Şimdi Ara

Vista 32Bit Ultimate-Onarma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar işletim sistemim sürekli ntldr yada disk okuma hatası veriyor ve onarma yapmak zorunda kalıyorum neredeyse 2 günde 1 bazı günler günde 2 kere de yaptım :( neyse.
    1-Vista Ultimate 32Bit Dvd sini takıyorum ama dvd yi her seferinde okumuyor?Dvd-rw im kaliteli( Philips'in ) 1,5 yıllık bir aygıt, normal bir kullanım dönemi geçirdi yani hala yeni sayılır ondan kaynaklanacağını sanmıyorum bu kısımın.
    2-Hadi okuttum diyelim bu kezde onarma ekranına getirmem uzun sürüyor.Yok işletim sistemini bulacakta onu hazırlıycakta sonra onarma seçeneklerini getirecek bana...
    3-İşletim sisteminin Hdd olmadan DVD üzerinden boot ekranına getirdiğimizde yada onarmaya girdiğimizde X:\Sources adresli bi yer kullanıyor bu X neresi??Ram lerin üzerine mi yazıyor,ben telefonumun ramlerine bişeler koyuyordum mesela,tabi açılınca siliniyodu:D

Yani istediğim;
    Küçük işletim sistemi hataları oluştuğunda onarmaya girebileceğim kısa bir yol var mı?"cmd" yi açsam yeter :)sonrasını hallederim.
    Şimdiden Teşekkürler İlgilenip Kendi Fikrini beyan edenlere ...

• hacım sen hdd ni hard formatla sonra bir vista64 home premium kur sorunsuz bak keyfine en kestirim ve kesin çözüm bu bebn olsam yani senin yerinde kafayı sıyırmıştım
  • 64 Bite geçesim yok şuanda ama en geç yazın geçmiş olurum :)ama neden home premium dedin Ultimate 64 bit olsa onun ne kusuru var yada yokmu 64 bit vistalar hakkında okadar bilgim yok henüz?

Bi söz vardır - Format acemi bilgisayarcıların işidir.- bu söze isabet olarak formatsız bi yöntem arıyorum:)
    Bu arada Sp1,v668 ve diğer tüm güncellemeler mevcut sistemimde soran olabilir söyliyim şimdiden.

ati23 saol hocam bu arada ilgilendiğin için.
  • bu forumda bu 95. postum bunların en az 75i yardım amaçlı ve bu 3 yada 4. konum hiçbirine gerekli ilgiyi göremedim,benmi dh kardeşliğini yanlış anladım acaba yazık oldu isteyen adminler,yada modlar vs farketmez kullanıcı adımı silebilir.Bende paylaşımda bulunmayacağıma göre soru sorsamda nasılsa cevap alamıycam gerek yok ozaman. forumun ne olduğunu bilenlere iyi forumlar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.