Şimdi Ara

Vodafone Cep1 tarifesi yanıltıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tarife insanı çileden çıkarıyor. Ne kadar saçma maddeleri var. Kontör yükleme şartı yok denilyor ama var. Her yöne 1 kontör ama 250 dakika ile sınırlı. Reklamlarda bunları söylemyorlar. Ama Turkcell'in sitesinde yazmışlar.. Orada okuyunca anladım. Şikayet var'a da şikayet ettim.

Bu tarifeye sakın geçmeyin. Aylık 200 kontör yükleme şartı var.

• Bence sen

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.vodafone_cep1.php

bir daha oku...

Cep1 de koşul 3 ay yok :) ondan sonrada olmaz sanırım..
  • bence tcell in sitesi seni yanıltmış. vodafone un kendi sitesinde dakika sınırı gösterilmemiş.daha önce ayrım yapmayan tarifede sınır vardı ancak artık yok...işte detayı burada:

# Tüm Vodafone Cep1 Tarifesi aboneleri, kontör yükleme şartı olmaksızın, 24 Haziran � 24 Eylül 2008 tarihleri arasında yurtiçinde dakikası 1 kontöre görüşme yapabilecekler.
    # Vodafone Cep1 Tarifesi'nden bireysel aboneler yararlanabilirler.
    # Yeni aboneler Başlangıç Paketi satın alarak, mevcut aboneler paket değişikliği ile Vodafone Cep1 Tarifesi'nden yararlanabilirler.
    # 25 Eylül 2008 tarihinden itibaren, indirimli tarifeden (1 kontör/dk) yararlanabilmek için 30 günde bir, tek bir seferde olmak üzere en az 200 kontör yüklenmesi gerekmektedir. 30 gün sonunda en az 200 kontör yükleme yapılmazsa görüşmeler, indirimsiz tarife olan 3 kontör/dk�dan ücretlendirilmektedir.
    # Dakikası 1 kontör uygulaması 60 sn./kontör, dakikası 3 kontör uygulaması ise 20 sn./kontör olarak ücretlendirilmektedir. 24 Haziran � 24 Eylül 2008 tarihleri arasında yapılan yurtiçi görüşmelerde 60 sn./kontör uygulanmaktadır.
    # Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
    # Vodafone Cep1 Tarifesi'nde konferans görüşme özelliği kullanılamamaktadır.
    # "Ayrım Yapmayan Tarife" ismi 24 Haziran 2008 tarihinden itibaren �Vodafone Cep1 Tarifesi� olarak değiştirilmiştir.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.vodafone_cep1.php

• 24 eylüle kadar kontör yükleme koşulu yok(reklamlarda da aynen bu şekil belirtiliyor)
    250 dakika konuşma sınırı kaldırıldı
    tarifeye geçişteki 75 kontör ücreti kaldırıldı
  • evet 24 eylüle kadar yok tek avantajı şu an her yöne 1 kontör olması o da 60 sn. ücretlendirilmesi var
  • Bildiğiniz gibi reklâmların altında ufak puntolarla ve hızlı bir şekilde kapsamlı bilgi için diyerek internet sitelerine yönlendirdikleri için rekabet kurumunun da yapabileceği fazla bir şey kalmıyor.
  • İlk önce tamamen araştırın sonradan konuşun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: buisimmusaitdegil

Bu tarife insanı çileden çıkarıyor. Ne kadar saçma maddeleri var. Kontör yükleme şartı yok denilyor ama var. Her yöne 1 kontör ama 250 dakika ile sınırlı. Reklamlarda bunları söylemyorlar. Ama Turkcell'in sitesinde yazmışlar.. Orada okuyunca anladım. Şikayet var'a da şikayet ettim.

Bu tarifeye sakın geçmeyin. Aylık 200 kontör yükleme şartı var.

nerden çıkardın bunları yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

evet 24 eylüle kadar yok tek avantajı şu an her yöne 1 kontör olması o da 60 sn. ücretlendirilmesi var

Dakikası tek kontör bırakalımda oda 60 sn olsun :D

0,2 kontör kesecek hali yok ya

Ama olsada süper olur
  • aslında tcell her yöne dakikası 1 kontör kampanyasında 30saniyelik bazla ücter düşüyordu.tam bir dakika olmadan düşmüyor ya da düşerse bir sonraki görüşmenizde onu telefi ediyordu.vodafone da bu yönde bir uyguluma yapabilir.

yine dikkatimi çeken şeyi burda da yineleyim,
    bu ay bütün operatörlerde bir durgunluk ve sessizlik var.numara taşınabilirliği öncesi bu kadar sessiz olmaları sizce normal mi?
  • Çok durgunluk yok aslında...

Verecekleriniş verdiler..

Avea uzun süredir eskisi gibi değil. Kampanyalarını sabitledi ve tek düz gidiyor..

Vodafone biraz hareketlenir gibi oldu ama halen beklemedeyiz..

Turkcell durgun bu aralar diyeceğim ama oda recep ve tavuk olayını çıkardı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Çok durgunluk yok aslında...

Verecekleriniş verdiler..

Avea uzun süredir eskisi gibi değil. Kampanyalarını sabitledi ve tek düz gidiyor..

Vodafone biraz hareketlenir gibi oldu ama halen beklemedeyiz..

Turkcell durgun bu aralar diyeceğim ama oda recep ve tavuk olayını çıkardı :)

aslında aveanın fiyat sabitlemesi ve tek düze gitmesi benim hoşuma gidiyor. çünkü çıkarılan bütün kampanyaları kalıcı, bugün kullan yarın yok gibi bir anlayışları yok.halen pek çok yönden diğerlerine fark atan avantajları var.
  • Evet Avea o yönden avantajlı..

Tek başına yetebilen sanırım tek hat

Hem 10 dksi 2 kontör
    Hem sms paketleri
    Hem 3 saatlik konuşması
    Hemde iyi çekim gücü..
  • iyi çekim gücü mü? şaşırdıııımmm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: princeofmonster

iyi çekim gücü mü? şaşırdıııımmm...

BENCE DE ÇEKİM GÜCÜ İYİ BEN SORUN YAŞAMIYORUM İSTANBULDA OLDUĞUM İÇİN AVEA İLE TEK SORUN YAŞAMIYORUM KÖYLERDE ÇEKMİYOR KÖYLEREDE GİTMEDİĞİME GÖRE AVEA ÇEKİYOR DEMEKTİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 19 Temmuz 2008; 14:48:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.