Şimdi Ara

Vatan Mouse iadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben vatanın internet sitesinden v-track mouse aldım ama beğenmedim.Bunu iade edebilirmiyim. Pillerini dahi açmadım kutununda arkasını açarak çıkardım.yani bantta bir sorun yok. Birde bunu yollayabilirsen kargo ödermiyim birde nasıl gönderebilirim. Bunu indirimden almıştım bir sorun olurmu birde vatanın mağazasına gitsemde sorun olurmu.

• Telefonla ara ve durumu bildir onlar seni yönlendirecektir.
    444 56 56
  • Kardeş saol yorum için başka görüşü olan varmı UPPP
  • vatan şubesinde de yardımcı olurlar büyük ihtimalle, faturanızı vs hepsini alın. para iade yapmasalar bile en azında aynı ücrete çek verirler onu kullanırsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 1 Şubat 2013; 11:10:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

vatan şubesinde de yardımcı olurlar büyük ihtimalle, faturanızı vs hepsini alın. para iade yapmasalar bile en azında aynı ücrete çek verirler onu kullanırsınız..

Teşekkürler kardeşim en iyisi ben bir vatan mağazasına gideyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXCiNaYeTXx

quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

vatan şubesinde de yardımcı olurlar büyük ihtimalle, faturanızı vs hepsini alın. para iade yapmasalar bile en azında aynı ücrete çek verirler onu kullanırsınız..

Teşekkürler kardeşim en iyisi ben bir vatan mağazasına gideyim.

biraz uğraşır cileden çıkarsınız bir daha vatandan alışveriş bile yapmak istemesziniz ama sonunda değişim alırsınız para iadesi zor biraz. ürünü hiç açmasaydınız 7 gün içinde sebepsiz değişim hakkınız var mı ama geçti sanırsam. uslubunuzu yumuşak tutarsanız tartışmaya girmeden medenice işinizi halledebilirsiniz. münakaşaya sakın girmeyin. mağaza müdürü ile görüşün yeri gelirse ama tartışmayın. siz zararlı çıkarsınız çünkü.

• aynısı benim başıma geldi, aldım iki üç gün sonra geri götürdüm, "internetten aldım ama beğenmedim, sıkıntı çıkarttı" dedim para iadesini yaptılar. kredi kartı olduğu için 1 hafta kadar iade sürer dediler, ama sıkıntısız aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorn

aynısı benim başıma geldi, aldım iki üç gün sonra geri götürdüm, "internetten aldım ama beğenmedim, sıkıntı çıkarttı" dedim para iadesini yaptılar. kredi kartı olduğu için 1 hafta kadar iade sürer dediler, ama sıkıntısız aldım.

sizler biraz şanslı imişiniz:) Genel olarak sıkıntılı da olsa değişim yapılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.