Şimdi Ara

VİSTA VE OFFİCE 2007 ÇIKTI AMA....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VİSTA VE OFFİCE 2007 ÇIKTI AMA TABİKİ İNGİLİZCE

ŞİMDİ SİSTEMİMDE XP VAR VE BEN VİSTA YI YÜKLESEM OYUNLAR ÇALIŞIRMI ARKADAŞLAR BİR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRMİM . BU ARADA OFFİCE 2007 BOMBA GİBİ OLMUŞ YAPANLARIN ELİNE SAĞLIK

BEN VİSTAYI XP DE ÇALIŞTIRIPBOŞ BİR HARDDİSKE KURMAK İSTEDİM AMA XP YÜKLÜ İKEN OLMUYOR HATA VERDİ.. ACABA BU VİSTA YI HANİ ÖNCEDEN YAPIYORDUK ÇİFT İŞLETİM SİSTEMİ İLE PC ÇALIŞABİLİYORDU WİN98 VEYA XP AMA BU BÖLE OLMUYOR GALİBA. BİLEN ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN BU KONUDA AYDINLATSINLAR ...
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowboys -- 10 Ocak 2007; 12:03:57 >

• Yakında Warez sitelerine falan düşer merak etme,ayrıca Vista kurman için PC konfigurasyonunun da çok iyi olması lazım,yani her XP'si olan Vista kuramıyo maalesef,ben de P3 makina var,aklıma bile gelmedi Vista kurmak,oyun meselesine gelince,duyumlarıma göre programları bile zor kuruyormuşsun Vista'da,oyunlar konusunda nasıl olur bilemem...
  • SİSTEM İYİ SAYILIR DA İŞTE TEK SORUN OYUNLARDA .. ÇÜNKÜ BİLİYORSUNUZ BİRÇOK OYUN ÜZEİRNDE

WİNDOWS SXP UYUMLU FALAN FİLAN YAZIYOR.. TEK SORUN BU KAFAMDAKİ SORU İŞARETLERİNİN GİDERİLMESİ LAZIM YANİ . BU SADECE BENİM DEĞİL EMİNİMKİ BİR ÇOK KİŞİNİNDE AKLINI KURCALIYORDUR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoRGeR

Yakında Warez sitelerine falan düşer merak etme,ayrıca Vista kurman için PC konfigurasyonunun da çok iyi olması lazım,yani her XP'si olan Vista kuramıyo maalesef,ben de P3 makina var,aklıma bile gelmedi Vista kurmak,oyun meselesine gelince,duyumlarıma göre programları bile zor kuruyormuşsun Vista'da,oyunlar konusunda nasıl olur bilemem...

Evet her pc e kurulmaz bu ole

• quote:

Orjinalden alıntı: snowboys

VİSTA VE OFFİCE 2007 YEDİ ÇIKTI AMA....

VİSTA VE OFFİCE 2007 ÇIKTI AMA TABİKİ İNGİLİZCE

ŞİMDİ SİSTEMİMDE XP VAR VE BEN VİSTA YI YÜKLESEM OYUNLAR ÇALIŞIRMI ARKADAŞLAR BİR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRMİM . BU ARADA OFFİCE 2007 BOMBA GİBİ OLMUŞ YAPANLARIN ELİNE SAĞLIK

BEN VİSTAYI XP DE ÇALIŞTIRIPBOŞ BİR HARDDİSKE KURMAK İSTEDİM AMA XP YÜKLÜ İKEN OLMUYOR HATA VERDİ.. ACABA BU VİSTA YI HANİ ÖNCEDEN YAPIYORDUK ÇİFT İŞLETİM SİSTEMİ İLE PC ÇALIŞABİLİYORDU WİN98 VEYA XP AMA BU BÖLE OLMUYOR GALİBA. BİLEN ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN BU KONUDA AYDINLATSINLAR ...
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

[img=http://www.Photo-Host.org/thumb/3081562007yedi.jpg]

Pc başında uzun süreler kalmayın arkadaşlar, ara sıra nefes alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CafeCennet -- 9 Ocak 2007; 16:50:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CafeCennet

quote:

Orjinalden alıntı: snowboys

VİSTA VE OFFİCE 2007 YEDİ ÇIKTI AMA....

VİSTA VE OFFİCE 2007 ÇIKTI AMA TABİKİ İNGİLİZCE

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

[img=http://www.Photo-Host.org/thumb/3081562007yedi.jpg]

Pc başında uzun süreler kalmayın arkadaşlar, ara sıra nefes alın

hocam saol ya hatayı görünce çok güldüm valla saol Allah razı olsun . HATA DÜZELTİLDİ....

• Şuan Vista'da çalışan tek bir oyun bile yok.

Sadece kendi içindeki ufak oyunlar var.Hani şu kart oyunları falan.

Vista destekleyen oyunlar birkaç ay içerisinde çıkacak.Eğer oyun için istiyorsan daha beklemen gerekecek.Hem bu süre içerisinde TR sürümüde çıkar belki.

Sanırım Vista destekleyen ilk çıkacak oyun CrySis olacak.Nisan gibi çıkması gerekiyor.

