Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
0
Favori
117.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s.volkan
    smsin sesi bile güzel :)

benimki sessizde görüntüsü bile güzel diyebilirim.
  • quote:

smsin sesi bile güzel :)

Kaç gündür sorun yüzünden mesaj sesi duyamıyorum canım sıkılıyor.
  • artık sms paketleri vodafone live'dan da alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç
    artık sms paketleri vodafone live'dan da alınabiliyor.

Mükkemel o zaman ..

Ayrıca bu paketler gerçekten şahane ya..

Telefon gelirdi bana çok yoğun olduğumda cevap vermezdim. Şimdi artık bu sıkıntım yok. Basıyorum tek tuşa karşıdakine sms atıyorum. "şu an müsait değilim, ben seni arayacağım" diye..

hangi operatör olduğu korkusu olmadan..

Ayda 70 liraya yakın telefon için rakam ödüyorum artık ama günde 25-30 dk yakın iş için (genelde sabit hat) , kız arkadaşımla 1-2 saat görüşme

sınırsız net
    sınırsız sms

dert yok sıkıntı yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

artık sms paketleri vodafone live'dan da alınabiliyor.

teknoloji gücünü gösterecek mi vodafone bu onun belirtisi gibi süper bir gelişme.
  • Ben de bugün vodafone'a geçiş yaptım ve sms paketi düzenlendim. Umarım sorunsuz bir şekilde kullanırım
  • Her yöne 50 sms paketi kullanıyorum.
    Hesap kesim tarihinden önce her yöne 500 vodafone 5000 sms paketine geçebilir miyim?
    Yoksa hesap kesim tarihini mi beklemeliyim?
    Ya da her yöne 3000 sms alabilir miyim beklemeden, ne kadar 3000 sms?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow -- 5 Haziran 2010; 16:40:24 >
  • CEPDOLUSU almak istiyorum ama, hep sistemsel bir hata oluştu deyip duruyor bu ne yaa
  • ucuz etin yahnisine bakalım.

SMS Paketimin bugun bittiğine dair mesaj geldi...

yenisini almak istiyorum. mevcut paketiniz var alamazsınız iptal edin diyor. iptal yazıyorum, paketiniz yok, şunu şunu yapıp paket alın diyor. abone olmak istiyorum olamazsınız paketiniz var diyor. Velhasılı şu anda ne paket alabiliyorum, ne iptal edebiliyorum, hiç bir şey yapamıyorum.
  • Sabahtan beri bir sürü mesaj yazmak zorunda kaldım, 5 lirayı geçkin para düştü boş yere ve ben paket alamıyorum. Sırf bu yüzden bırakmak üzereyim şu an vodafonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow
    Her yöne 50 sms paketi kullanıyorum.
    Hesap kesim tarihinden önce her yöne 500 vodafone 5000 sms paketine geçebilir miyim?
    Yoksa hesap kesim tarihini mi beklemeliyim?
    Ya da her yöne 3000 sms alabilir miyim beklemeden, ne kadar 3000 sms?

Vodafone mh ile görüştüm.
    Mevcut 50 sms paketini lptal edip her yöne maksi paketinden hemen yararlanabilirsiniz dedi.
    Doğru mu bu bilgi?
    İlk mesajda bir abonelik döneminde bir paket alınabilir diyor.
  • * Her abonelik döneminde sadece 1 adet Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi'ne sahip olunabilir.
    * Başka bir Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi satın almak için öncelikle iptal işlemi yaptırılmalı ve dönem sonuna kadar beklenmelidir.

Yani hesap kesim tarihine kadar beklemek zorundayım?
  • Ayın 4 ünde sms paketinin iptali için mesaj attım..

Gelen mesajda sms paketimi iptal edemeyeceğimi yazıyordu.. 4440542 yi aramam gibi bişey vardı..

Aradan 2 gün geçti arkdaşımla barışınca :) zaten iptal etmedim diye düşündüm ancak bugün sms bilgimi öğrenmek isteyince paketiniz yoktur diyor :)

yine geçtik içeri, hey allhım.
  • Volkan paketi iptal etsen de hesap kesim tarihine kadar kullanabiliyorsun kalan mesajlarını sanırım. Myvodafone güncel görüşme detayından bi kontrol et. Bu şekilde olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow -- 7 Haziran 2010; 18:10:07 >
  • quote:

Volkan paketi iptal etsen de hesap kesim tarihine kadar kullanabiliyorsun kalan mesajlarını sanırım. Myvodafone güncel görüşme detayından bi kontrol et. Bu şekilde olması lazım.

Hesap kesim tarihim dündü malesef :)

10 sms atmışım.. 3 lira..

Ancak madem iptal edemediğimi söylerken neden iptal oluyor anlamıyorum. Bakmayabilirdimde..

Sistemler malesef çok kötü Vodafone'da..
  • Hesap kesim tarihi dün ise yeniden mesaj at paket al?
  • quote:

Hesap kesim tarihi dün ise yeniden mesaj at paket al?

Aldım zaten ancak almadan öncekiler ücretlendirilmiş. Ben devam ediyor biliyordum.

Sorun ben yada noxco yada başkası değilki. Bu sms paketlerinin iptalinde sıkıntılar var. Yaşayan arkadaşlardan sonra kendimce sıkıntı yaşayınca sorun olduğunu gördüm artık..

Bu konuda my vodafone üzerinden işlem yapmak yeterli olmalı artık. En azından orada alıp almadığmız kaç smsimiz kaldı gibi sorunlara cevap bulabiliriz..
  • Paketlerin iptalinde sıkıntı olduğuna katılıyorum. Her yöne 50 sms paketini iptal ettiğimde paketiniz iptal edilmiştir diye bir mesaj gelmedi. Garip bir mesaj geldi, içinde 4 temmuz 2010 tarihi geçiyordu, okuyunca hiç bir şey anlamadım mesajdan, hesap kesim tarihi 22 haziran.
  • quote:

Ayın 4 ünde sms paketinin iptali için mesaj attım..

Gelen mesajda sms paketimi iptal edemeyeceğimi yazıyordu.. 4440542 yi aramam gibi bişey vardı..

Aradan 2 gün geçti arkdaşımla barışınca :) zaten iptal etmedim diye düşündüm ancak bugün sms bilgimi öğrenmek isteyince paketiniz yoktur diyor :)

yine geçtik içeri, hey allhım.

Sen yine iyisin Volkan. Birkaç gün önce hatun olayına dahil oldum. Her yöne 50 sms kısa sürede bitti. Ayın 21'ine kadar paketsiz mesajlaşmak durumundayım. Her yöne maksi aldım ama 21'inden sonra aktif olacak. Yapacak bir şey yok.
  • ben paketi iptal ettim yenilendi. Müşteri hizmetlerini aradım. Iade edilecek mi. Paket duruyor
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.