerekirdi..izmirde tüm volvo culara tevsiye ederim
  • izmir volmar da 80 bin bakımı yaptırttım..bakım 530 tl..tüm filtreler orijinal..sağ ön tahrik mili körüğü patlaktı .sökülüp değişti 150 tl..sağ ve sol ön deve boynu fişeği değişti 300 tl(servis komple değiştiriyor işçilik hariç 1000 tl) fren hidroliği değişimi 70tl..şanzıman yağı 1 litre 50 tl rot balans ayarı 60 tl toplam 1170 tl...serdar usta toplam 1050 tl ye bağladı..allah razı olsun.tüm bu işleri 3 saatte bitirdi..servis olaydı masraf 3-4000 tl ve 2 gün de zaman gerekirdi..izmirde tüm volvo culara tevsiye ederim
  • Merhaba;
    2008 V-50 için ön disklere araç üstü torna yapıldı, balatalar değişti. Ücret 80 tl torna, 20 tl işçilik.
    İşlem yeri Kocaeli BOSCH FREN SERVİSİ.. ENDER OTO

Saygılar..
  • Herkese Merhaba,

Partikül filtresi ve ADM sıvısı sorunlarınız için lütfen bana ulaşınız..
    Sakın sözüm ona "Yaparız abi.." yaklaşımlı egzoz'culara gidip partiküllerinizin içini boşalttırmayın..

İçi boşalmış partikülün dönüşü yok.. Unutmayın..

Saygılarımla...
  • bursa volnur (ozel servıs) tercih ediyorum.
    120.000 bakım trigerler vs 1000tl tuttu periyodikte 500tl alıyor

gecen gun balataları degıstırdım sanayıde balatacıda 140tl :)
  • 130bın bakımı baska bır ozel servıste yapıldı (bosch)
    rutın bakım artı on kayıs degısımı 380tl
    d3 2011
  • Merhaba,
    aracım V40 D2 Powershift, 2013 kasım ayında almıştım ve fabrika garantisi doldu 2 yıldı. fakat Volvo türkiye +1 yıl veriyor ama şöyle bir durum var garanti kapsamında yapılacak işlem için onay ile devam ediyorlar, örnegin bakımları yetkili servise zamanında yaptırmadıysanız garanti onaylanmayabilir diyorlar. bu durumda periyodik bakımlar için servise +1 yıl daha devam etmek mantıklı gelmiyor fakat riskli bir durum olarak değerlendiriliyor.
    sonuç olarak yetklili servis dışında önerebileceğiniz Özel Servis ler nelerdir Avrupa yakası için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcana

Merhaba,
    aracım V40 D2 Powershift, 2013 kasım ayında almıştım ve fabrika garantisi doldu 2 yıldı. fakat Volvo türkiye +1 yıl veriyor ama şöyle bir durum var garanti kapsamında yapılacak işlem için onay ile devam ediyorlar, örnegin bakımları yetkili servise zamanında yaptırmadıysanız garanti onaylanmayabilir diyorlar. bu durumda periyodik bakımlar için servise +1 yıl daha devam etmek mantıklı gelmiyor fakat riskli bir durum olarak değerlendiriliyor.
    sonuç olarak yetklili servis dışında önerebileceğiniz Özel Servis ler nelerdir Avrupa yakası için.

Merhaba, Maslak'ta Gençler Oto'ya bir kaç kez gittim, deneyebilirsiniz. Önceki sayfalarda memnun kalmadığını söyleyen vardı ama ben 3 kez gittim, memnun kaldım.
  • Volvo V40 D2 aracımın 10.000 km bakımını geçen haftasonu İzmir Volcar Gaziemir de 720 tl ye yaptırdım.

%5 harici iskonto yapılmadı.
  • Merhaba, 2012 T3 V40'ın 60.000/3.yıl bakımını yaptırdım, toplam işçilik dahil 1600 TL tuttu, motor yağı, bujiler, ön fren balatası , yağ-hava-polen ve benzin filtresi değiştirildi.

• 2008 D2 S40 için bakım masrafları işçilik ve parçalarla toplamda 360 lira tuttu. Parçalar aşağı yukarı 240-250 lira.Tabi orijinal değil yan sanayi parçalardı ankpar.com'dan (kendimden) sağladım. İşçilik ise Şaşmaz'da Volvocu Mustafa usta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazimraho -- 25 Ocak 2016; 20:52:33 >

• merhabalar...

2011 S40 D2 ile volvo ailesine katıldım..

İzmir ilindeki özel servisler hakkında bilgi ve tavsiyesi olan volvo kullanıcılarının tavsiyelerini bekliyorum..
  • S60 D2 kullanan ve yakınlarda 60.000 bakımı yaptıran var mı ? Servisin verdiği fiyatlar yüksek geldi ve sanırım artık özel servise dönme zamanı geliyor.

Ankara'da tavsiye edebileceğiniz iyi bir Volvo özel servisi bakıyorum.
  • Bir ay önce bakım için her zamanki özel servisime gittim. Bir aydır on yıllık ustamın piyasada 4 litresi 65 tlye satılan Mobil 05-30 yağın 6 litresine nasıl 300 tl yazdığını hazmedemedim!
  • hesheit kullanıcısına yanıt
    Ayıp etmiş. 10 sene dile kolay. Benim gibi pek çok kişiyi de oraya yönlendirmiştin. Sayende bir sürü müşteri kazanmıştı. Küçük hesaplar peşinde koşarken kaçırdığı büyüğünü düşünmüyorlar maalesef...

Bakımları şimdilerde toplamda ne tutuyor hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 7 Şubat 2016; 22:36:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

S60 D2 kullanan ve yakınlarda 60.000 bakımı yaptıran var mı ? Servisin verdiği fiyatlar yüksek geldi ve sanırım artık özel servise dönme zamanı geliyor.

Ankara'da tavsiye edebileceğiniz iyi bir Volvo özel servisi bakıyorum.

Pazarlıkla 900-950 tl'ye düsürebilirsiniz diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.