Şimdi Ara

VODAFONE ALT BAYİİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
37.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR VODAFONE ALT BAYİ AÇMAK İSTİYORUM GEREKLİ İŞLEMLER NELERDİR NE KADAR A MAL OLUR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM...

DÖNÜŞ YAPAN VEYA YAPACAK OLAN ARKDŞLAR PM DE ATABİLİRSİNİZ

TEŞEKKÜRLER...

SİNAN SALI
    541 205 77 28

• vodafone alt bayii için özelbir işleme tabi tutulmuyor

detaylı bilgi için 4440542 (0212 444 0 542 )
  • konu hakkında benide bilgilendirirseniz memnun olurum.yada konu dahilinde bilgisi olan varsa memnun olurum.25.000 tl bütçe yeter mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool_style

konu hakkında benide bilgilendirirseniz memnun olurum.yada konu dahilinde bilgisi olan varsa memnun olurum.25.000 tl bütçe yeter mi :)
    bende istiyom bir kaç ay sonra inşallah vodafon kapısını çalarım..
  • pek anlamadım siz N kodumu istiyorsunuz?
    quote:

konu hakkında benide bilgilendirirseniz memnun olurum.yada konu dahilinde bilgisi olan varsa memnun olurum.25.000 tl bütçe yeter mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikirez

pek anlamadım siz N kodumu istiyorsunuz?
    quote:

Alıntıları Göster
    eğer normal bir alt bayi N kodu almak istiyorsanız bu işin parayla bir ilgisi yok işyeri vergi levhası yeterlidir ayda 15 üstü hat satıyorsanız (geçiş) dahil hiç sorun yok :)

• quote:

eğer normal bir alt bayi N kodu almak istiyorsanız bu işin parayla bir ilgisi yok işyeri vergi levhası yeterlidir ayda 15 üstü hat satıyorsanız (geçiş) dahil hiç sorun yok :)

peki cep shop açmak için ne gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

peki cep shop açmak için ne gerekli?

Alıntıları Göster
    arkdşlar vodafone bayisi olan arkdşlar var aramızda eğer dilerlerse kendilerinin alt bayisi olma şansımız varsa o şekilde de yaabilriz biraz yardımcı olsak lütfen...sadece ben değil diğer merak eden arkdşlar da var...

biraz yardım lütfen...

teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: sinancell

arkdşlar vodafone bayisi olan arkdşlar var aramızda eğer dilerlerse kendilerinin alt bayisi olma şansımız varsa o şekilde de yaabilriz biraz yardımcı olsak lütfen...sadece ben değil diğer merak eden arkdşlar da var...

biraz yardım lütfen...

teşekkürler..

Alıntıları Göster
    selamlar

Alikirez arkadaşımın söylediği gibi altbayi olabilmek için vergi levhası sahibi olmanız yeterli.
    Bütün altbayiler bağlı bulundukları vdm( vodafone dağıtım merkezi) ile çalışmak zorundadırlar.

Vodafone Silver dediğimiz (cep merkezlerinden yetki olarak biraz daha kısıtlı) olan bayiler ise vodafone a teminat bildirmek koşuluyla ve o bölgedeki bölge satış sorumlusunun onayıyla kendilerine yetki verilen bayilerdir.

Ve cep merkezleri, vodafone ile ilgili hemen hemen tüm işlemleri yapmaya yetkili yerlerdir.

kabataslak konuşmak gerekirse bu işlem için yaklaşık 100.000-150.000 tl arasında bir parayı gözden çıkarmanız ve bölgenin açacağınız yere onay vermesi gerekir.

saygılar.

• quote:

biraz yardım lütfen...

teşekkürler..

Alıntıları Göster
    vodafone alt bayi olmak istiyorsan yani N kodlu bayi olmak istiyorsan, bağlı bulunduğun bölgeye bakan VDM (vodafone dağıtım merkezi) ile irtibat kuracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10K

vodafone alt bayi olmak istiyorsan yani N kodlu bayi olmak istiyorsan, bağlı bulunduğun bölgeye bakan VDM (vodafone dağıtım merkezi) ile irtibat kuracaksın.

Alıntıları Göster
    Alt Bayi Olmanın Şartı Yok Dükkanınız Varsa Yeterli....

Shop'luk İçin Bağlı Bulunduğunuz Satış Temsilcisi İle Görüşebilirsiniz ......
  • quote:

Orijinalden alıntı: vodafone silver

Alt Bayi Olmanın Şartı Yok Dükkanınız Varsa Yeterli....

