Şimdi Ara

VCD Player'Da izlemek için CD'ye video ve film atmak istiyorum. help!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten film veya video indirip bunları evdeki 1997 model eski VCD'de izlemek istiyorum gayet eski.Yani Cd'ye atmak istiyorum.Birkaç kere yaptım ama mesela filmi cd'ye attım vcd'ye taktıgımda filmi izleyemiyorum. istediğim şey cd'cilerden film alınca direkt başlıyo ya o şekilde olması.Cd'cilerden aldığım filmleri bilgisayarda açtıgımda dosyalar oluyo böyle mpegav segment diye .İşte bu şekilde yazmak istiyorum.Veya Aynı şekilde cd'ciden aldıgım vcd'yi açınca video_ts Audio_ts gibi dosyalar oluyor..Bu şekilde Cd Nasıl Yazabilirim .. / VCD PLAYER

• dostum cdye yazman gerekiyor filmi bunun ıcın nero burning rom falan kullanabilirsin anladığım kadarıyla böyle olması gerek
  • indirdiğiniz çoğu filimler vcd ye sığmaz tavsiyem bir aded dvd oynatıcı alın
  • Nero burning veya ashampoo burning studio
    2015 programı ile vcd oluşturup cd lere yazabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • max 70 dakikalik filmi nerodan video cd olustur a aticaksin, o convert yapacak vcd formatina yaklasik yarim saat suruyo converti sonrasinda cd ye yazmaya baslicak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonunuz varsa telefon için tv ye bağlama aparatı alın telefondan açıp izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sağolun ancak Cd koleksiyonumu güçlendirmek adına bu uğraşım yoksa Dvd player almak sıkıntı değil...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.