Şimdi Ara

Mobil Veri H+ Sorunu Acil Yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Telefonum Samsung Note 2 Mobil Veriyi Açınca H+,3G Vs Çıkmıyor Yardımcı Olurmusunuz ? Apn Ayarları Falan Var Sorun Yukarıda H+ Çıkmıyor

• Cihazınız çift taşıyıcılı internet teknolojisini desteklemiyor olabilir. Bulunduğunuz yerlerde bu teknolojiye sahip şebeke olmayabilir.
  • Daha Önceden Bulunduğum Bölgede Mobil Veri İnternet Falan Kullandım
  • 3 farklı bağlantı hızı var. 3G içlerinde bağlantı hızı açısından en yavaş olanı. H yani HSPA, 3G'den daha hızlı. H+ ise en hızlısı. Cihaz H+ bağlantısını destekliyor Note 2. Şebeke kaynaklı olabilir o zaman. Daha önce mobil veri kullandım derken?
  • Yani İnternet Paketim Vardı H+ Olarak Kullandım Hattım Vodafone İdi Cazip İnternet Kampanyaları Dolayısı İle Türkcell'e Geçış Yaptım Ve Turkcell Kotu Bıt Kazık Attıktan Sonda Yeni Sim Kart İle Beraber Hattımı Vodafone'ye Taşıdım Eski Vodafone Kartım İle Bağlanıyordum Şimdi Aklıma Geldi Bağlanmak İstedim Yeni Bana Verdikleri Hazır Kart İle Bağlanamadım...
  • Numara taşıdıktan sonra eski sim kart geçersiz olur. Hazır kartın devre dışı kalması normal. Önce Vodafone'da olduğunu sonra Turkcell'e geçtiğini ve ardından tekrar Vodafone'a numara taşıdığını söylüyorsun ve hazır karttan bahsediyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane heathrow -- 13 Ekim 2014; 2:03:52 >
  • Ayarlara giriyorsın
    Ayarlar>Dğer >Mobil ağlar veya Kablosuz ve Ağlar yazıyordur> mobil şebekeler şebeke modu var orada WCDMA ve GSM ikili seçeneği seciyorsun daha sonra bi geri geliyorsun Erişim nokrası adlarına girip orada vodafone internet secili değilse vodafone interneti secip telefonu kapatıp açıyosun eğer orada hiçbişey yoksa telefonun secenekler tuşuna basıyosun varsıyalana sıfırla diyosun vodafon internet geliyor seçip telefonu kapatıp açman yeterli
  • Vodafona tasidiktan sonra 3G yi acmak icin mesaj attin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.