Shop'luk İçin Bağlı Bulunduğunuz Satış Temsilcisi İle Görüşebilirsiniz ......

Alıntıları Göster
    vodafonede N kodundan başka bayilik kodu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac67

vodafonede N kodundan başka bayilik kodu varmı

Alıntıları Göster
    vodafon N kodlu bir alt bayii neler yapabilir?
    hat satma ve MNT gibi uygulamalarda ne kadar prim alıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: termal1

hocam o her bayiye göre değişir bazı bayilere kota yüksek verilir bulunduğu yere göre o yüzden prim i de fazla olur...

ben turkcell de çalışıyorum turkcell için böle ama vodafone da da sanırım işleyiş aynıdır.
  • quote:

quote:

hocam o her bayiye göre değişir bazı bayilere kota yüksek verilir bulunduğu yere göre o yüzden prim i de fazla olur...

ben turkcell de çalışıyorum turkcell için böle ama vodafone da da sanırım işleyiş aynıdır.

Alıntıları Göster
    quote:

konuyla alakalı baya mesafe kaydetmişin.

ilk başta soru soruyodun,

şimdi bakıyorumda sorulara cevap vermeye başlamışsın

vodafone N kodlu bayi'nin hat satma mnt yapma yetkisi vardır. fakat işlem yapacak ekran yetkisi yoktur, yetki VDM nindir.

20 kontörlü hat :hat açıldığında 4 tl prim hak edersin, müşteri 30 gün içerisinde 100 ve üzeri kontör yüklerse 6tl daha alırsın

100 kontörlü hat : hat açıldığında 10 tl prim hak edersin, müşteri 30 gün içerisinde 100 ve üzeri kontör yüklerse 6tl daha alırsın

numara taşıma : hat geçiş olduğu zaman 12 tl prim hak edersin, müşteri 30 gün içerisinde 100 ve üzeri kontör yüklerse 10 tl daha alırsın

bu kadar bilgiyi VDM de bile zor bulursun

• quote:

numara taşıma : hat geçiş olduğu zaman 12 tl prim hak edersin, müşteri 30 gün içerisinde 100 ve üzeri kontör yüklerse 10 tl daha alırsın

evet hocam mnt primi çok iyi bir miktar. 50 kontör kampanyası nedeni ile bayiler fazla prim kazanamıyordu, yükleme şartı 100 olduğu için daha iyi prim kazanacaklar. zaten kampanyanın bu hale geldiğine en çok bayiler sevindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 12 Eylül 2009; 14:22:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

evet hocam mnt primi çok iyi bir miktar. 50 kontör kampanyası nedeni ile bayiler fazla prim kazanamıyordu, yükleme şartı 100 olduğu için daha iyi prim kazanacaklar. zaten kampanyanın bu hale geldiğine en çok bayiler sevindi.

Alıntıları Göster
    ooo oranlar iimiş valla.ancak şöle bişe var hocam turkcell de hattını taşıdığında 30 günlük süre dolmadan geri dönerse prim qalamıyorsun vodafone da a var mı bu ???

• quote:

ooo oranlar iimiş valla.ancak şöle bişe var hocam turkcell de hattını taşıdığında 30 günlük süre dolmadan geri dönerse prim qalamıyorsun vodafone da a var mı bu ???

2 gün önce başlayan uygulama ile artık aboneler 3 aydan önce operatör değiştiremeyecek.
  • quote:

quote:

vodafone N kodlu bayi'nin hat satma mnt yapma yetkisi vardır. fakat işlem yapacak ekran yetkisi yoktur, yetki VDM nindir.

20 kontörlü hat :hat açıldığında 4 tl prim hak edersin, müşteri 30 gün içerisinde 100 ve üzeri kontör yüklerse 6tl daha alırsın

100 kontörlü hat : hat açıldığında 10 tl prim hak edersin, müşteri 30 gün içerisinde 100 ve üzeri kontör yüklerse 6tl daha alırsın

teşekkurler. ben en kısa zamanda şu N kodlardan bi tane alıyım
    cok sukur ki cevremdekileri hep mnt ile konuşturuyorum

• quote:

quote:

quote:

teşekkurler. ben en kısa zamanda şu N kodlardan bi tane alıyım
    cok sukur ki cevremdekileri hep mnt ile konuşturuyorum

Alıntıları Göster
    benmde öncelikle telefon dükkanı açmam gerekicek :S

ondan sonra hayırlısıyla giricem bende inşallah...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.