Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
117.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DSGNRY

quote:

Orijinalden alıntı: filozof80
    her yöne 3000 sms paketi halen varmı varsa nasıl abone olunabiliyor.
    teşekkürler.

CEPDOLUSU ------> 7999

teşekkütler
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    Benim smsler 1 haftdır düşmüyor yahu..

Yine takıldı bişeyler sistemde belli

aynen bende de var bu sorun şimdi fark ettim, 3 gündür aynı rakamda duruyor.

@filozof80 rica ederim dostum güle güle kullan, ama dikkat et bizimki gibi kalan miktar takılabilir
  • quote:

quote:

@filozof80 rica ederim dostum güle güle kullan, ama dikkat et bizimki gibi kalan miktar takılabilir

Faturasizlarda takilma falan yok,faturalilarda ise guncel detay guncellendikce dusuyo ondan öyle.birden guncellenir misal o arada attiklarin toptan duser.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

quote:

Faturasizlarda takilma falan yok,faturalilarda ise guncel detay guncellendikce dusuyo ondan öyle.birden guncellenir misal o arada attiklarin toptan duser.

İyi de kardes, 48 saatte güncellenmiyor mu 72 saati geçtik, Valla korka korka atıyorum hatta atmayı da bıraktım zaten 500 SMS almıştım kalsa kalsa 20-30 anca kalmıştır.

• yarin zaten fatura kesimi. On gun daha goremeyiz.
  • her yöne sms paketim var dün biraz msjlaştım bakiye 0 lanmış şimdi soruyorum 7999 dan 22.08.2010 kadar gönderebilirsiniz diyo msj atıyorum hatalı numara diyo
    ...
  • benım lıradan düşüyo cep dolusu olmasına ragmen mail attım vodafone tesekkur ettım
  • msj atmıştım vodaya yaklaşık 2-3 saat sonra bakiyem eski haline döndü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DLI -- 12 Ağustos 2010; 20:22:18 >
  • bu paketi kendi TL'den arkadaşıma hediye edebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

bu paketi kendi TL'den arkadaşıma hediye edebiliyor muyum?
    anlamadım smsleri diyorsan sms hediye edemezsin
  • beyler ben sms paketını ıptal ettım my vodafone dan... son suresıde bu aksam doluyor. bu sure doldugunda hatta yeterlı tl bulunmadıgında otomatık ıptal oluyormu cepdolusu sms paketı. yoksa kontur yukleyınce tekrar aktıf oluyormu?

ayrıca my vodafone dan ınternet paketını ıptal edınce sacma bır msj aldım.

mesaj su:
    TALEBINIZ UZERE ALINAN SMS ABONELIGI KAYDINIZ 07.09.2010 DA İŞLEME KONULMAYACAKTIR. benım sms paketım bugun bıtmekte boyle bır tarıh nerden cıktı anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 26 Ağustos 2010; 17:32:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

beyler ben sms paketını ıptal ettım my vodafone dan... son suresıde bu aksam doluyor. bu sure doldugunda hatta yeterlı tl bulunmadıgında otomatık ıptal oluyormu cepdolusu sms paketı. yoksa kontur yukleyınce tekrar aktıf oluyormu?

ayrıca my vodafone dan ınternet paketını ıptal edınce sacma bır msj aldım.

mesaj su:
    TALEBINIZ UZERE ALINAN SMS ABONELIGI KAYDINIZ 07.09.2010 DA İŞLEME KONULMAYACAKTIR. benım sms paketım bugun bıtmekte boyle bır tarıh nerden cıktı anlayamadım.
    iptal ettirmezsen hattında yeterli tl olduğu an yenilenir otomatikman iptal olmaZ
  • YURT DIŞINA SMS PAKETİ YOK MU?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr
    YURT DIŞINA SMS PAKETİ YOK MU?

hayır yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

hayır yok

anlasılan yine skype'den kontur alacağız.. yazık valla bu firmalara.. söyle büyüğüz böyle büyüğüz diyorlar, ama adam akıllı bir yurt dısı sms paketi yapamıyorlar.. yazıklar olsun ne diyeyim :) forza skype
  • BEN GECEN GUN HYMAKSI SMS PAKETI YAPTIM.ANCAK 1 HAFTA SONRA AYIN 7 SINDE SMSIBIZ OLACAK DIYE MSJ GELDI. NIYE BOYLE OLDU ANLAMADIM GITTI
  • allahın sevdiği kullarıymışsınız düşmüyor işte ne güzel kullanın bol bol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

hayır yok

anlasılan yine skype'den kontur alacağız.. yazık valla bu firmalara.. söyle büyüğüz böyle büyüğüz diyorlar, ama adam akıllı bir yurt dısı sms paketi yapamıyorlar.. yazıklar olsun ne diyeyim :) forza skype

skypedeki kullanım ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

• Arkadaş faturalı paketi aldı.
    5yüz sms
    Bugün aldı
    21 ekime kadar geçerli yüklendi mesajı geldi
    Ancak
    Mesaj gönderiyor kalan hala 500.
    Sürprizle karşılaşmasın sonra. Yardım.
    Bir de paket neden 20 günlük oldu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    Arkadaş faturalı paketi aldı.
    5yüz sms
    Bugün aldı
    21 ekime kadar geçerli yüklendi mesajı geldi
    Ancak
    Mesaj gönderiyor kalan hala 500.
    Sürprizle karşılaşmasın sonra. Yardım.
    Bir de paket neden 20 günlük oldu acaba

Vodafoneda sms paketleri fatura kesim tarihlerinde yenilenir.Arkadaşının fatura kesim tarihi 21 i demek o yüzden 21 ine kadardır.Devam ederse kullanmaya 21 inden 21 ine yenilenir sadece ilk dönem böyle oluyor.

Faturalı hatlarda kalan sms miktarı güncel görüşme detaylarının girişinin yapılmasıyla paralel düşmektedir.Faturalılarda bu sanırım geç işleniyor o yüzden tek tek düşmesini beklememk gerekiyor.Malum kontörlüde ki gibi şeffaf değil faturalı hatlarda kullanımlar genelde son 48 saat arkasına saklanıyorlar ki vodafone genelde bunuda aşıyor.Kalan sms miktarının enson kaçına kadar olan kullanımını merak ediyorsan myvodafonedan güncel görüşme detaylarına bakarak enson hangi günün detayı varsa o güne kadar attıkları düşmüştür.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.