• Ofiice 2007 de ingilizce değil mi?! peki xp'ye kurulabiliyor mu?!
  • Oficce 2007yi yaklaşık 1 ay önce bi warez sitesinden indirdim hatta kurdum da ama kurulumu parça parçaydı yani her kurulumda word, powerpoint gibi 1 program kuruluyodu. boyutu yaklaşık 2.7 gb'dı
    Yurt dışında olduğum ve hızlı bi internet bağlantısına sahip olduğum için boyut hiç sorun olmadı (30-40 dk sürdü)
    bi arkadaşımın bilgisayarına da kurmuştum ama powerpointte hazırladığı bi sunumu okuldaki bilgisayarlarda office xp de açamamış.
    Hoca görünce çok şaşırmış bu daha çıkmadı bile nerden buldun falan demiş bide lisanssız program kullandığı için kızmış

• evet hocam office 2007 de ingilizce ve xp de sorunsuz çalışıyor. ben kurdum denedim hatta vergi iade fişlerini bile doldurdum. office sürümlerinin tamamını destekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowboys -- 11 Ocak 2007; 13:39:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Office 2007 nin fiyatı ne kadar? Bi de şu işi ucuza kapatma şansımız var mı? (Anladın sen)

hocam geçen aylarda dergiler beta sürümünü vermişlerdi görsel olarak mükemmel...
  • konuyu bölmek istemezdim ama biraz kafam karıstı diyelimki elimde COH,NFS CARBON oyunları var bunları vista üzerinden oynayamacakmıyız
    quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Şuan Vista'da çalışan tek bir oyun bile yok.

Vista destekleyen oyunlar birkaç ay içerisinde çıkacak.Eğer oyun için istiyorsan daha beklemen gerekecek.Hem bu süre içerisinde TR sürümüde çıkar belki.

Sanırım Vista destekleyen ilk çıkacak oyun CrySis olacak.Nisan gibi çıkması gerekiyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: teeKin

konuyu bölmek istemezdim ama biraz kafam karıstı diyelimki elimde COH,NFS CARBON oyunları var bunları vista üzerinden oynayamacakmıyız
    quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Şuan Vista'da çalışan tek bir oyun bile yok.

Hayır @Rietveld biraz abartmış.

Vista üzerinde çalışan oyunlar var merak etmeyin. Hem de az da değil ama bütüüüüüüüüün oyunlar da çalışıyor diye birşey yok.

COH'u bilemem de NFS Carbon çalışıyor bende (Vista Ultimate Build 6000 var)

• BEN DENEMEDİM HANGİ OYUNLAR ÇALIŞIYOR DİYE AMA MUTLAKA ÇALIŞAN OYUNLAR VARDIR BİR ARKADAŞIMIZ CARBON ÇALIŞIYOR DEMİŞ...
  • office i beğenmedim pazar yeri gibi olmuş..sırf aksesuar..karmaşıklık iibişey değil

vista güzel gibi ama çook vakti var daha.. ms yine gecikecek.. vhistler longhorn derken bi göremedik şu yeni sistemi orjinal paketiyle..çıldırmamak elde değil
  • arkadaşlar bu betanın belli bir süresi var diyorlardı bilginiz armı dosyalar elimde patlamasın bileniniz varmı???
    quote:

Orjinalden alıntı: seboist64

quote:

Office 2007 nin fiyatı ne kadar? Bi de şu işi ucuza kapatma şansımız var mı? (Anladın sen)

hocam geçen aylarda dergiler beta sürümünü vermişlerdi görsel olarak mükemmel...
  • Bi yerden duymadım ama büyük ihtimalle 30 gündür

quote:

Orjinalden alıntı: akbey77

arkadaşlar bu betanın belli bir süresi var diyorlardı bilginiz armı dosyalar elimde patlamasın bileniniz varmı???
    quote:

quote:

• yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ama bir ara diyorlardı böle bişi??

quote:

Orjinalden alıntı: Fe Ty

Bi yerden duymadım ama büyük ihtimalle 30 gündür

quote:

Orjinalden alıntı: akbey77

arkadaşlar bu betanın belli bir süresi var diyorlardı bilginiz armı dosyalar elimde patlamasın bileniniz varmı???
    quote:

quote:

• Türkiye'de yaygınlaşana kadar Türkçe olmaz heralde, bir süre sonra ancak çıkar. Zaten tam sürümü bile çıkmadı bildiğim kadarıyla..
  • quote:

BEN DENEMEDİM HANGİ OYUNLAR ÇALIŞIYOR DİYE AMA MUTLAKA ÇALIŞAN OYUNLAR VARDIR BİR ARKADAŞIMIZ CARBON ÇALIŞIYOR DEMİŞ...

NFS. Carbon bende de çalışıyor. Hiçbir problemle de karşılaşmadım şimdiye kafar.
    Ama benim laptop vista ultimate yükleyince ağırlaştı bariz bi şekilde. Xp' de uçuyordu... (1. gb ram - 256mb. Geforce Go7600 - Centrino1.86)
    - Vista aslında 512 mb. rami ve 40gb boş hd'i olan her bilgisayara yüklenebiliyor gibi ama sürümleri var: HomeEdition, Business, ...ve en babası Ultimate. Ultimate 2gb. ramde ancak performans veriyor. Tabi bi de işlemci CoreDuo' ysa sorun yok ama özellikle 1 yılı aşkın "eski" sistemlerde baya bi kasıyor sistemi.
    Şu linkde eski oyunları Vista ile deneyip, çalışıp çalışmadığını ve nasıl performans göstediğini vermişler;
    http://www.gamespot.com/features/6154735/index.html

Age Of Mythology bile çalıştığına göre oyunlarla uyuşmama gibi bir sorunu yok genel olarak ama performansı baya bir düşürüyormuş...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.